Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר שלקחתי אוטו לבדיקה קניתי אותו ועכשיו אני מגלה שממצאי הבדיקה לא נכונים

AleroBlack
שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודש וחצי קניתי מגאן קופה שנת 98 ותוך כדי חיפושי לקחתי עוד 2 רכבים לבדיקה, מכל מיני סיבות שלא רלוונטיות לא קניתי את אותם 2 רכבים. בסופו של דבר לקחתי את האוטו (שעכשיו בבעלותי) לבדיקה בדינמומטר רעננה.

ביום חמישי עשיתי תאונה קטנה בכנף הימנית, בעיקבות התאונה הלכתי ל 4 פחחים וכל ה 4 פחחים אומרים לי שהגג צבוע ב300%. עכשיו בבדיקה שאלתי את הבוחן במפורש עם האוטו צבוע כי זה דבר די ידוע שהצבע הכחול מטאלי של המגאן קופה נוטה להישרף.

למיטב ידיעתי מכוני בדיקה לוקחים אחריות על מה שהם כותבים בממצאי הבדיקה. עכשיו אני אומר ברור שעם הייתי יודע שהאוטו צבוע לא הייתי קונה אותו (לא שלי זה איכפת פשוט ההורים שלי לא הסכימו) וזאת אחת הסיבות שלא קניתי את אחת המכוניות שלקחתי קודם לבדיקה...

מה אני יכול לעשות?

בנוגע לנוסך הבדיקה... עם חלק מסויים צבוע הם אמורים לכתוב את אותו חלק ספציפי בחוות הדעת?

בתודה לירן!

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגג נצבע עקב קילוף של הצבע , אז אני לא מבין מה הבעיה.

אם הוא נצבע עקב תאונה זה כבר סיפור אחר.

ועם כל הכבוד לפחחים {לא שאני טוען שהם טועים במקרה זה} אני כבר נתקלתי בלא מעט חכמולוגים שיודעים לדבר בביטחון מלא וטועים במאה אחוז.

ככה שעדיין על תהיה בטוח במיליון אחוז שהגג אכן צבוע, תחזור למכון בדיקה ששם בדקת את האוטו ותאמר לבחור שיבדוק שוב את הגג, אם באמת הגג נצבע אולי יעשו איתך איזשהו הסדר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כן - מפרטים בדיוק היכן נצבע הרכב (כנפיים , גג , דלתות , מכסה מנוע וכו)

אבל ..

צר לי לבאס אותך, אבל כשהלכתי עם הסיטרואן סקסו שהייתה ברשותי לדינממוטר , הייתי מאוד מרוצה , אבל לא מהסיבה שלך ..

אלא כי אני הייתי המוכר, ואסביר למה,

הרכב שהיה ברשותי , היה יד שניה , היד הראשונה הייתה השכרה, הרכב עבר תאונה מקדימה + צבע בכנפיים והיה לו קצה שלדה מאחורה. , בנוסף הגיר היה גמור (כבר עשה רעשים וחריקות) , הקלאטש גם , והמנוע עישן כמו יגאל שילון, בבדיקה האוטו יצא פשוט מושלם , לא גילו את הקצה שלדה, לא גילו צביעה בכנפיים, ולא גילו שהמנוע והגיר היו גמורים ! , בחוכמתי החתמתי את הבחור שהוא מרוצה מהבדיקה ואין לו כל טענה כלפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לא שלי זה איכפת פשוט ההורים שלי לא הסכימו) וזאת אחת הסיבות שלא קניתי את אחת המכוניות שלקחתי קודם לבדיקה...

מה אכפת לך ?

קנית את האוטו ( ולך זה ממילא לא משנה ) הרכב בין 7.5 שנים ובהחלט יכול להיות שהצבע בגג נשרף.

הרבה פעמים מציינים בבדיקה תקוני צבע במרכב ולא מציינים באיזה חלק.

בכל מקרה מדובר בפגם שאינו מהותי, ובד"כ אינו מוריד מערכו של הרכב מאומה (בטח לא רכב בן מעל שבע שנים)

כדאי שתחפש דברים אחרים להתעסק בהם...

צביקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגג נצבע בגלל שהוא נשרף (מטאלי ככה זה) אז אני לא רואה שום בעייה. אם הגג נצבע בגלל תאונה והרכב שלך נבדק בחאפריות הייתי בודק את העניין לעומק ונכנס חזק במכון הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שהיה ברשותי , היה יד שניה , היד הראשונה הייתה השכרה, הרכב עבר תאונה מקדימה + צבע בכנפיים והיה לו קצה שלדה מאחורה. , בנוסף הגיר היה גמור (כבר עשה רעשים וחריקות) , הקלאטש גם , והמנוע עישן כמו יגאל שילון, בבדיקה האוטו יצא פשוט מושלם , לא גילו את הקצה שלדה, לא גילו צביעה בכנפיים, ולא גילו שהמנוע והגיר היו גמורים ! , בחוכמתי החתמתי את הבחור שהוא מרוצה מהבדיקה ואין לו כל טענה כלפי.
לא רק שזה מלוכלך, זה גם לא חוקי, ואפילו שהחתמת את הקונה ב"חוכמתך" על כך שהוא מרוצה מהבדיקה

ואין לו כל טענה כלפיך, הרי שבמקרה שהוא יגלה את התרמית הוא יוכל לתבוע אותך - והמסמך שהחתמת

אותו עליו לא יחזיק מים.

ממה שכתבת זהו מקרה קלאסי של רמאות, ועשרות מקרים כאלה כבר נדונו בבית המשפט, שלא סלחני במיוחד

כלפי מוכרים הגונים שכמותך.

שוב, ממה שכתבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביג דיל נשרף הצבע ועכשיו יש לך צבע חדש שבוחן אפילו לא הצליח לזהות,

תמשיך הלאה למי איכפת בכלל.

תהנה מהאוטו וסע בביטחה!

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים תמיד עונים לא לעניין?

לי זה מפריע שהגג צבוע בסדר?

מה שיותר מפריע לי זה שלא ידעו אותי על זה...

איך אני יודע שאין פגיעת שסי והבוחן לא עלה על זה?

מבחינה עקרונית קניתי משהו מבלי לדעת מה מצבו האמיתי...ואולי זה לא בגלל שהצבע נשרף? מאיפה אתם כל כך בטוחים? האוטו כן עבר תאונה ביד הקודמת...

האם אפשר לעשות עם זה משהו?

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכל'ס, אורן 16V יקר, ביצעת מעשה רמאות שאם היו עושים לך...

אתה היית רותח מזעם על כל דפי הפורום ומתלונן שיש רמאים בעולם וכו' וכו' וכו'.

אני יודע איזה רכבים היו לך (306 XT ש"קפצה" מעל מעקה בנס הרים, 205 GTI 1.9 עם קאמשאפט שנשארה מאחורה בעליות של ירושלים, תמה טורבו לבנה, תמה טורבו ירוקה (או כחולה?), סקסו דיזל... להמשיך?).

אין לי טינה כלפייך, אתה איש מאוד נחמד בתכל'ס.

אבל להתפאר במעשה כזה הוא לא דבר שיש להתגאות בו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכל'ס, אורן 16V יקר, ביצעת מעשה רמאות שאם היו עושים לך...

אתה היית רותח מזעם על כל דפי הפורום ומתלונן שיש רמאים בעולם וכו' וכו' וכו'.

אני יודע איזה רכבים היו לך (306 XT ש"קפצה" מעל מעקה בנס הרים, 205 GTI 1.9 עם קאמשאפט שנשארה מאחורה בעליות של ירושלים, תמה טורבו לבנה, תמה טורבו ירוקה (או כחולה?), סקסו דיזל... להמשיך?).

אין לי טינה כלפייך, אתה איש מאוד נחמד בתכל'ס.

אבל להתפאר במעשה כזה הוא לא דבר שיש להתגאות בו.

פשש , אז טרחת לחפש ? אז כן , היה לי 306 שהשבתתי , היה לי 205 GTI מדהימה שנמכרה לסרגיי ותאמין לי שהוא היה מרוצה , היה גם 306 S16 שנמכרה לליביו והוא מאוהב בה עד היום ... אז כן גם תמא טורבו לבנה , שנמכרה לבעלים שמכר לי אותה ! כיון שאהב אותה כלכך וכי שמרתי עליה כלכך !

