Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי שמן מנוע שקניתי באוטו דיפו

blind29
שימו לב! השרשור הזה בן 6751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום קניתי שמן מנוע שמתאים לאוטו שלי באוטו דיפו

זה שמן גרמני היה להם מבצע עליו הוא עלה בערך 100

אני לא ממש זוכר את החברה שלו אבל המיכל שלו היה בצבע זהב בהיר

או משהו בכיוון משהו צהוב או ירוק אני לא זוכר אני רוצה חוות דעת על השמן אם משהו יודע על איזה שמן אני מדבר.

לאחר המילוי המנוע רעד וההגה רעד אבל אחרי שהאוטו עבד בניטרל הוא נרגע כיביתי את האוטו חזרתי אחרי כמה זמן וזהו המנוע נרגע והיה בסדר, האם זה נורמלי?

קניתי גם שמן לגיר והגה כוח זה ביחד יש לי שנייה אחד של DELKOL ואחד של MOTORCRAFT של פורד משהו כזה.

איזה מהם עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך מיהרתה לפורום שלא הספקתה לברר קודם מה קניתה.......תברר ותחזור עם פרטים מבטיח שכולם יחכו לך פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן לא רע, אבל הוא יותר מינרלי מסינטטי היינו לא חצי סינטטי, יש לו מרכיבים סינטטים.

תפסיק לקנות באוטודיפו, כי מה שבמבצע אצלם ב100 שקל בת"א בחנויות חלפים עולה בין 70-80 שקל ורבים מחברים הפורום יכולים לאשר זאת וספציפית על השמן הנ"ל

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

השמן הינו שמן מינרלי המתאים לכול עונות השנה.

השמן מתאים למנועי דיזל לרכבים פרטיים וגם עם הדגשת טורבו.

איכות השמן טובה מאוד , על-פי הידוע לי השמן עומד בדרישות התקן API SL שהינה דרגת איכות גבוהה.

האם אתה יכול לראות האם רשום באמת שהוא עומד בתקן שציינתי,מכיוון שבצילום לא רואים ואני מסתמך על-מידע באתר של LM.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בקריות אז במקום הדלק שאני אשרוף אסע לת''א ליקנותאותו עדיף אני אקנה באוטו דיפו במבצע!

נסה לרכוש להבא בלאופר אביזרים לרכב, מול קניון לב המפרץ.

הם מציעים את המוצרים של LM במחירים טובים מאד.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לרכוש להבא בלאופר אביזרים לרכב, מול קניון לב המפרץ.

הם מציעים את המוצרים של LM במחירים טובים מאד.

אפי.

מזה מחירים טובים? גם אני מהקריות, ועד כה הייתי קונה בחנות בחיפה. לב המפרץ יותר קרוב לי.

תודה,ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן הזה הוא 10W40, ספק חצי-סינטטי ספק מינרלי.

אני משתמש בו כבר 5K קילומטר בפיג'ו. עושה רושם לא רע בכלל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...