Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן חובבי אקווריומים מקצועיים? [חיתוך זכוכית]

V6
שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההודעה, אני מניח, תדבר יותר אל חובבי האקווריומים המקצועיים יותר (אם ישנם כאלה) ולא אל אלה ששמים דג זהב באקווריום...

עד לא מזמן הייתי בונה אקווריומים לבד, די הצלחה (כולל חיתוך הזכוכית והדבקתה). הפרוייקט הבא שלי כולל שילוב של שני אקווריומים - בינוני + גדול ביחד, ולזה אני צריך וחיתוך זכוכית 6 מ"מ לפחות.

יש מישהו שעובד עם זכוכית ברמה מקצועית? כלומר חיתוך זכוכית לפי מידה מדוייקת?

תודה

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבירה בפורום דגים ב"תפוז" אף היא תעזור...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/anashim.asp?forum=732&pass=1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מישהו מומחה בכל הקשור לכל סוגי האקווריומים, החל מבנייתם, עיצובם, הקמתם, תחזוקה שלהם, טיפול, יבוא ושיווק הדגים והאמצעים לטיפול עצמם- הוא יוכל לעזור לך לא רק בזה אלא בהכל לדעתי, או בטוח יכיר אחרים ויפנה אותך, הוא ממש מקצוען ובמחיר טוב מאד.

קוראים לו ישראל פרל- 0544565455

באופן אישי יש לנו בבית כבר שלושה אקווריומים ממנו, שנים מהם גדולים- צמחייה וציקלידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל איש נחמד , מקצועי ואמין - אבל הוא לא מתעסק עם בנייה , אלא מוכר אק' של JUWEL.

הבונה המוכר ביותר בארץ הוא קלמי , שיקר מעט (אבל נחשב הכי טוב). חוץ ממנו יש את מאראט (בהנה את האק' שלי) ועוד שניים שלושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה, אני מניח, תדבר יותר אל חובבי האקווריומים המקצועיים יותר (אם ישנם כאלה) ולא אל אלה ששמים דג זהב באקווריום...

עד לא מזמן הייתי בונה אקווריומים לבד, די הצלחה (כולל חיתוך הזכוכית והדבקתה). הפרוייקט הבא שלי כולל שילוב של שני אקווריומים - בינוני + גדול ביחד, ולזה אני צריך וחיתוך זכוכית 6 מ"מ לפחות.

יש מישהו שעובד עם זכוכית ברמה מקצועית? כלומר חיתוך זכוכית לפי מידה מדוייקת?

תודה

ליאור.

אתה מדבר על בניה של אק' כמו בסרט פעלול קטלני 2 ?

במידה וכן, אשמח אם תעדכן אותי איך יצא לך.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על בניה של אק' כמו בסרט פעלול קטלני 2 ?

במידה וכן, אשמח אם תעדכן אותי איך יצא לך.

אני לא כל כך מכיר את הסרט אבל אני מניח שזה לא יהיה משהו הוליוודי אצלי....

אם אסיים את זה וזה יראה באמת כמו שזה אצלי בדימיון (או לפחות קרוב) אני אעלה תמונות.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...