גם תמא טורבו כחולה הייתה , ונמכרה לדניאל מהפורום , וכאמור גם לו נתנה כל התורה לגביה (הוא יכול להעיד) ,

ולגבי הסקסו דיזל , כמו שאמרתי, (ונמחקה ההודעה) , הבחור לא רצה לשמוע את מה שאמרתי שלדעתי המנוע והגיר לא כ"כ טובים כמו בבדיקה , אבל הוא דחה את טענותי ואמר "הם מבינים יותר ממך , חוצמזה מה אתה רוצה להוריד לעצמך כסף במכירה" ..

אז אני לא רמאי, ובטח שלא סוחר ... אלא פשוט טורח לקנות (בד"כ) רכבים ששווה לטפל ולמכור אח"כ כי יהיה קונה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש , אז טרחת לחפש ? אז כן , היה לי 306 שהשבתתי , היה לי 205 GTI מדהימה שנמכרה לסרגיי ותאמין לי שהוא היה מרוצה , היה גם 306 S16 שנמכרה לליביו והוא מאוהב בה עד היום ... אז כן גם תמא טורבו לבנה , שנמכרה לבעלים שמכר לי אותה ! כיון שאהב אותה כלכך וכי שמרתי עליה כלכך !

גם תמא טורבו כחולה הייתה , ונמכרה לדניאל מהפורום , וכאמור גם לו נתנה כל התורה לגביה (הוא יכול להעיד) ,

ולגבי הסקסו דיזל , כמו שאמרתי, (ונמחקה ההודעה) , הבחור לא רצה לשמוע את מה שאמרתי שלדעתי המנוע והגיר לא כ"כ טובים כמו בבדיקה , אבל הוא דחה את טענותי ואמר "הם מבינים יותר ממך , חוצמזה מה אתה רוצה להוריד לעצמך כסף במכירה" ..

אז אני לא רמאי, ובטח שלא סוחר ... אלא פשוט טורח לקנות (בד"כ) רכבים ששווה לטפל ולמכור אח"כ כי יהיה קונה ..

לא הייתי משקיע חיפוש בזה. תאמין לי.

כשאמרתי שאני מכיר אותך... התכוונתי - אני מכיר אותך. אישית - למקרה שלא נפל האסימון!!!

מה לא היה ברור???

שכחתי את הS16 של של ליביו (סליחה, ליביו!!). מדהימה.

סרגי היה מרוצה מהאוטו, לא אמרתי שלא...

לא דיברתי כלום על שאר הרכבים שלך, אתה שאלת בהפגנתיות כה רבה "אתה יודע איזה רכבים היו לי?".

אני עניתי.

אם לא היית רמאי לא היית מרמה.

ומה שעשית זה מעשה רמאות.

אתה "סוחר" בצחוק. זה נאמר בהומור.

תתעודד, ילד, יש אנשים יותר גרועים ממך. באמת.

פשוט לא היית צריך להתגאות בזה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מעשה רמאות ? הריי הבנאדם לקח את הרכב שלי , למקום בו מומחים בודקים רכבים.

הם מצאו שהרכב תקין לעומת מה שאני חשבתי, אם כך , כנראה שאני טעיתי, למה שאבוא לקונה ואגיד לו "שמע..בבדיקה לא אמרו לך , אבל לדעתי, יש שאסי , בוא תוריד לי איזה עשיריה"

איזה בנאדם היה עושה את זה? הריי שאם באמת יש שאסי (אולי אני זה שהוטעה?) יש עילה מצויינת לתביעה של המכון לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מעשה רמאות ? הריי הבנאדם לקח את הרכב שלי , למקום בו מומחים בודקים רכבים.

הם מצאו שהרכב תקין לעומת מה שאני חשבתי, אם כך , כנראה שאני טעיתי, למה שאבוא לקונה ואגיד לו "שמע..בבדיקה לא אמרו לך , אבל לדעתי, יש שאסי , בוא תוריד לי איזה עשיריה"

איזה בנאדם היה עושה את זה? הריי שאם באמת יש שאסי (אולי אני זה שהוטעה?) יש עילה מצויינת לתביעה של המכון לא ?

