Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעה איכותית VS צביעה זולה

V8_וחצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכול מי ששאל למה עדיף להשקיע 10K בצביעה איכותית בתנור ולא ליצבוע ב1000 ש"ח אצל חאפר בחצר

(ניסיון כואב- תמונות מהאוטו שלי)

נצבע ללא צבע בסיס, ישירות על הצבע הקיים, בצבע ללא שכבת לכה עליו.

התמונה הזאת צולמה בקורה של הדלת האחורית- שימו לב להבדלי צבעים בין החצי העליון לחצי התחתון של התמונה ולפיצוץ של החלודה

attachment.php?attachmentid=43584

זאת הדלת האחורית- וגם פה יש קילוף

attachment.php?attachmentid=43585

נא להכיר- הדלת הקידמית, שימו לב לקילוף העצבני בדלת, ואבק שנדבק לפני הצביעה, והחמור הזה אפילו לא טרח לשטוף אותו...

attachment.php?attachmentid=43586[/url]

החלקים בתמונה למטה הם הכנף מקדימה והדלת הקידמית, אם תסתכלו די הרבה זמן, תראו את הבדלי הצבעים בין החלקים, למרות שנצבעו באותו המקום, הכנף הוחלפה חודש לפני שנצבע שאר האוטו, גם לא השתמשו בצבע בסיס, ולכן אפשר לראות ניפוחי חלודה עצבניים.

attachment.php?attachmentid=43588

גם את הגומיות הוא הצליח לצבוע

attachment.php?attachmentid=43587

בתמונה הזאת רואים את כל האיזורים שצולמו בחוץ ובפנים

attachment.php?attachmentid=43583

PICT0001.JPG

PICT0063.JPG

PICT0064.JPG

PICT0065.JPG

PICT0066.JPG

PICT0067.JPG

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט אנשים שצובעים ב 1000 ש"ח ויוצא להם טוב...

לראיה אחי וה205 ז"ל שלו... צביעה בלבד (תיקוני פחחות עשינו בבית) עלתה פחות מאלפיה...

הצביעה יצאה איכותית ללא תחרות, הצבע החזיק ו"שרד" היתהפכות ולא ממש היתקלף ממקומות שנחבט באבנים...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט אנשים שצובעים ב 1000 ש"ח ויוצא להם טוב...

לראיה אחי וה205 ז"ל שלו... צביעה בלבד (תיקוני פחחות עשינו בבית) עלתה פחות מאלפיה...

הצביעה יצאה איכותית ללא תחרות, הצבע החזיק ו"שרד" היתהפכות ולא ממש היתקלף ממקומות שנחבט באבנים...

גילי

אתה רואה מה זה?!

הצבע שרד ואילו הרכב לא!

מי אמר שצבע בזול לא שווה?!

:mm_tongue

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים אח שלי קנה ביאנקי 112 שנת 1983. הצבע היה דהוי, כל כנף בצבע אחר, בפח היו קצת רקבונות וקצת מכות, בקיצור, זוועה.

הוא לא רצה להשקיע כלום על פחחות וצבע כי הרכב גם ככה שימש אותו לנסיעות קצרות בעיר והרכב נקנה ב-1000 ש"ח... היה לשנינו ברור שאחריו, הרכב לא ילך לשום מקום...

שמנו פעמנו להום-סנטר, שם קנינו 6 מיכלי ספריי צבע אדום מבריק ו5 מיכלי לכה שקופה.

עם מברג גירדתי בחוסר עדינות מופתית את החלודה המעטה ברכב, עם פטיש פחחים קטן יישרתי עקמומיות בפח ועם חומר פחחים מרחתי שכבות נדיבות של חומר, ליישור חורים ומילוי בורות...

לאחר שיוף החומר שהתייבש, שייפתי עם ניירות שיוף את החומר, עד למצב חלק. שטפנו שוב את הרכב טוב טוב, ניגבנו אותו עם מטליות ספוגות בנזין, הכנסנו את הרכב לחניה מקורה ושם, התחלנו במלאכת הצביעה.... תוך דקות אחדות, תוך התזת הספריי בצורה אחידה, הרכב קיבל צבע וצורה חדשה....

לאחר כמה שעות, התזנו שכבה נוספת. עברו להן שעה שעתיים והתזנו את הספריי לכה.

התוצאה? תתפלאו, אבל רק חדי עין יכלו להבחין שלא מדובר בצביעה בספריי הום-סנטר בעלות כוללת של כ-100 ש"ח... הרכב שמר על הצבע שלו למשך שנה שלמה, עד שאחי נכנס בקיר הפרדה והביאנקי הלכה טואטל :) (אחי, למזלו יצא בריא ושלם)

אז מי אמר שאי אפשר לעשות פחחות צבע לבד? :)

לפעמים כיף לעשות את העבודות החאפריות האלו ולאו דווקא להיות פדאנטי, במכוניות אשר עתידן ידוע מראש... תנסו, מומלץ, אבל אל על הקלאסית שלכם ;-)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנות שאני רואה מהשירשור הזה:

- דימה הוא מלך החפארים, אך הוא לא לבד.

