Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת צמיגים 155/70/13

unosl70
שימו לב! השרשור הזה בן 6769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תאמת *** תאמת = את האמת ***

אחרי שחרשתי את רוב איזור הצפון בחיפוש אחר צמיגים בשבילי ועברתי על כל הדגמים שהציעו לי (גם אצל היבואן) לא ראיתי דגם SP 7...

ככה שאנלא יכול להגיב...

רוב הפנצריות מציעות

sp 30

sp sport

LM 701 - שמצאתי רק בכמה מקומות ואותם קניתי

והצמיגים פשוט מצויינים!!!!!

אני מבסוט מהם עד הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LM 701 - שמצאתי רק בכמה מקומות ואותם קניתי

והצמיגים פשוט מצויינים!!!!!

אני מבסוט מהם עד הגג.

כמה ק"מ נסעת איתם?

ירדתי מה-sp 7,חיפשתי ולא מצאתי עליו פרטים.

אם למישהו יש המלצות על צמיגים אחרים במידה הזו כשהדגש הוא על אחיזה אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא ניסיתי את הדגם הספציפי הזה של אנרג'י, אבל לדעתי הם פשוט לא שווים את מחירם.

נכון שהם מחזיקים יופי, לא נשחקים ולא מתיבשים, אבל ככה הם גם אוחזים את הכביש בהתאם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עליהם בערך 3-4K ק"מ, בערך 100-150 ק"מ ביום בכבישים בין עירוניים ועירוניים הרריים עם המון פיתולים ופניות וכמו שאמרתי אני באמת מבסוט!

ביקרתי גם בCAR MARKET בחוצות המפרץ אחרי ששמעתי על המקום כאן בפורום אבל כל מה שהוא הציע לי זה דנלופ SP 30 שלפי מה שהבנתי זה דגם יותר ישן ממה שלקחתי במחיר זהה. שלא לדבר שהמחירים אצלו ממש גבוהים.

הייתי מציע לך לחפש צמיגי יוקוהמה אם הייבוא הסדיר שלהם כבר התחיל ואתה לא רוצה דנלופ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא ניסיתי את הדגם הספציפי הזה של אנרג'י, אבל לדעתי הם פשוט לא שווים את מחירם.

נכון שהם מחזיקים יופי, לא נשחקים ולא מתיבשים, אבל ככה הם גם אוחזים את הכביש בהתאם.

אם לא יצא לך להתנסות עם צמיגים אלו, איך אתה יודע בדיוק כיצד הם אוחזים את הכביש???

מועדון סובארו שטח ופנאי - www.subaru4x4.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יצא לך להתנסות עם צמיגים אלו, איך אתה יודע בדיוק כיצד הם אוחזים את הכביש???

היו (ולצערי עדיין יש שאריות) צמיגי מישלין אנרג'י.

לא חושב שהם מהדגם המדויק e3b, אבל עדיין, אותה סוליה מאותו היצרן.

התרשמותי - במחיר שאתה קונה זוג מישלין כאלו קנה שני זוגות צמיגי SAVA, שאמנם יחזיקו פחות אבל יאחזו פחות או יותר בצורה זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך חיפוש שעשיתי מצאתי ש:

sava נרכשה ב97 ע"י goodyear.

semperit(למי שמכיר) נרכשה ב85 ע"י continental.

kleber נרכשה ב65 ע"י michelin.

אז אם אני קונה kleber זה בעצם michelin או שהחברות עדיין מייצרות את הצמיגים בנפרד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, אשמח גם לשמוע על המלצות לצמיגים טובים (אך במחיר שפוי) לאונו, אין צורך ב"ביצועים", אלא רק שיהיה אמינים ובטיחותיים וכו'.

פעם שעברה שבאתי בלי ידע יצאתי עם זוג צמיגי CEBA מדגם SPIDER... עצוב, מאוד עצוב :(

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי - יוקוהומה S306.

רכשתי זוג כזה ל205, ואני מאוד מרוצה.

שקטים, אוחזים ועושים רושם שהם הולכים להחזיק על הג'אנטים לא רע את הזמן.

הבעיה היחידה - היבואן הקודם (אוטו-דיפו) הפסיק את היבוא, ואין לי מושג מי, אם בכלל, מביא אותם לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על גודייר GT3? בשביל פיאט אונו ללא יומרות ספורטיביות הם מספיקים? איך הם אוחזים על יבש ורטוב?

ממה שהתרשמתי מהם עד כה, הם צווחים (והלחץ אוויר תקין, 28 PSI בקידמיים ואחוריים).

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותו מצב לפני כחודש. לאחר קריאת ביקורות באינטרנט קניתי 4 צמיגים של Uniroyal Rallye 680 באוטודיפו. מביקורות של עיתוני רכב עולה שזה צמיג בעל ביצועים מרשימים על כביש רטוב (לקח מקום ראשון בכמה מבחנים השוואתיים שראיתי בגרמניה), ודי טובים בכל שאר הפרמטרים.

נסעתי על הצמיגים הללו פחות מאלפיים ק"מ כך שאינני מרגיש שיש לי מספיק ניסיון איתם כדי לתת חוות דעת מבוססת על ניסיון אישי, אבל בכל מקרה בינתיים הם בסדר גמור. אגב הם מורכבים אצלי על פיאט אונו 1.4

המחיר של זוג הוא 460 ש"ח, אבל אפשר לשלם בתווי קניה וזה מוריד את המחיר בלפחות 15%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...