Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"נאה דורש נאה מקיים"

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ודאי ראיתם אותי לא פעם ממליץ לאנשים לתבוע כל מיני גורמים בגין נזקים שנגרמו למכוניות שלהם.

אז זהו, שאני לא רק ממליץ, אני גם מבצע.

לפני מספר חודשים נסעתי לי לאיטי במצב מבואס. הסיבה - האוטו היה בדרך למוסך לתיקון דפיקה קטנה שחטף בחניה (דוקא בנאדם נחמד שלא ניסה להתחמק מאחריות, וישר הסכים לשלם). :?

לכן נסעתי ברח' נורדאו ברחובות, ושם, ליד בית הספר יש פס האטה.

עליתי עליו במהירות של כ- 20 קמ"ש, כשהאוטו לא משולב להילוך - המהירות היתה איטית מדי לטורים של הילוך שני.

עליתי על הבאמפ לאט, והופתעתי מגובהו - מרחוק לא רואים שהוא כזה גבוה. מזל שנסעתי לאט. בדרך למטה מהבאמפ חרטום המכונית נחבט קשות בשפת התעלה שנוצרה אחרי הבאמפ... :shock:

יצאתי מהאוטו באטרף של עצבים - גם נסעתי לאט, גם ראיתי את הבאמפ שלא מסומן כמעט בכלל, וגם נחבלתי קשות! :mad2::mad:

מסתבר שלא רק שהבאמפ בנוי בצורה מטומטמת, אלא אחריו יש תעלה שקועה, שגרמה לחבטה.

בדיקת הנזק העלתה שהספוילר הקדמי שלי ספג באבירות את המכה והתעקם בצורה כזו, שכבר ממש אי אפשר לנסוע (מרווח גחון של 5 ס"מ זה כבר באמת מוגזם...). חייבים לתקן.

לפחות הקרטר יצא מזה נקי (בניגוד לפעם הקודמת שתבעתי עירייה...)

טוב, האוטו תוקן (שתי הדפיקות ביחד) ומכתב דרישה נשלח לעיריית רחובות, כולל חשבונית התיקון של הספוילר.

לאחר מספר חודשי סחבת ומשא ומתן קצר הוסכם לסגור את העניין ב- 90% מסכום התיקון.

היום נכנס הכסף. :beerchug::bday:

למה רק 90%? למה לא הלכתי עד הסוף? התשובה היא שבנסיבות המיוחדות של המקרה הספציפי הזה - ממש לא היה לי כדאי / שווה / מומלץ להתווכח. בנסיבות אחרות הייתי לוקח אותם לבית המשפט.

זה אולי יזיז את עיריית רחובות לתקן את הבאמפים שלהם, כך שיעמדו בתקן (גובה 15 ס"מ, רדיוס אחיד...) ואולי לא.

אולי רק אם עוד אנשים יתבעו את עיריית רחובות על הנזקים שנגרמו למכוניותיהם בבאמפים של רחוב נורדאו (ורחוב הרצוג!!) זה יזיז את העיריה. :twisted:

מסקנה - אם נפגעתם מבאמפ - תדרשו את הכסף. זה עובד.

זה כדאי! :mm_yeah:

ב. וקסר :D

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הקרטר יצא מזה נקי (בניגוד לפעם הקודמת שתבעתי עירייה...)

:mm_yeah: סחתיין ומזל טוב :!:

כן יירבו!

מה אירע בפעם הקודמת? איזו עירייה והאם גם היא

פיצתה אותך?

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך!

הידעתם שיש תקן מסוים עם מידות קבועות לפסי האטה?

חבל שלא אוכפים את זה בארץ!

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידעתם שיש תקן מסוים עם מידות קבועות לפסי האטה?

חבל שלא אוכפים את זה בארץ!

...שלא לדבר על תקן חשוב למעקה בטיחות סופג אנרגיה.

בחלומות... :x

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לפני כמה שבועות קרה דבר די דומה...

אני נוסע לי עם חברים באוטו שומעים מוסיקה :lol: ...

