Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתקעו בי מאחורה ויש בעיה!

RuDiK-G
שימו לב! השרשור הזה בן 6758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אתמול נסעתי ברכב לקנות צמיגים חדשים ובקיצר "להתכונן לחורף" אני נוסע לאוטו דיפו עומד ברמזור אדום פתאום פאףףף מישהי נכנסת בי מאחורה ומורידה לי את כל הפגוש אני כמובן בן אדם ששמור על העצבים אז יצאתי ולקחתי ממנה פרטים (מה ששחכתי לקחת ממנה זה חתימה שהיא אשמה ) אז היום אני מתקשר לסוכן ביטוח מספר לו על הכל לאחר חצי שעה הוא מתקשר ואומר האישה שנהגה ברכב בכלל לא רוצה לדבר בעלה מדבר במקומה ואומר שהוא לא רוצה לדווח לסוכן הביטוח שלו על התאונה בגלל שלא נגרם שום נזק (נפל לי חצי מבפגוש ונשבר) בקיצור מה אני צריך לעשות חשבתי כבר על למצוע את הרכב שלו ולטפל בו:evil::snipersmi:agrue::mad2::mm_mad::bad-word::2gunfire:

ועכשיו ברצינות מה אני יכול לעשות!?

"בחיים כמו במהלך פניה אף פעם אל תעצור!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לביטוח שלך לשבור איתו את הראש. תן להם את הפרטים שלו, שיתבעו אותו/את הביטוח שלו.

ודבר שני חתימות על הודאות באשמה בדר"כ לא מוכרות ע"י ביטוחים ויכולות ליצור בעיות לכן בשום מקרה לא חותמים על כלום! אם היא נכנסה בך מאחור ויש מכה ברורה בשתי הרכבים היא אשמה וזה ברור וניתן להוכחה.

בהצלחה, איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוגע כנראה התייעץ עם סוכן הביטוח שלו, ועדיף לו כנראה לתקן את הרכב שלך על חשבונו, וזה יהיה זול יותר מלהפעיל את הביטוח. (השתתפות עצמית)

עצתי- תפגש עם הבנאדם תסכימו על מוסך לתיקון (עלות התיקון היא כ 1000 ש"ח לפי תאור הנזק) ותפרדו לשלום.

במידה והאדם מתכחש ואינו מוכן לדבר כלל, תגש למשטרה ותדווח על פגע וברח.

אתה יכול לתבוע את הביטוח שלך, לא משתלם, תקן ותבע אותו בתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא אמר כלום שהוא יתקן לבד הוא פשוט ניראה לי התכוון שזה הייה ככה הוא משהו אני עוד ידבר איתו

לא ירצה לשלם אז שהביטוחים ישברו את הראש

פשוט יש אנשים מזה מגעילים!

וגם נשים שפשוט לא יודעות לנסוע:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה על נשים שלא יודעות לנהוג מיותרת, שובינסטית וגם לא נכונה עובדתית - חבל להתחיל

לגבי אופן הטיפול - כפי שכבר יעצו לך, תן לסוכן הביטוח לעשות את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מקרה דומה לפני מספר שנים,כאשר מישהו חצה רמזור אדום ופגע בי,והתחיל להאשים אותי שאני נכנסתי בו,ובסוף נסע בלי לתת לי פרטים.

תכל'ס,היה לי נזק שלא התכוונתי אפילו לתבוע (נשברה בקלית איתות),אבל בגלל שאותו אדם היה זבל-אדם, החלטתי שהוא יישלם,בבית משפט :-)

הגשתי תלונה במשטרה על תאונת פגע וברח (כיוון שלא מסר פרטים),ניגשתי לבית חולים לעשות בדיקות שונות ומשונות,ולסיום הגשתי תביעה לבית משפט.

אחרי חצי שנה היה ממש כיף לראות את הפרצוף המכוער של אותו אדם כשהשופט פסק שהוא אשם, והורה לו לשלם עבור הנזק שלי (הן של המכונית,והן על הבדיקות הרפואיות שלי),וכן עבור הוצאות משפט,אובדן ימי עבודה וכו'.

