Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנצרת במגרש פירוק ראיתי אתמול קומנקר ננ תרנגול

ariebz
שימו לב! השרשור הזה בן 6767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה עם הכנפים עגולות ועוד מספר לא קטן של גייפים ויליס מהשנים 42 67 70 72 הרכבים למכירה ללא רשיונות מחר אני יהיה באיזור אני ישתדל לצלם

הוא נראה כך

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=41867

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני זקוק למספר חלקים לCJ5 :

בית פילטר אוויר,קרבורטור,מראות מקוריות,ברזנט (או סגירה אחרת לג'יפ),ג'אנטים רחבים קשת או כלוב התהפכות ופנסים אחוריים מקוריים.

אני אשמח אם תעיף מבט (או תשאל) על המצאות אחד החלקים האלה.אשמח אם תתמקד בצילומים על רכבים מהסוג הזה.

תודה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני זקוק למספר חלקים לCJ5 :

בית פילטר אוויר,קרבורטור,מראות מקוריות,ברזנט (או סגירה אחרת לג'יפ),ג'אנטים רחבים קשת או כלוב התהפכות ופנסים אחוריים מקוריים.

אני אשמח אם תעיף מבט (או תשאל) על המצאות אחד החלקים האלה.אשמח אם תתמקד בצילומים על רכבים מהסוג הזה.

תודה

אלי

הי עוד בקשה אם אפשר אני מתעניין בוויליס 42 אם יש פרטים או טל' דבר איתי-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני יהיה שם אני ינסה לגנוב כמה תמונות לגבי ה42 מה שראיתי הוא על קונטינר הבודי מפורק מהשילדה אבל מחר אני יהיה יותר חכם עם תמונות

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני יהיה שם אני ינסה לגנוב כמה תמונות לגבי ה42 מה שראיתי הוא על קונטינר הבודי מפורק מהשילדה אבל מחר אני יהיה יותר חכם עם תמונות
מצויין אני צריך רק בודי ותיבדוק מה עם הניירות תודה-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן

זה יכול לעזור??

ממש לא אני מחפש עבור קרוב שלי ג'יפ וילס 42 יש לו אחר מושלם מבחינת חלקים אבל הבודי גמור בצורה סופנית אם אני משיג לו אחד אני נכנס לצוואה...ויש הרבה אופנועים בה.....סתם... אבל הוא מחפש כבר המון זמן... רק שתבין הוא שיפץ BSA בצורה מושלמת עמד להעלות אותו על הכביש וגילה שמישהו נוסע על אחד כזה למרות שהאופנוע שלו עם הנייירות, מישהו פשוט זייף את המס והוציא ניירת חדשה...במקום ללכת למשטרה הוא מעדיף לא להשמיש את האופנוע שמיהשו אחר (חובב רכב) לא יפגע...רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...