Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות שרירים - קפיצה קטנה לחו"ל... (ציריך)

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עוד אמצא את הזמן לספר לכם את סיפור ה"איך מבקרים ב-10 מוזיאוני רכב ב-7 מדינות שונות ב-8 ימים במכונית שאוהבת לנסוע מהר (וגם הנהג...)"...אך בינתיים, לאט לאט, אני אתחיל להעלות תמונות (מדובר בכ-200, זה עלול לקחת זמן...) ... הכל במצלמת סטילס רגילה (כן, יש כאלה שעדיין משתמשים גם בהן ולא בדיגיטליות :) ).

בתור התחלה... משהו קרוב ללבי...ביציאה הדרומית של ציריך, נתקלתי במגרש רכב לאמריקאיות שקורא לעצמו, כמה מפתיע, "אמריקה"... היו שם כ-20 מכוניות שרירים מדהימות, במחירים סבירים עד מאוד, רובן סביב ה-10,000 יורו! לצערי, השעה הייתה כבר ערב והמגרש היה סגור ואני...כבר הייתי בדרך למדינה הבאה.. :)

בקרוב, מוזיאוני רכב בגרמניה, אוסטריה, איטליה, שוויץ, לוקסמבורג, בלגיה וצרפת.... (כאמור, יקח לי זמן לסרוק...) כרגע אני עובד על התמונות ממוזיאון מולהאוס - מילוז (תלוי מאיזו ארץ הגעתם...צרפת או גרמניה..הוא יושב בול באמצע), סבלנות :wink:

עתירות הסמ"קים, להנהתכם....יש כאן גם תמונה-שתיים של כאלו שנתקלתי בהן בדרך..

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

( ליביו מחסיר כמה פעימות מהלב ... )

אם יש לך אותן באיכות גבוהה ביותר אני אשמח לדעת איך אני מקבל אותן.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח אחח ,קורבט סטינגריי -למה את עושה לי את זה כל פעם מחדש:bigcry: .יצירת אומנות.

לא שחלילה היצירות המדהימות האחרות לא מדהימות,אבל סטינגריי זה ... רמה מעל כולם(לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ים של דמעות לי שתי עניייייייייייייייייייי לבי זועק!!!!!
:shock3: :shock3: :inlove::mm_cry: :mm_cry: :mm_cry: :mm_cry: :mm_cry::multi: :multi: :silly: ללא מילים מיותרות!

דווקא אהבתי את המאך 1, אבל הייתי רוצה אותו שחור, ולא דגל!:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עושה לך כלום...

אתה בכלל רוצה קאפריס או משהו דומה לא?

קאפריס?! תתביש לך... זה דלתא רויאל ninety eight ומה שאני רוצה בכלל זה רכב שרירים אמריקאי, אבל יש הבדל בין רוצה ויכול, לא ככה?!

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאפריס?! תתביש לך... זה דלתא רויאל ninety eight ומה שאני רוצה בכלל זה רכב שרירים אמריקאי, אבל יש הבדל בין רוצה ויכול, לא ככה?!

ממש ככה....בבעיות התקציב של עמנו, בשילוב עם מבחר המכוניות העגום ועלויות הייבוא הגבוהות, לא מעט פעמים צריך "להתפשר" על פחות, אבל להנות לא פחות... :)

הדלתא היא אחלה התחלה, רק אל תשכח מה היה החלום במקור ;-)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...