Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רושם כותרות דביליות ומבקש ייעוץ לרכישה של רכב חסכוני ב~75K ורכב חסכן קטן ב-30K

ashkenazone
שימו לב! השרשור הזה בן 6768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ממש מבין אז אני לא יודע איזה צרכים אני צריך לכתוב, אבל אני רוצה לקנות מכונית חדשה.... אני רוצה שיהיה לה מקום ל5 אנשים ושלא יהיה ממש צפוף, גודל של פונטו ומעלה, הכי חשוב זה צריכת דלק נמוכה (הדלק עכשיו יקר בטירוף), שהמכונית תהיה קלה (חלק משיקולי הדלק), שתהיה בסביבות ה1400 סמ"ק אני מתאר לעצמי, וזה אוטו שהולכים לסוע עליו הרבה, לא יודע כמה בשנה, אבל כל יום נוסעים בו כמה פעמים ויש די הרבה נסיעות ארוכות. לא משנה לי חדש או משומש, הכל בשיקולי המחיר, תקציב של סביבות ה75,000 משהו כמו (60 -90K) (90 אם ממש נסחפים).

אני לא חושב על עוד מאפיינים, עוד משהו?

תודה רבה לכל העונים המתתקתים! (פקאצה סטייל)

סתם, באמת תודה לכל העונים.

ולרכב נוסף

אני רוצה המלצה לרכב בתקציב של 30,000 שקל, חדש/ישן, עם צריכת דלק אפסית!, סתם נמוכה ביותר, האוטו לא צריך להיות משפחתי זה אוטו ליחיד, האוטו זה ישמש לנסיעות רגילות בעיר ולנסיעות בין עירוניות סטייל ת"א ב"ש.

תודה.

BB :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לדרישה השנייה, אני חושב שדייהטסו סיריון 1.0 יהיה הבחירה הטובה ביותר למי שמחפש צריכת דלק אפסית.

למישהו הפורום הזה יש אותה והוא טוען לצריכת של של ליטר ל-20 קילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב השני עד 30K,

ללא ספק, סיטרואן סקסו דיזל !

פשוט נולדה בשבילך

אוטו קטן , אוטו קל , 1:18-20 , דיזל (גם 1:18 וגם דיזל = הרבה חיסכון) , מנוע 1500 דיזל (מקביל בערך ל 1000 בנזין)

ולרכב החדש.. הייתי בודק את הדייטסו החדשה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייעוץ ברכישת אוטו חדש הוא שם הפורום וחרא של כותרת.

תחשוב שהיית נכנס לפורום הזה וכולם היו רושמים כותרות כאלו... :?

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו מהשנים 2000-2002 , יכול להיכנס בתקציב של 35-40 ...

חסכונית מאוד בדלק(שלי) , עושה בערך 1-15 או 16 אחרי מדידה....

ידנית 1300 מספיק ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב השני עד 30K,

ללא ספק, סיטרואן סקסו דיזל !

פשוט נולדה בשבילך

אוטו קטן , אוטו קל , 1:18-20 , דיזל (גם 1:18 וגם דיזל = הרבה חיסכון) , מנוע 1500 דיזל (מקביל בערך ל 1000 בנזין)

ולרכב החדש.. הייתי בודק את הדייטסו החדשה ..

הסקסו דיזל בקושי זזה...

הסיריון לעומתה זריזה בעיר ובבין עירוני היא מגיעה די בקלות ל-140 הודות למשקל עצמי נמוך ומנוע קטן אך מודרני

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-75K ש"ח הייתי שוקל גם מגאן 1400 סמ"ק ידנית. היא תהיה חסכונית ויכנסו בה 5 אנשים הרבה יותר בקלות מאשר בפונטו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקסו דיזל בקושי זזה...

הסיריון לעומתה זריזה בעיר ובבין עירוני היא מגיעה די בקלות ל-140 הודות למשקל עצמי נמוך ומנוע קטן אך מודרני

אמת .. אבל היא לא עושה 900 ק"מ לטנק מלא של 40 ליטר ... שגם ככה עולים שקל וחצי פחות מבנזין .. והוא אומר שהוא טוחן ק"מ ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו אחד שאני צריך תשובה עליו, מי יותר יקר להחזיק חוץ מבחינת דלק, הסקסו או הסיריון?

נדמה לי שהסקסו, מכוניות יותר גדולה וגם מחברה יקרה.

אז מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...