Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשלי שלי.

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשלי שלי.

אנחנו לא מכירים יותר מדי, נפגשנו פעמיים אבל לי זה הספיק.

פעמיים שישבנו בערב וניהלנו שיחה ארוכה תחת עץ האקליפטוס לתוך הלילה.

כמה פעמים שדיברנו בטלפון, והצלחת להכניס את עצמך לראשי.

אני לא יודע מה כל כך מיוחד בך, אבל בשבילי את האחת.

יש בך משהו כל כך טוב, כל כך טהור.

אולי זה החיוך? אולי אלה העיניים?

ואולי כל מה שיוצא ממך הוא פשוט אמיתי.

את אף פעם לא ידעת מה אני מרגיש כלפייך, וגם אני לא את האמת, אבל יודע שאותך אני רוצה.

כמעט 3 שנים לא ראיתי אותך, ועכשיו את סופסוף בארץ. למרות זאת לא יצא לנו לדבר (אין לי את המספר שלך).

ביום רביעי אני טס. לא יודע מתי אחזור.

תשארי ילדה מקסימה ונהדרת, לפחות כמו שנחרטת לי בזכרון. תעשי רק כיף ושיהיה לך רק טוב בחיים שעכשיו את מתחילה.

רציתי שתדעי שאני תמיד אזכור אותך, ותמיד תישאר לך פינה קטנה וחמה בליבי.

אני אוהב אותך.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האאאאאאאאאאאאאאאאאא ?

איתמר, חשבתי שרק לי משעמם

לא יודע מיזאת שלי (יענו, אני בטוח שזו לא שלי שאני מכיר)

אבל תהנה לך לשהות מחוץ לארץ.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי...:shock: מאיפה אני קונה כדורים כאלה שיוציאו ממני את הצד הרומנטי? :wink: אישתי אומרת שאני רומנטי כמו מייבש כביסה...חם אבל יבש בטירוף...

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי סיאס זה הדלת השנייה משמאל.......:-P (תודה רבה מנהלים יקרים שהחזרתם את הסמיילים לקדמותם,זה כמו לשנות את סדרי בראשית,יש דברים שפשוט לא משנים....)

ועכשיו ברצינות,אין לך כל דרך לאתר את השלי הזאת?,אל תעשה טעות ותעזוב בלי שהיא תדע מה אתה מרגיש,

בכל מקרה אם אתה כבר עוזב תדע שאין משהו שזונה אוקראינית שהייתה גבר בעבר ובקבוק וודקה לא יכולים להשכיח......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז צום יום כיפור לא הגיע גלוקוז למוח...

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוזה שלי

מחר אני עולה על מעבורת שתיקח אותי הרחק הרחק על חופי טאג'יקיסטאן הרחוקה.

נפגשנו רק פעם אחת, לא היה לי כסף לעוד פגישות אבל הטעם ממך ישאר איתי לנצח.

לא אוכל לשכוח לעולם לא חצי השעה שבילינו יחד, איך פתחת לי את הדלת, יוסוף, "השומר" שלך פנה אלי בנעימים וביקש ממני את המזומנים, איך הצעת לי לשתות לימונדה וכשהסכמתי אמרת ש"בדיוק נגמר".

רוזה שלי הו רוזה, לא אוכל לשכוח את הישיבה על המיטה, איך שאלת אותי "זה פעם ראשונה?" ואני חייכתי בביישנות. חייכת אלי בחזרה, האודם שנמרח לך גם על השיניים לא גרע במאום מיופייך, שהוטל בספק ממילא.

ידך השעירה מצאה את ידי כאילו אנחנו מכירים מעולם, והובלת לטיול בעולם מופלא וקסום.

ריח האקליפטוס מהבושם שלך לא יורד לי מהבגדים עד עכשיו [למרות הכביסה] והזכרון ממך ישאר איתי לעולם.

רוזה היקרה, בשבילי את ההוכחה של איכות משלמים וגם תזכורת מתמדת לשימוש נכון באמצעי מניעה.

אזכור אותך תמיד

חוזליטו.

[ועל זה נאמר - אח שלי, תגיד לי מה עישנת קודם, אני רוצה גם!]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...