- מכוניות שצובעים אותן לבד מוצאות את עצמן ב...תוך שנה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנות שאני רואה מהשירשור הזה:

- דימה הוא מלך החפארים, אך הוא לא לבד.

- מכוניות שצובעים אותן לבד מוצאות את עצמן ב...תוך שנה.

מניאק... ;-)

וזה דוד שלי צבע, לא אני...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ליאור, יש לך תיעוד של הפרוייקט ההוא? מעניין לראות...

ניר - מה עם הטווינגו שראיתי? בדקת אותה?

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים אח שלי קנה ביאנקי 112 שנת 1983. הצבע היה דהוי, כל כנף בצבע אחר, בפח היו קצת רקבונות וקצת מכות, בקיצור, זוועה.

הוא לא רצה להשקיע כלום על פחחות וצבע כי הרכב גם ככה שימש אותו לנסיעות קצרות בעיר והרכב נקנה ב-1000 ש"ח... היה לשנינו ברור שאחריו, הרכב לא ילך לשום מקום...

שמנו פעמנו להום-סנטר, שם קנינו 6 מיכלי ספריי צבע אדום מבריק ו5 מיכלי לכה שקופה.

עם מברג גירדתי בחוסר עדינות מופתית את החלודה המעטה ברכב, עם פטיש פחחים קטן יישרתי עקמומיות בפח ועם חומר פחחים מרחתי שכבות נדיבות של חומר, ליישור חורים ומילוי בורות...

לאחר שיוף החומר שהתייבש, שייפתי עם ניירות שיוף את החומר, עד למצב חלק. שטפנו שוב את הרכב טוב טוב, ניגבנו אותו עם מטליות ספוגות בנזין, הכנסנו את הרכב לחניה מקורה ושם, התחלנו במלאכת הצביעה.... תוך דקות אחדות, תוך התזת הספריי בצורה אחידה, הרכב קיבל צבע וצורה חדשה....

התוצאה? תתפלאו, אבל רק חדי עין יכלו להבחין שלא מדובר בצביעה בספריי הום-סנטר בעלות כוללת של כ-100 ש"ח... הרכב שמר על הצבע שלו למשך שנה שלמה, עד שאחי נכנס בקיר הפרדה והביאנקי הלכה טואטל :) (אחי, למזלו יצא בריא ושלם)

אז מי אמר שאי אפשר לעשות פחחות צבע לבד? :)

לפעמים כיף לעשות את העבודות החאפריות האלו ולאו דווקא להיות פדאנטי, במכוניות אשר עתידן ידוע מראש... תנסו, מומלץ, אבל אל על הקלאסית שלכם ;-)

ליאור.

"טוב טוב, ניגבנו אותו עם מטליות ספוגות בנזין, "

לידע כללי לעולם אל תתנו לצבעי או כל אחד לנקות את האוטו או כל משטח אחר בבנזין!

בנזין נפט וסולר וכו משאירים משקעים שכן צבע לא יחזיק...

כוהל הוא הפתרון..

---אופנוע זה כמו בחורה רק בלי החסרונות!!!---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"טוב טוב, ניגבנו אותו עם מטליות ספוגות בנזין, "

לידע כללי לעולם אל תתנו לצבעי או כל אחד לנקות את האוטו או כל משטח אחר בבנזין!

בנזין נפט וסולר וכו משאירים משקעים שכן צבע לא יחזיק...

כוהל הוא הפתרון..

ממש...אבל ממש לא נכון...

נפט וסולר הם שומניים, בנזין, ממש לא. הוא מתאדה וכן מאדה כל שריד שומני בו הוא בא במגע. מה שכן, דלק עלול להזיק לצבע, אך כאמור אם מדובר ברכב לפני צביעה חאפרית, who cares....

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור.

זה היה לפני או אחרי שפירקת את הביאנקי לגורמים, הטבלת אותם בסולר והעברת אותם ציפוי ניקל?

