Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות יישור קו ב-205GTI (נערך על הצד הטוב ביותר)

Johava
שימו לב! השרשור הזה בן 6735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון, אני חדש קוראים לי דור, נעים מאוד, חן חן.

אז ברצוני לקנות 205GTI בסביבות ה-8 אלף (כנראה שנת 92, כי ב-93 הצרפתים הפסידו לנו 3-2 בצרפת) ולעבוד עליה ככה שהיא תגיע למצב טוב מאוד מבחינה מכנית וסבבה מבחינת חיצונית+פנימית (כלומר, ריפוד חדש, פחחות לדברים רציניים וטיפול בחלודה אם יש). מהיכרות כללית שלכם עם הדגם הזה בטווח המחירים הזה, האם 10-12 אלף ש"ח נוספים למחיר האוטו יספיקו בשביל להעלות אחלה אוטו על הכביש?

וסתם, כי הרגע שלחו לי את זה וזה הצחיק אותי:

http://www.thatvideosite.com/view/939.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי! ברוך הבא לפורום!

הסרטון חמוד!!

ובקשר לרכב, אתה לא חושב שאולי עדייף לקנות משהו יותר טוב ב20K ולא ב 8K פלוס 12K לתיקונים?

כי תחשוב על זה שאוטו יותר ישן ידרוש יותר תיקונים במוסך שזה גם הרבה כסף!

וכל השיפורים שאתה דיברת עליהם הם שיפורים קוסמטים ולא מכניים

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שעדיף לקנות שנת 97-96 בסביבות ה-15 אלף (להשאיר 5 אלף בצד לקומסטיקה ותיקונים מכניים קטנים)?
תקנה2004- 2005, הכי טוב.

(אין GTI שנת 96-97 ! ,הן הפסיקו להימכר כאן הרבה לפני )

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר טוב בשבילך, וזה יחסוך לך כסף על תיקונים מכניים, ומדובר בסכום רציני!

בנוסף בכל מקרה כמה שהשנתון יותר גבוה ככה הרכב יותר אמין (אני מדבר על אותו הרכב רק בשנים שונות!)

כי תחשוב על זה ככה : צבע חדש, מושבים חדשים, תיקון שריטות, דבשות אלומיניום, וכו' וכו'.. לא ישפרו לך את המצב של האוטו מבחינת מנוע ויתר החלקים הטכנים, וזה אומר שיהיה לך אוטו יפה עם גוף של בן 14 וזה זקן!

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באמת רוצה 205GTI, תאלץ להסתפק במכונית משנת 92 (ובודדות משנת 93 מייבוא אישי).

אין GTI משנים יותר מאוחרות.

אין לי מושג מה מצבה של GTI שנמכרת ב-8K, אבל יש לי מושג איזה דברים צריך להחליף ברכב בין 13 כדי להנות ממנו בנהיגה ספורטיבית, ויש לי מושג מה העלות. (וריפודים לא בראש הרשימה).

אם גם אתה רוצה לדעת, השתמש במנוע החיפוש, ואם יש לך שאלות שלא תמצא עליהן תשובה אתה מוזמן לשאול כאן.

מהכרות עם מספר מכירות של 205GTI במצב טוב, הן נמכרו בד"כ במחירים שמעל 20K. ברכב שמבקשים עליו 8K אישית לא הייתי מתעסק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה2004- 2005, הכי טוב.

(אין GTI שנת 96-97 ! ,הן הפסיקו להימכר כאן הרבה לפני )

זה בהחלט מידע חיוני שלא ידעתי, אבל מראש לא הייתי בטוח שאני מחובר למציאות. :wink:

ואני אריץ חיפוש באמת ואבדוק עד כמה זה יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI במצב טוב תימכר בסביבות ה 20, וגם עליהן אתה יכול/ צריך לשפוך כמה אלפי שקלים.

שלי הייתה שמורה במצב יוצא דופן מכנית וקוסמטית, מכרתי אותה ב 18K ועם יד על הלב, לא היתה שום בעיה לשפוך עליה עוד 10K או אפילו יותר. ואני לא מדבר על קישוטים וצעצועים.

לא היו מזיקים לה 4 בולמים חדשים (הם היו מצוינים אבל כבר קצת חלשים), לא היו מזיקים ל 4 צמיגים חדשים (P-ZERO מצוינים אבל שנתיים על הרכב) וכו' וכו'.

המנוע היה דוקא במצב מעולה ודוקא אותו הצליח הקונה לחסל תוך יומיים!!!

כמה שניסיתי לסנן את הקונים הפוטנציאליים עד שנחה דעתי שהקונה הוא אדם אחראי, נפלתי על בחור שהחליט לבדוק עד איזה סל"ד יכול להגיע כל הילוך.

עפ"י עדותו, בהילוך שלישי, 6700 סל"ד , 135 קמ"ש הוא קרע רצועת טיימינג.

עוד מנוע נאסף לאבותיו, מעניין מה עם האוטו המסכן כי הוא אמר לי שאין לו כסף למנוע חלופי.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל 205 GTI מצוייה ניתן לשפוך סכומים שעוברים בהרבה את מחיר הרכב וזה לפני התעסקות כלשהיא בקוסמטיקה, שלא לדבר על שיפורים כהילכתם...

GTI ב-8 אלף...הייתי קונה כוורת צרעות בשביל לשים בחדר לפני שהייתי קונה דבר כזה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לחסוך עוד 5 אלף בערך שזה לא משימה קשה במיוחד אני אישית מכיר שתי 205 MI16 אחת עם נגיעה בשילדה והשניה ללא נגיעה...

שתיהן נבנו ויובא להן מנוע מחו"ל או משהו אחת בהרצה עדיין אפילו...

שחורה ולבנה...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אם אתה רוצה לקנות GTI ב8K אתה נכנס להרפתקאות שאפילו אלוהים לא יוכל להוציא אותך מהן.

אני מרגיש זאת על ה CTI שלי וזה לא קל... תכין כסף והרבה אם אתה מהמשפצים והמשחזרים כי קל זה לא יהיה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לחסוך עוד 5 אלף בערך שזה לא משימה קשה במיוחד אני אישית מכיר שתי 205 MI16 אחת עם נגיעה בשילדה והשניה ללא נגיעה......

205 GTI ב 12K לא הייתי קונה בחיים אז אחת עם MI16 בכזה מחיר? אני מתאר לעצמי מה מקבלים במחיר הזה...

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם ראלי בשנתון קצת יותר מתקדם?..ככל שהרכב פחות ישן כך יש סיכוי שהוא במצב טוב יותר, תוכל לקנות אחת במצב טוב נניח ב15 (לא בקיא במחירים) ולעשות לה ישור קו (יותר קוסמטי לפי מה שהבנתי מההודעה שלך) ולהביא אותה למצב טוב.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205 GTI ב 12K לא הייתי קונה בחיים אז אחת עם MI16 בכזה מחיר? אני מתאר לעצמי מה מקבלים במחיר הזה...

יניב

אתה מקבל את האלמנט On the house... :wink:

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...