Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגריר - שירות מחפיר

אדוה
שימו לב! השרשור הזה בן 6750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רציתי לשתף את כולכם בשירות גרוע שקיבלתי מחברת שגריר.

נתקענו עם הרכב באילת ללא מצבר. לא ניתן היה להניע את הרכב, גם לא עם כבלים מרכב פרטי. הזעקנו את שגריר, אצלם אנו מבוטחים. נציג שגריר הגיע, הניע את הרכב עם כבלים ממצבר הגרר, לא בדק שהוא נטען ואמר שנוכל להגיע עד ב"ש. אמרנו כי נצטרך לתדלק בדרך והוא אמר כי נוכל להניעו שוב לאחר מכן, לכל היותר בעזרת כבלים מרכב פרטי או בדחיפה. השעה היתה גבולית מבחינת שעות האור. עצרנו בפארן לתדלק, שם יש לנו מכרים. לאחר התידלוק הרכב לא הניע, גם לא בעזרת רכב פרטי. גרר של שכנים של המכרים נחלץ לעזרה והניע אותנו. בעליות לכיוון דימונה, בחושך, האורות איימו לכבות. בב"ש החננו את הרכב ליד הבית כיוון שהיה יום שבת והמוסך היה סגור. שגריר, לאחר שנציגם שלח אותנו לנסיעה מסוכנת אותה סיימנו רק במזל ובעזרת המכרים, גבו 180 (!) שקלים על גרירה בתוך העיר ביום ראשון למוסך בטענה שזו קריאה שניה על אותה תקלה. בדיעבד הסתבר שגרירה פרטית היתה עולה פחות מחצי!

העובדה שנחסכה מהם גרירה מאילת עד ב"ש וכל שהצטרכו היתה גרירה של מספר דקות או הנעה בכבלים בב"ש, והעובדה שנציגם שלח אותנו לנסיעה לא בטוחה זו לא שיכנעו אותם שלא לגבות את התשלום. לכך ניתן להוסיף את היחס הלא אדיב, בלשון המעטה, שקיבלנו מהם בטלפון כששטחנו את טענותינו.

לתשומת ליבכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין לצומת ליבך .. גם לי קרה מקרה לא נעים .. אומנם עם מ.מ.ס.י (שהם הרבה יותר גרועים) ,אבל אני בהחלט מבין אותך.. מקווה שלהבא לא תצטרכי אותם.

נ.ב להבא פשוט תגידי שפתאום נעלמים הבלמים לסרוגין , לפעמים באים ולפעמים הולכים - ככה ישלחו לך גרר בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות של רוב החברות הללו הוא גרוע.

זו אמנם הכללה אך אני אומר אותה בפה מלא לאחר שהשתמשתי בשירותי שלושת

החברות הגדולות: ממסי, שגריר ומאסטר-שיר.

אני לא מבין איך אין אלטרנטיבות טובות באמת לשירותי עזרה ראשונה בכביש.

אישית, כיום אני לא משלם דרך הביטוח על שירות כזה. ביטוח שמשות וזהו.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים בערך (עבר זמן רב אך אני לא יכול לשכוח) נתקעתי עם האוטו שהיה לי אז פג'ו 205 שהתחמם בכביש גהה ליד מחלף האלוף שדה.

זה היה סוף יולי שעת בוקר, חום אימים.

לקח לגרר של שגריר שעתיים וחצי להגיע אליי ולגרור אותי הביתה.

במהלך השעתיים וחצי התקשרתי אליהם בלי סוף ונדנדתי וכלום לא עזר. הזעתי כמו מטורף וכבר נגמרו לי המים לשתיה.

וזה אני מזכיר, לא אילת או כביש הערבה או חור אחר אלא מרכז הארץ אחרי הכל.

שירות על הפנים.

אומנם אחרי כמה ימים הם התקשרו אלי והתנצלו אבל מה זה כבר עוזר ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדוה,

ממה שאת מספרת עולה כי יש כאן ממש רשלנות פושעת מצד שגריר. אני הייתי שוקל צעדים משפטיים, או לפחות איום בכך.

בכל מקרה, יש לשלוח מכתב עם כל הפרטים לשרות הלקוחות שלהם.

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, עם כל הכבוד גם את אשמה.

קודם כל למען הסר ספק זה נכון שהם עושים בעיות רק צריך לדעת להתעסק איתם ולתת להם בראש.

לי גם הניעו ולמחרת גם גררו ולא לקחו כסף (צריך לדעת לדבר) וגם קיבלתי התנצלות

אם המכונאי מצליח להניע את הרכב אז אסור לך לקבל גרר על אותה תקלה. אם לא היית בטוחה שהוא יודע בביטחון שאת יכולה לנסוע היית צריכה לסרב ולומר שלמחרת ישלחו גרר שיגררו את הרכב למוסך. ברגע שאת רוצה גרר אחרי שהניעו לך את צריכה לשלם. כמו כן הייתה טעינה כי אם לא לא היית מגיעה בחיים לפארן ובטח שלא לב"ש או דימונה. השגריר כולה נתן לך כבלים. זה שהוא טעה את צריכה לתת בראש לשגריר אבל גם את אשמה.