Now son, you don't want to drink beer. That's for daddies, and kids with fake IDs

Homer Simpson

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון ליאור.צר לי לבשר לך שאותה A112 ששיפשפתם אתה ואחיך בבנזין,עומדת בניגוד מוחלט לעבודות אחרות וטובות שיצא לי לראות שביצעת בעבר,אבל ניחא..לעומת זאת "על מכוניות האספנות שלכם לא מומלץ לעשות זאת "אני מצטט אותך..רק שתדע שערך אספני רב יש ל A112בעולם,ובארץ בפרט,מה גם שכמו שציינת רובם סובלות מחלודה לרוב,אך עם זאת אני בעלים גאה של שתיים המטופלות בחום,ויד אוהבת,{שמורות במצב נדיר וללא חלודה!}ולכן אם סר חינה של האיטלקייה הקטנה הזו בעינך,ואינך מסוגל להתחבר לאותום צלילי מנוע קסומים,התחברות הנהג לרכב כאישיות אחת,ואחד הרכבים היותר מדהימים שנהגתי..אל לך להשמיץ,כי אותה אוטובינקי ששופצה ברשלנות אולי היתה יכולה לקבל יחס אוהב וטיפול מסור ולמשוך את אותם מבטים משתהים להם אני זוכה,ובבוא היום לא לבייש גם את אותם בעלי הפרינצים הגאים.

עלה והצלח..

כל טוב יוני.

igtr2000-4-6.jpg

g_016.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש...אבל ממש לא נכון...

נפט וסולר הם שומניים, בנזין, ממש לא. הוא מתאדה וכן מאדה כל שריד שומני בו הוא בא במגע. מה שכן, דלק עלול להזיק לצבע, אך כאמור אם מדובר ברכב לפני צביעה חאפרית, who cares....

ליאור.

ובכן בנזין אינו שומני נכון..אך הוא אכן משאיר משקעים .. נסה ותראה..בנזין בין חומריו השונים(M.T.B.E= (methyl tertiary butyl ether

זהוא שם של מרכיב בדלק אשר מיוצר ממתנול.הוא מכיל אחוז מסויים של שמן

גם בדלק נטול עופרת ישנו אחוז אומנם יותר קטן של עופרת..ועופרת כמו שומן אינו מתאדה ומשאיר משקעים.

מקווה שהשכלתם :)

---אופנוע זה כמו בחורה רק בלי החסרונות!!!---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון ליאור.צר לי לבשר לך שאותה A112 ששיפשפתם אתה ואחיך בבנזין,עומדת בניגוד מוחלט לעבודות אחרות וטובות שיצא לי לראות שביצעת בעבר,אבל ניחא..לעומת זאת "על מכוניות האספנות שלכם לא מומלץ לעשות זאת "אני מצטט אותך..רק שתדע שערך אספני רב יש ל A112בעולם,ובארץ בפרט,מה גם שכמו שציינת רובם סובלות מחלודה לרוב,אך עם זאת אני בעלים גאה של שתיים המטופלות בחום,ויד אוהבת,{שמורות במצב נדיר וללא חלודה!}ולכן אם סר חינה של האיטלקייה הקטנה הזו בעינך,ואינך מסוגל להתחבר לאותום צלילי מנוע קסומים,התחברות הנהג לרכב כאישיות אחת,ואחד הרכבים היותר מדהימים שנהגתי..אל לך להשמיץ,כי אותה אוטובינקי ששופצה ברשלנות אולי היתה יכולה לקבל יחס אוהב וטיפול מסור ולמשוך את אותם מבטים משתהים להם אני זוכה,ובבוא היום לא לבייש גם את אותם בעלי הפרינצים הגאים.

עלה והצלח..

כל טוב יוני.

רשמתי לעיל שהיה לנו ידוע מראש שאלו חייה האחרונים של הביאנקי...ולא בכדי...הסיבה העיקרית שבגללה היא עברה את ה"טיפול" הנ"ל הייתה שהרכב היה לאחר תאונה קשה ועם פגיעת שלדה רצינית למדי, גם ההוא שם למעלה לא היה מצליח להחזיר אותה לסורה כרכב אספנות.... הרכב אמנם נסע ישר, אך הוא נראה עקום :) תאמין לי, הוא היה במצב כל כך גרוע, שבאמת שעשינו לו טובה...זה לא רכב שמישהו היה רוצה לשפץ, לא היה אפילו בסיס.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, הטענה שלך דומה לפעיל זכויות בע"ח, שנכנס למסעדה ומאשים את המנקה בהרג של החיות לאכילה...

אתה כנראה שכחת שהאוטוביאנקי A112, לפני 10-15 שנה, הייתה מכונית זולה ונפוצה, ובגלל מחירה הזול - שמשה אנשים דלי תקציב וברגע שהיה תקלה טיפה יותר מורכבת, לא היה הצדקה להשמיש את הרכב וגורלו נחרץ.

מרבית הA112 עברו התעללות בשלב כלשהו בחייהן, וזו הסיבה שנכחדו.

אז נכון, רצוי וראוי לשמר את אלה שכן שרדו את השנים, אבל אני לא מבין למה ליאור צריך להתצטדק בפניך. זהו גורלן של מכוניות זולות במשך השנים, המשחק אותו משחק, השחקנים משתנים...

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...