Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נו? מה אתם אומרים?

yo-hr
שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראת מקורית, וטיפה שמורה, לא הייתי נותן יותר מ 4 אלף.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא קצת לא לעניין... רק אתה מחליט כמה כדאי לתת, כמה שנראה לך שהאוטו שווה ומתפשר עם הבעלים במחיר ששניכם מסכימים עליו. אבל יש גם בעיה, אם תציע מחיר גבוהה מדי עבור הרכב אז אתה תחסום אופציות לאנשים אחרים שרוצים לקנות את הרכב כי הבעלים עלול לחשוב שהרכב שווה יותר משוויו האמיתי. בכל מקרה תציע מחיר שחיטה ומשם תעלה (2000 ש"ח, 1500 ש"ח מקסימום הוא יגיד לא, ואז תתפשרו)

מקווה שעזרתי,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש די הרבה רקבונות וחלודות, האוטו לא נדיר ויש הרבה כאלה במצב שימוש יום יומי.

אני הייתי נותן כמה אלפיות בודדות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דגם מעבר מה-122 ל-144 ולטעמי מאוד יפה, השאלה מה אתה מתכוון לעשות? וכמה אתה רוצה להשקיע, מחיר הקנייה במצב זה לא צריך לעלות על 1000 שקל.

לאחר שיפוץ הרכב ממש יפה ולפי התמונות יש פוטנציאל, ואם הצבע מקורי ואין תיקוני פח הרי שניתן להתרשם ממיקום הרקבונות. השאלה מה מטרת הקנייה ? סתם רכב זול לנסיעות יומיומיות? או משהו שאתה רוצה להשקיע בו ולהביאו למצב תצוגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יסתדר לך יש כמה בי-ם שאתה יכול לנסות מזלך -לפרטים בפרטי....

אלי אהבתי את התגובה שלך מעלי-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל yo-hrזה ממש לא חשוב אם תקנה באלף יותר או אלף פחות...

אם אתה רוצה להחזיק ברכב אספנות...תבין שבוולו הנתון תשקיע בפחחות צבע ריפוד

בולמים ,(ואולי גם בלמים וניזלות שמן) שמנים וטיפולים סדר גודל של כ10K ש"ח

סכומים נוספים תשקיע כנראה באמבטיות לגלגל ספר (מחלה ידועה כולן רקובות וניתן לייבא מחול)

דשבורד סדוק וגלגל הגה סדוק..

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...