היית צריכה לומר שהוא חילץ אותכם המוסך היה סגור ובגלל זה מגיע לך גם גרר. הטלפניות בכל מקום גרועות. אם תרימי כמה שולחנות בשגריר אני בטוח שתקבלי חזרה את הכסף!

כמו כן את אמורה להיות נודניקית על המחלץ ושאול אותו הכל. ברגע שהוא רואה חוסר התעניינות הוא מניע והולך.

בעיקר האשמה נופלת עלייך

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל מה רע בגרר רגיל ופרטי ולא דרך חברת הביטוח?

פחות בעיות, פחות כאבי ראש, מגיע בזמן ולא עושה שום בעיות.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בשנה תיצטרך לגרור את האוטו רק פעם אחת אז יש מצב שגרר רגיל יהיה יותר טוב אבל מאיפה אתה יודע כמה תצטרך לגרור את האוטו במשך השנה?

אני היום גררתי את הרכב שלי בעזרת מאסטרשיר , גם לפני שבועיים גררתי את הרכב שלי בעזרת מאסטרשיר ובגלל זה היום כשהתקשרתי אמרו לי שהגרירה עכשיו בתשלום כי הם לא גוררים רכב פעמיים באותו החודש, צעקתי קצת אמרתי להם ששילמתי על הביטוח והם שלחו לי גרר במהירות, הגרר הגיע תוך 40 דקות שזה די מהר והיה אדיב והביא אותי עד למקום שהייתי צריך להגיע בלי לשלם שקל על הגרירה החוזרת בפחות מחודש.

גם עם שגריר הייתה לי התנסות טובה אבל זה קרה מזמן.

נראה לי שרק צריך לדעת לדבר איתם והכל מסתדר.

אני לא יודע כמה פעמיים האוטו שלי יתקלקל במשך השנה ועכשיו רק חודש וחצי לאחר שעשיתי את הביטוח כבר יצאתי מרווח מבחינת הגרירות ויש לי הרגשה שאני אצטרך לגרור את הרכב עוד הרבה.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיטוב שיהיה לך גרר מישהו שאתה מכיר. לא עושה בעיות, לא צריך לחכות על הקו לא להתעצבן, מגיע בזמן. אבל בגדול נראה לי באמת חשוב איך מדברים עם החברות גרירה.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

נעזרתי בשרותי הדרך של שגריר מספר פעמים, פעם 1: בדרכי מת"א לביתי (אזור), כבה הרכב, ומסרב להניע, אין סטארטר אין שום צליל שקשור להנעה, עוצרים בצד בתחנות אוטובוס ליד הולץ, מצלצלים לשגריר, שלחו לי תוך 40 דקות ניידת חילוץ, החליפו פיוז של הסויץ או משהו שם חשמלי לא יודע, ואמרו לי לילה טוב. הרכב היה סובארו לגאסי 92, השעה סמוך ל2 בלילה.

פעם 2: בדרכי לבילוי יום שישי, עדיין הלגאסי ברשותי, אוסף ידידה מגדרה, מתגלגל החוצה, באחת הכיכרות בדרך החוצה, הרכב החליק לי, או שפשוט לא שמתי לב ליציאה מן הככר, אני לא יודע מה היה שם בדיוק, אוקיי... הנזק הוא פרונט עקום, יענו, משולש, בית בולם, מסרק הגה שבור, ועוד כל מיני נספחים, לא חשוב כ"כ, המסקנות הן שהרכב לא יכול לנסוע עד הבית, מצלצלים לשגריר, 45 דקות והיה לנו גרר, יום שישי, שעה מעט לפני חצות.

פעם 3: היה ברשותי את הג'אסטי כבר, בעודי נוסע לכיון ירושלים, הרכב כבה, אין ניצוץ, בדיקה מגלה שהלך רוטור מפלג... מצלצל לשגריר, מסביר להם את התקלה, שואל אם מכונאי שלהם יחליף לי רוטור, עשו וועידה עם מכונאי, הם לא מתעסקים בזה, שלחו לי ישירות גרר, בלי לענות אותי עם שרות דרך קודם, המתנה כשעה ורבע עד שעה וחצי בערך, יום שבת, שעה 2 בצהריים.

פעם 4: פיג'ו 106, הרכב שבק חיים מעט אחרי מחלף אשדוד, בנסיון הנעה עושה רושם שלא מגיע דלק למזרקים... מתקשרים לשגריר, מבקשים שישלחו גרר ולא שרותי דרך, נתקלים בסירוב, ממתינים שעה וחצי לשירות דרך, שמגיע, וקובע שהלכה משאבת דלק, קורא לגרר, ממתינים עוד כשעה לגרר, בסה"כ שעתיים וחצי, יום שבת בשעות הבוקר המוקדמות יחסית, כאן אפשר להגיד שהשירות היה גרוע.

