Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על סוזוקי סוויפט

Lushex
שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי סוזוקי סוויפט שנת 92 , מנוע 1300 , עשתה 96 אלף ק"מ , אוטומטית..ב10000 ש"ח

ואולי יש אפשרות להוריד את זה ל9000...היא במצב טוב...

אין לי מושג בכל מה שקשור לרכישת רכב..אז אשמח אם מישהו פה יזרוק לי איזה ייעוץ אם שווה להביא אותה...

ואם המכונית לא שווה..אז מה כן אני יכול להביא ב10000 ש"ח? אולי אפילו קצת יותר...

אני מחפש מכונית קטנה...אם לא יותר מידיי הוצאות , בלי יותר ידיי מוסכים , וחסכונית בדלק...

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית הנ"ל עונה לדרישות שלך, תאמת במוסך את הקילומטרז המחשיד ותכניס לבדיקה

את הרכב במכון או מוסך .

ע"פ הדרישות שלך (קטנה/אוטומטית/זולה/10K) הייתי בודק גם את הדיהטסו שרייד.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

96 אלף קילומטר,שנת 92'???אולי בסיבוב השני של השעון:wink: ...מצתרף לאלי-תבדוק טוב טוב במוסך,ואל תיכנס להרפתקאות.10K זה הרבה כסף ורכבים "חשודים" שכאלו טומנים הפתעות בהמשך.סה"כ רכב אמין עם דגש לכיוון תיבת ההילוכים האוטומטית-צריך לבדוק טוב.

תגיד על סוברו ג'אסטי 1.2 חשבת?

כל היפניות הקטנות יתנו תמורה דיי טובה.פתח עיתון וחפש את אותה זקנה שכמעט ולא נסעה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקילומטרז מוזר אך הגיוני.

לדודים שלי הייתה סוזוקי באלנו שנת 2000 והם עשו איתה עד 2004 רק 20 וקצת אלף קילומטר.

הרבה מבוגרים שלא נסעו הרבה קנו את המכוניות האלו ואם אתה יכול לאמת את הקילומטרז תיקנה את האוטו, הוא אמין בצורות שעדיין לא הכרת.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה כך גם בדגמים של שנת 92, אך בסוויפט שך 90 יש רק 5 ספרות בקילומטראז', כך שאינך יכול לדעת אם זה 96 אלף, 196 אלף או אפילו 296 אלף.....

כמו שאמרו, תאמת את זה עם היסטוריית הטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...