Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אולי זה הפתרון סוף סוף למחירי הדלק ?

Sefi
שימו לב! השרשור הזה בן 6761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך YNET:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3157282,00.html

בינתיים זה רק לסולר, האם המדינה תחכים סוף סוף ותוריד את המס על הדלק ?

נ.ב. אני לא תומך בנתינת כסף לפלסטינים, אבל אולי המצב הזה ידחוף את הממשלה להוריד את מחיר הדלק.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו מה? אפשר להאשים מישהו על זה שהוא מחפש איפה לחסוך על סולר?

המדינה השתגעה אז שלא יתחילו להתלונן. במקום לחשוב איך להוריד במיסוי, הם מתלוננים על זה שעוד מחפשים איפה לתדלק בזול.

אני אישית הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי נוסע לשטחי הרשות בשביל סולר אבל אם מדובר בתחנה, אפילו חאפרית, זה ממש לא מזיז לי כל עוד זה חוסך אפילו את אותו השקל לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת המתפשטת לאט לאט ברחבי הארץ.

דרך אגב, ישראלים מגיעים גם לאזורי הרשות על מנת לרכוש גז (בלוני גז) עבור צריכה ביתית, כך שכבר יש תקדים לתופעה הזו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה ציינו שהדלק אינו מהול במים, כי אחרת רכבים רבים היו מפסיקים לתדלק.

הדלק כנראה תקין ביותר אם אנשים רבים מתדלקים בצורה הזו ורבים אחרים מצטרפים למעגל זה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רבים מגיעים לתדלק, לא חושבת שהם יקחו סיכון וימהלו את הדלק, ובכך קהל לקוחות רב לא יתדלק שם יותר.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הרווח שלהם בא מהסיבה שהם קונים סולר מוזל, סולר לחקלאות למשל, כמו סולר לתחבורה ציבורית שעולה ממש גרושים, ואז מכרים אותו גם ללקוחות פרטיים, ומפה בא הרווח שלהם, בלי למהול את הנוזל השחור. למרות שבאמת אף אחד מאיתנו לא בדק האם זה מהול ואם לא אז אי אפשר לקבוע לכאן או לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מרוויחה גם כל החקלאים וגם על התחבורה ציבורית אל תדאג.

תעשה חישוב פשוט, מחיר הדלק גבוהה.

1. אנשים נוסעים למקומות "מיוחדים" לקנות בזול, הפסד למדינה.

2. אנשים יסעו פחות, עוד יותר הפסד למדינה.

עכשיו אם יורידו את הדלק לא למחיר של חקלאי אבל שיורידו כמו שצריך.

אנשים ימלאו במקומות הנכונים דלק

יסעו יותר

ולא יגרמו למשטרה ולכל המסביב צרות נוספות בזה שהם נכנסים לשטחים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תידלקתי עם חבר פעם אחת (אימפרזה טורבו) בנזין אצל הערבים , האוטו סוחב פלאים!!!

מתחקיר שערכנו אצל כל התחנות שבדקנו הדלק היה באוקטן נמוך יחסית לפי תגובת הרכב (וגם שעון למאדה שמותקן ...) הבדיקה נעשתה על 3 תחנות דלק שונות...

בקיצור אצל הערבים גם דלק טוב יותר וגם זול יותר...אז מה רע?.. תאכלס אני מעדיף שכולם ילכו לערבים ואז מחירי הדלק ירדו בתחנות ... בדיוק כמו בסולר..

לא ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...