Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקום לטיפול במערכת קרור לקסארה.

רועי5
שימו לב! השרשור הזה בן 6753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי בקנאה עזה את השרשורים המדהימים למטה בכל הנוגע לטיפול עצמי במערכת קרור מנוע. הואיל ועבדכם הנאמן נזקק לעזרה גם במילוי דלק וגם עבר יחד הקסארה שלו, מערכת יסורים והוצאות, בנסיונות נואשים להביא את המנוע למצב טמפרטורה רגיל, כמובן ללא הועיל. אנא אולי תוכלו להמליץ לי על מוסך מקצועי, ישר, לא יקר בבקשה ובאזור המרכז הממוקד, קרי ת"א. בקיצור מישהו שיוכל סוף סוף לפטור אותי מהתפילה הבלתי פוסקת לירידת המחוג. אגב, הרכב עבר כבר בדיקות מבדיקות שונות לרבות ניקוי ראדיאטור, החלפת טרמוסטט ואחד מהמאוררים. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה רגילה אין שום בעיה והמחוג נח על אזור האמצע, היינו 90 מעלות. הבעיה היא במצבים של עמידה ממושכת או בימים חמים במיוחד, אז מטפס המחוג לקו ה 105 מעלות ( כך אני מבין מורה קו ה 3/4 ). לעיתים נדירות גם חוצה אותו, אם כי אף פעם לא מתיישב על האזור האדום ממש. בכל מקרה המאווררים, או חלקם, פועלים ומורידים את המחוג באיטיות לאזורשבין ה 90 לבין ה 105 מעלות. כאמור הרכב עבר טיפולים בנושא שכללו החלפת מאווררים, טרמוסטטים ואפילו ניקוי רדיאטור. כל זאת בשני מוסכים שונים, כשמסקנת האחרון הייתה שהשעון מזייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש את חיישן החום בראש המנוע (קונקטור בצבע חום).

נתק אותו.

המאווררים אמורים לעבוד במהירות גבוהה.

כעת בצע את הנסיעה המאומצת.

האם הטמפ' עולה ?

בדוק את השרשור שפתחתי על ה-306. נשמע דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש את חיישן החום בראש המנוע (קונקטור בצבע חום).

נתק אותו.

המאווררים אמורים לעבוד במהירות גבוהה.

כעת בצע את הנסיעה המאומצת.

האם הטמפ' עולה ?

בדוק את השרשור שפתחתי על ה-306. נשמע דומה.

קראתי בהערצה מובנת את השרשור אותו פתחת. במיוחד בכיתי בתסכול כשנוכחתי במקצועיות, הן של הטיפול והן של תעודו. יחד עם זאת אצלי, בניגוד לתופעה שציינת אצלך, אין כל חשיבות להפעלת המזגן בכל הנוגע להתנהגות שעון החום. כך שאני מניח, בזהירות אגב, שאין לי בעיה עם הוונטות ואולי בעצם כן. בקיצור לי אין מושג מה קורה. הדבר היחידי שאני יודע הוא פשוט למרוט שערות ולבקש עזרה. וזה מה שאני עושה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבקשה לניתוק הייתה כדי לבודד אם הבעייה במערכת הקירור או במערכת האוורור.

אם המאווררים עובדים בספיקה מלאה ועדיין האוטו מתחמם - יש לבדוק את מערכת הקירור.

אין שום צורך להעריץ. כמה ברגים ומעט שכל ישר. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונראה לי שחליפה של איומים גם עוזרת

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששמר מציע לך הוא בדיקה, ככה אתה תדע עם הבעיה היא במערכת הקירור קרי רדיאטור תרמוסטט מעברים וכו' או בעיה בפיקוד המאווריים. נתק את חיישן החום בצע נסיעה רגילה מאומצת וגם תעמוד וחזור לדווח.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...