Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת פנסי קסנון על אוטו שבא במקור עם הלוגן

qkoman545
שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בו נגיד שמדובר ברכב משפחתי ממוצע כמו מאזדה 3 - האם צריך לשדרג את כל מערכת החשמל של הרכב בשביל ההתקנה או המקורית מספיקה?

מה זה אומר 8000K , 10000K ? זה החוזק של הפנס?

כמה אמור לעלות קיט טוב?

ושאלה אחרונה והכי חשובה , האם זה שדרוג רציני ביחס להלוגן או שלא משהו שמצדיק התקנה במיוחד בהנחה שהרכב בא בלי זה במקור?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת קסנון אינה פנס רגיל , אלא קשת חשמלית (דומה בעיקרון הפעולה לפלורסצנט). לפיכך יש צורך בשנאי (צ'וק).

10000K או 8000K הוא מספר המעלות בסולם קלווין (מכאן ה-K) , קובע את גוון האור - יותר גבוה = יותר כחול.

קיט טוב עולה כמה אלפי שקלים בודדים.

לא יודע לגבי יעילות , תלוי ברכב הספציפי (לא ראיתי במזדה 3).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

במגזין האחרון של אוטו יש הסבר מפורט על מבנה הקסנון.

באתר של מועדון אלפא פירסם איזה בחור מאשדוד שהוא מייבא

כאלה לעסק שלו (אביזרי רכב) וזה עומד על 2000 ש"ח בערך.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא..זה סתם עושה אור לבן מסנוור...ואם אני לא טועה אתה לא תעבור טסט איתם...ומניסיון יש להן חיים נורא קצרים...התנסתי עם כאלה פעמיים והם לא החזיקו לי חצי שנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לא זה לא..זה סתם עושה אור לבן מסנוור...ואם אני לא טועה אתה לא תעבור טסט איתם...ומניסיון יש להן חיים נורא קצרים...התנסתי עם כאלה פעמיים והם לא החזיקו לי חצי שנה

נכון . אמינות אפס. (גם מנסיון)

למרות שהנורות הבהירות נותנות אלומה גדולה יותר וגם גוון יפה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...