גררנו את הרכב הביתה, החלפנו משאבה, לא מניע, קראנו שוב לשרותי הדרך, הדגשנו בפניהם שהוחלפה המשאבה, שלחו שרותי דרך, הראנו לו את המשאבה ע"מ שלא יחייבו אותנו על קריאה חוזרת, הבחור מחפש את הסיבה לבעיה, ומגלה תוך דקה שהתפרק לנו הקונקטור לחנוכיית המזרקים בתא המנוע...

אז כאן באמת אפשר להגיד שירות גרוע, גם החלפנו סתם משאבת דלק, וגם יומיים נשרפו להם על פארש, בגלל אדם חביב שמוחזק שם בתור מכונאי דרכים, אבל נותן החלטות שגויות.

בסה"כ בסדר השירות, והשירות של חברת הגרירה שעובדת עם 9 מליון ביטוחים, אתם לא רוצים לדעת, הם עובדים עם גוררים פרטיים, גונבים דברים מרכבים, ושוברים את כל האוטו, מקרה מצער שאני לא הולך לספר כרגע...

ואם יש לי איזו גרירה לרכב שאין לו ביטוח גרירה, אז רק גרר גולן, חבר טוב, אמין בהחלט.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, עם כל הכבוד גם את אשמה.

קודם כל למען הסר ספק זה נכון שהם עושים בעיות רק צריך לדעת להתעסק איתם ולתת להם בראש.

לי גם הניעו ולמחרת גם גררו ולא לקחו כסף (צריך לדעת לדבר) וגם קיבלתי התנצלות

אם המכונאי מצליח להניע את הרכב אז אסור לך לקבל גרר על אותה תקלה. אם לא היית בטוחה שהוא יודע בביטחון שאת יכולה לנסוע היית צריכה לסרב ולומר שלמחרת ישלחו גרר שיגררו את הרכב למוסך. ברגע שאת רוצה גרר אחרי שהניעו לך את צריכה לשלם. כמו כן הייתה טעינה כי אם לא לא היית מגיעה בחיים לפארן ובטח שלא לב"ש או דימונה. השגריר כולה נתן לך כבלים. זה שהוא טעה את צריכה לתת בראש לשגריר אבל גם את אשמה.

היית צריכה לומר שהוא חילץ אותכם המוסך היה סגור ובגלל זה מגיע לך גם גרר. הטלפניות בכל מקום גרועות. אם תרימי כמה שולחנות בשגריר אני בטוח שתקבלי חזרה את הכסף!

כמו כן את אמורה להיות נודניקית על המחלץ ושאול אותו הכל. ברגע שהוא רואה חוסר התעניינות הוא מניע והולך.

בעיקר האשמה נופלת עלייך

אני לא מבין למה אתה מפיל את האשמה כולה או חלקה על אדווה.

זה שהיא לא היתה נודניקית או לא התעניינה יותר מדי (מי אמר שהיא מבינה בזה ?) לא אומר שהיא צריכה ואמורה לקבל שירות טוב.

מי שאשם כאן זה חברת הגרירה והיא בלבד ולא אדווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספרו לי על שירותי דרך גרועים,אני כבר שבוע וחצי מחכה לגרר שיביא את האוטו התקוע(נקרע לי טיימינג :( ) שלי מערד לאשקלון וכל הזמן הזה אני מקבל אותה תשובה "המנוי לא התעדכן במחשבים בגלל תשלום באיחור"

וזה לאחר ששוחחתי עם נציגים ושלחתי קבלות וכל מה שצריך בפקס....

אגב אני מבוטח בחברת "פאנדה"

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה ניסיון גרוע עם שגריר, זה היה אתמול.

רכב של העבודה(טנדר מגנום 2X4), הרכב נתיקע בגלל תקלה בראש מנוע.

הרכב ניתקע באזור אופקים והמוסך שלנו בטבריה, אמרו לעובד שהיה עם האוטו שהגרר יבוא תוך שעה, עברה שעה וחצי והוא התקשר ואמרו לו שיחכה עוד בערך שעה, קיצור הגרר הגיע אחרי שעתיים וחצי. בקיצור הגיע הגרר העלו את האוטו והעובד שאל את הגרריסט אם הוא יכול לבוא איתו כי ברכב יש ציוד בלא מעט כסף. הגררסיט אמר שאי אפשר בטענה שהוא מחליף את בגרר בערך פעמיים עד שהרכב יגיע לטבריה, מזל שהיה עובד אחר בסביבה שיקח את הבחור, חשוב להדגיש כי בטלפון לא נאמר דבר על כך שהעובד לא יוכל להצטרף לגרריסט.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...