אני נוהג ופתאום אחרי איזה באמפ היה מין בור בצד הימני של הכביש בקיצור חטפתי מכה בג'נט הקידמי וירד לי כל האויר. יש לציין שהיתי במהירות די נמוכה 30-40 קמ"ש

לכמה דקות הפכתי להיות הסמיילי הזה :twisted:

ולפני איזה שבוא אני נוסע באוטו וכשאני עולה ויורד מבאמפים אני שומע ציקצוקים מאיזור הבולם הימני איפה שחטפתי את המכה בג'נט... :shock:

יש לציין שלפני שקניתי את האוטו לא היה לו שום ציקצוק ושום ציפצוף משום בולם!!!

השאלה שלי היא כזאת האם המועצה באמת תתן לי כסף לפיצוי אם אני יביא לה הוכחות שהציקצוקים מאיזור הבולם הם בגלל שהכבישים חרא בארץץץץץץץץץץ או בגלל שאני לא שמתי לב ונכנסתי בבור כמו מפגר!!! אז הם יזרקו אותי לעזאזל???!!! :x

האם זה אפשרי להחליף בולם אחד בלבד??

או שמחליפים את כולם?? אני לא יודע איך זה הולך?!!

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לפני כמה שבועות קרה דבר די דומה...

אני נוסע לי עם חברים באוטו שומעים מוסיקה :lol: ...

אני נוהג ופתאום אחרי איזה באמפ היה מין בור בצד הימני של הכביש בקיצור חטפתי מכה בג'נט הקידמי וירד לי כל האויר. יש לציין שהיתי במהירות די נמוכה 30-40 קמ"ש

לכמה דקות הפכתי להיות הסמיילי הזה :twisted:

ולפני איזה שבוא אני נוסע באוטו וכשאני עולה ויורד מבאמפים אני שומע ציקצוקים מאיזור הבולם הימני איפה שחטפתי את המכה בג'נט... :shock:

יש לציין שלפני שקניתי את האוטו לא היה לו שום ציקצוק ושום ציפצוף משום בולם!!!

השאלה שלי היא כזאת האם המועצה באמת תתן לי כסף לפיצוי אם אני יביא לה הוכחות שהציקצוקים מאיזור הבולם הם בגלל שהכבישים חרא בארץץץץץץץץץץ או בגלל שאני לא שמתי לב ונכנסתי בבור כמו מפגר!!! אז הם יזרקו אותי לעזאזל???!!! :x

האם זה אפשרי להחליף בולם אחד בלבד??

או שמחליפים את כולם?? אני לא יודע איך זה הולך?!!

אם יש לך RSI אז הצקצוק זה BUILT-IN מהחברה. אל תתעצבן. :lol:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי תפוח הגה, כשאני בטוח שלבאמפים העצבניים שאני עובר יש יד ורגל בהשמדתו.

אבל לך תוכיח- הנזק הוא לא מידי אלא נצבר ומתחלק בין כמה עיריות :evil:

אגב הבאמפים לא לבד, עוד כמה חברים עזרו להם- בורות שמולאו בחורף בחול בלבד ונפתחו מכל גשם והבוץ הסתיר את הבור, אבנים שנסחפו לכביש, סתם סלילה זוועתית שלא חודשה כבר 30 שנה ועוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנהל כרגע תהליך דומה מול עיריית נתניה, על נזק לציריות בגלל עבודות בכביש

שנמשכו חצי שנה :!::!::!:

יותר טוב שלא תדעו כמה עולה צירייה של פולקסווגן... :roll:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתם מציעים לצלם את המקום וללכת לכמה מוסכניקים ש"יעזרו" לי לפתור את הבעיה בכך שיתנו חוות דעת מקצועית שהבולם נפגם מהבור המסריח הזה ?

ואז הם יתנו לי את הפיצויים? :lol:

ואז אני יחליף את כל הבולמים לבילשטיין וגם את הקפיצים אני ישפר :ok:

ואז אני יביא להם את הקבלות ובכך הרווחתי !!! מה לא ככה?! :onfire:

שמתם לב לאיזה סרט נכנסתי ?? :loco:

מקסימום יעשו לי ככה :fist:

בתודה אלעד ה1

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלעד

שתי דברים אחד מה הקטע עם הסמיילים אתה לא חייב לעשות את זה כמו סרט מצוייר שתיים שבוע רושמים ככה

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...