Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר פחחות לרכב וצבע לרכב?

gabisas1
שימו לב! השרשור הזה בן 5195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום האם תכלו להמליץ היכן ניתן לקנות חומר פחחות לרכב וכן גם צבע לרכב (לפי קוד צבע)?

והאם חומר הפחחות מתאים גם לתיקון פלסטיקים (לדוגמא פלסטיקים של קטנוע)?

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום האם תכלו להמליץ היכן ניתן לקנות חומר פחחות לרכב וכן גם צבע לרכב (לפי קוד צבע)?

והאם חומר הפחחות מתאים גם לתיקון פלסטיקים (לדוגמא פלסטיקים של קטנוע)?

תודה!!

לא כל חומר פחחים יצליח להחזיק מעמד על פלסטיקים,יש חומר מיוחד שנקרא מיקרופילר והוא מתאים למילוי שריטוט בפלסטיקים וגם מחזיק מעמד. ובקשר לצבע תנסה ליצור קשר עם טמבור הם מייצרים צבעים לרכב לפי קוד וגם אני בטוח שיש להם חומר פחחים.

את החומר הפחחים הכי פשוט תוכל למצוא בחנויות לחומרי בנין או ACE או הום סנטר.

אני כרגע מבצע צביעה לאופנוע שלי KTM 400 לצבע כתום,קודם כל יש לשייף טוב טוב את הפלסטיקים בנייר שיוף עדין מאוד על מנת לחספס קצת את פני השטח(לא לקחת נייר שיוף גז אחרת תהרוס את הפלסטיקה) לאחר מכן יש למלא את השריטות העמוקות שיש בפלסטיקה בחומר פחחים ואז לצבוע את הפלסטיקים בצבע יסוד מיוחד לפלסטיקים אחרת הצבע המיוחד לרכב לא יתפוס טוב על הפלסטיקים(כל זה בקצרה על התהליך צביעת פלסטיקים).

בקיצור תגדיר מה בידיוק אתה רוצה לצבוע ומה בידיוק אתה הולך לעשות עם החומר הפחחים וכך אני אוכל יותר לעזור לך.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל חומר פחחים יצליח להחזיק מעמד על פלסטיקים,יש חומר מיוחד שנקרא מיקרופילר והוא מתאים למילוי שריטוט בפלסטיקים וגם מחזיק מעמד. ובקשר לצבע תנסה ליצור קשר עם טמבור הם מייצרים צבעים לרכב לפי קוד וגם אני בטוח שיש להם חומר פחחים.

אני כרגע מבצע צביעה לאופנוע שלי KTM 400 לצבע כתום,קודם כל יש לשייף טוב טוב את הפלסטיקים בנייר שיוף עדין מאוד על מנת לחספס קצת את פני השטח(לא לקחת נייר שיוף גז אחרת תהרוס את הפלסטיקה) לאחר מכן יש למלא את השריטות העמוקות שיש בפלסטיקה בחומר פחחים ואז לצבוע את הפלסטיקים בצבע יסוד מיוחד לפלסטיקים אחרת הצבע המיוחד לרכב לא יתפוס טוב על הפלסטיקים(כל זה בקצרה על התהליך צביעת פלסטיקים).

בקיצור תגדיר מה בידיוק אתה רוצה לצבוע ומה בידיוק אתה הולך לעשות עם החומר הפחחים וכך אני אוכל יותר לעזור לך.

מנצל"ש...

האם מישהו יודע כמה עולה בקבוק צבע מקורי של רכב אצל צבעי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעיקר צריך לצבוע שיפשופים בחזית ובכנפיים והבנתי שחומר פחחים תופס טוב וגם הצבע שבא על החומר פחחים יהיה מעולה אבל אם אני כבר קונה חומר פחחים אז אני יעשה כמה תיקוני פחחות ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הי,

גם אני ניסיתי לצבוע את הרכב שלי,

כמה שאלות:

1) בררתי ויש בערך איזה 4 סוגים של חומרי פחחיום שאמורים לשים אחד אחרי השני, חלקם בהתזה, למשל: Body filler, primer, primer filler, spray filer

האם זה נכון? או שמספיק רק חומר המילוי הראשוני?

2) מה אמורים לעשות נגד אפקט התפוז ואיזה ציוד צריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני מבין שאתה משתמש חדש ועם כל הכבוד,

אבל למה להציף את הפורום בהעלאת שרשורים ישנים מהאוב (4 שנים אם לא שמת לב), ועוד בשביל מטרות פרסום?!

אתה רוצה לפרסם - תקנה באנר :idea:

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...