בקיצור,זה מה שאתה צריך לעשות אם הבנאדם מתנער ממך.

אבל לדעתי הכוונה שלו היתה שהוא רוצה לתקן לך את הרכב באופן פרטי בלי לערב חברת ביטוח (זה נשמע הגיוני בהתאם לנזק שאמרת).

אגב,אתה לא צריך לפנות לבית משפט לתביעות קטנות או משהו כזה,אתה רק צריך לתת את פרטי הרכב לחברת הביטוח,למסור להם את הטופס הגשת תלונה על תאונת פגע וברח שתקבל מהמשטרה, והם כבר ייפנו לבית המשפט ויתבעו דרכו את הביטוח המקיף של אותה נהגת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הייה קטע ממש מוזר !

הבחורה יצאה הביא פרטים הכל טוב ויפה תפאום למחורת בעלת תופס תחת (סליחה על הביטוי)

ומחליט לא להערב את הסוכן שלו ולהגיד שלא מגיע שהביטוח שתערב ולא קרה כלום!

ממש זבל של בן אדם!

ולזה שאמר שההערב שוביניסטית אז ככה:

לא התכוונתי לכל הנשים התכוונתי לכאלו שלא יודעות לנהוג זה אותו דבר שאני יגיד "הגברים שלא יודעים לנהוג" יש כאלה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור איתו קשר בטלפון באופן ישיר ולא דרך סוכן הביטוח, וברר מה ברצונו לעשות או לא לעשות בנידון.

במידה והוא לא ירצה להפעיל ביטוח סכמו על התיקון ועל העלות.

ובימדה והוא מכחיש, הפעל את סוכן הביטוח בשביל זה הוא קיים.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: את זה גם אני יכול לעשות

אבל בהתחלה צריך להתנהג בדרך הטובה

אבל אם משהו אז אני ואתה...

:snipersmi:agrue::vamp::fist::bad-word::2gunfire:

או קיי אז ככה, לפני כ3 שבועות חברה שלי קמה לעבודה אומרת להתראות ואני חוזר לישון, אחרי רבע שעה היא עושה לי טלפון ומספרת לי שהיא עשתה תאונה, היא אמרה לי שהיא יצאה מהחניה לאט לאט ואיזה רכב נכנס במדרכה ונשבר לו ג'אנט והנהג יצא והאשים אותה שזה ביגללה הוא לקח את הטלפון ואת מספר הרכב, כמובן אחרי שהציג את עצמו והראה תעודה של בוחן תנועה...

אמרתי בסדר וחזרתי לישון , בצהריים כשקמתי היא התקשרה ואמרה שהמוסכניק שלו התקשר ואמר שהנזק הוא צמיג חדש, יישור ג'אנט וכיוון פרונט פלוס העבודה היא עשתה נזק של יותר מ600 ש"ח...

ואז כבר הייתי ער והמוח עבד והבנתי שמישהו פה מנסה לעשוק אותנו, אמרתי לה שלא תתייחס אליו כי היא לא אשמה, אם הוא היה נכנס בה אז זה משהו אחר ואם הוא יצא מהפניה בלי להסתכל ובמקום לבלום פנה למדרכה - שיחנק.

בקיצר הוא המשיך להתקשר ולהתקשר...כמה ימים

אחרי כמה ימים בלילה כשהייתי בעבודה היא ישבה אצל חבר שלי שכבר שמע את הסיפור ופתאום טלפון היא ניתקה וחבר שלי שאל מי זה - היא אמרה לו -הוא התקשר והנושא נסגר ככה. שום טלפון מאז.

אצלנו בבת-ים לובשים תמיד את חליפת האיומים ומדי פעם שמים טרנינג כדי שיהיה קל לבצע...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:nono: יש בני אדם שעושים טעויות ולא רוצים לשלם עליהם וזה ממש חבל..

שמע אתה מבין אם אני יצטרך שהכל יבוצע דרך משפט אז אני יצטרך לבד לתקן את הפגוש כבר

אז זה ממס עסק מסריח מה שהוא עושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...