Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סיריון לקליאו B

ג'קי73
שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות דברים שקראתי כאן ירדתי מהרעיון לרכוש אופל קורסה...

כעת אני מתלבט בין סיריון לרנו קליאו B (התקציב שלי 60 אלף שקל).

אני מחפש רכב אמין, בטיחותי וחסכוני.

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמין - סיריון

בטיחותי - קליאו B

חסכוני - שתיהן.

הקליאו היא הרבה יותר אוטו, ברוב המובנים. היתרון היחידי של הסיריון הוא באמינותה הגבוהה. עם זאת, גם לקליאו עלויות אחזקה נמוכות יחסית, במיוחד בתיבה ידנית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האמינות והחסכוניות הולכים לסיריון.

נוחות,בטיחות = קליאו.

צריך לוותר איפשהו...

**עריכה - פורסם יחד עם התשובה של רוני **

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש קליאו 2002 ידנית. עברה 60 אלף והבעיות היחידות שהיו זה לפעמים בעיות בהתנעה ונפתרו מיד לאחר הוספת תוסף ומאורר הרדיאטור הפסיק לתפקד,אך תוקן עם הוצאת החלק שאחראי על הפעלתו ניקוי מגעים והחזרתו.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיריון 3 כוכבי ריסוק שזה לא רע בכלל

אמינות ללא רבב

מה שכן הקליאו פשוט בנויה יותר טוב

הסיריון נראית כאילו בנו אותה מלגו

בשורה התחתונה : קח סיריון שתהנה גם משוק יותר טוב

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הסיריון אמינה אבל גם אמינות הקליאו ברמה טובה , לעומת זאת רמת הגימור האיכות והפינוק שהיא מציעה לעומת הסיריון אין בכלל מקום להשוואה לכן ללא ספק קליאו ועדיף שתהיה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי 2 קליאו שתיהן 2003 , אחת 1.2 ידנית והשנייה 1.4 אוטומטית - שתיהן הראו אמינות ירודה מאוד. מילא אם הן היו שוות את בעיות האמינות, אבל גם זה לא.

לא ממליץ בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני מחזיק קליאו B שנה וחצי ואין שום בעיה של אמינות ברכב כך שממליץ בחום על אחת ידנית, חוץ משתי טיפולים שותפים ברכב ודלק היא לא דורשת כלום.

Zoom-Zoom...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הקליאו אני רואה תגובות מעורבות, מישהו אומר אמין ומישהו אומר שלא...

הסיריון עדינה מבחינת חלקי פח, הוא אוהב להתעקם כשמפליצים ליד האוטו...

אבל וזה אבל גדול הרכב חסכוני מאוד, אמין מאוד, והיום הוא נסע בת-ים הרצליה הלוך חזור עם 5 מבוגרים, באיילון שיוט ב130 היה טבעי.

הסיריון מציעה חבילה כוללת טובה יותר, היא שותה פחות, זריזה מאוד ואמינה כמו מקרר. שזה בשורה התחתונה אומר - שים דלק וסע או יותר נכון שים קצת דלק וסע הרבה- בלי בעיות. זה מה שאני כ"כ אוהב ברכב הזה....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לפני שבוע רכשנו רנו קליאו B שנת 2000, 1.4L גרסאת RT ידנית.

יש היסטוריית טיפולים מלאה, לא היתה לה בעיה אחת, עבר נקי לגמרי, משמע, לא עשתה בעיות והראתה אמינות מופלאה.

כמה מילים על הנהיגה בקליאו, שלא כ"כ יעזרו לך מכיוון והן באות מנהג חדש, אבל בכל זאת;

הרכב מאוד מהנה, אני נורא נהנה לנהוג בו בכל נסיעה. המנוע מתפס מהר מאוד בסל"ד והעברת ההילוכים חלקה. גם טווח הזזת בורר ההילוכים קטן. ממש כיף.

הגה מאוד מהנה. הרכב מאוד נוח ונעים.

הקליאו בת חמש ונראית כמו שיצאה אתמול מהמפעל.

שורה תחתונה - אני ממליץ!

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון מציעה חבילה כוללת טובה יותר, היא שותה פחות, זריזה מאוד ואמינה כמו מקרר. שזה בשורה התחתונה אומר - שים דלק וסע או יותר נכון שים קצת דלק וסע הרבה- בלי בעיות. זה מה שאני כ"כ אוהב ברכב הזה....
יש טעות בדבריך ידידי:) : בתקציב שלו יש לו אפשרות לקחת את הקליאו 16V בעלת 98 כ''ס, כמו כן אני לא בטוח שסריון חיסכונית יותר. שורה תחתונה לפותח שרשור זה לעשות סיוב על שני רכבים ואז להחליט מה יותר מתאים.

יום טוב!

Zoom-Zoom...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...