איש ישר היה אומר לו מראש:

"תקשיב, יש פגיעת שלדה, יש גיר גמור... המחירון הוא X, אני רוצה X פחות 10 אלף."

כמו שאני בטוח שאתה שילמת כשאתה קנית.. הרי לא שילמת מחירון, לא?

או שאתה עשית את השאסי ושברת את הגיר...?

אין דרך שתצא מזה טוב, אורן ידידי... באמת שלא.

עזוב מה המכון עשה.

הם לא בסדר.

אבל אתה היית צריך להגיד דבר כזה מראש במעמד הקנייה עוד לפני הבדיקה.

כשאני מכרתי את האוטו הקודם שלי, אמרתי לקונה:

"האוטו עבר תאונה, תוקן כך וכך... המחירון הוא כך וכך, נוריד על התאונה סכום כזה או אחר... וסע לשלום."

זה מעשה של איש ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כן - מפרטים בדיוק היכן נצבע הרכב (כנפיים , גג , דלתות , מכסה מנוע וכו)

אבל ..

צר לי לבאס אותך, אבל כשהלכתי עם הסיטרואן סקסו שהייתה ברשותי לדינממוטר , הייתי מאוד מרוצה , אבל לא מהסיבה שלך ..

אלא כי אני הייתי המוכר, ואסביר למה,

הודעה שכזו קצת סותרת את המילה המודגשת.

זה שלא גילו כלום והחתמת אותו לא אומר כלום כי כרגע הודיית כי היו ידועות לך בעיות קריטיות שגילוי נאות וגילוי טום לב מחייב לגלות כך שכל מה שהחתמת אותו שווה כקליפת השום במקרה הטוב מבחינתך אם איכשהו תגיע לידיו הודעה זו ויוכל להוכיח כי אתה כתבת אותה ובמקרה הגרועה להוכיח כי אתה אדם לא הגון.

לא שאני בא להטיף מוסר חלילה - סתם קצת "פילפול" משפטי קטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל לשעבר של מגאן קופה שאפילו גם כחולה מטאלית כבר הזהרתי אותכם כמה פעמים מדינמומטר, גם במקרה שלי כשאני הייתי המוכר, הצבע שלי היה שרוף וצבעתי כמעט את כל הרכב כולל הגג, לאחר מכן עברתי תאונה קטנה שגרמה לעיקום קצה המרכב שמתחת לדלת ותיקונו (יש הטוענים קצה שלדה).

בכל מקרה בבדיקה אחת שעשו לרכב שלי לא מצאו אפילו דבר, אפילו לא שמו לב שצבעתי את הרכב! למרות שהשתמשו במכשיר המצחיק... והרכב נמצא תקין לחלוטין.

לאחר פחות מחודש הלכתי לבדיקה נוספת כי לא קנו ממני את האוטו בסוף.. כמובן שלא קרה כלום לרכב במהלך החודש, אבל פתאום בבדיקה הזאת (באותו המקום כמובן- דינמומטר בת"א) מצאו כי הרכב שלי קיבל את המכה בצד, או מכה מהבעלים הקודמים קודמים בתא המטען, חקרו אותו קצת יותר לעומק וגילו שהרכב נצבע על ידי (למרות שהקלתי עליהם ואמרתי להם את זה במפורש..), בכל מקרה בבדיקה הזאת פתאום הכל הסתדר לבוחן:

הרכב מורכב ממספר שלדות שונות, עבר תאונה קטלנית שבה התהפך מספר פעמים ולכן הצביעה בגג...

טוב אולי אני טיפלה מגזים, אבל בכל מקרה צויין שיש מכה בשלדה באופן ישיר בליקויים בעלי משמעות גבוהה, כאשר בבדיקה הקודמת נכתבו רק ליקויים שוליים...

עוד משהו מוזר- המכה בבגאז' עברה ממקום בליקוי שולי פתאום ללקוי גבוה אם אינני טועה...

בקיצור- השמרו נפשכם מן המכון! מה גם שאני בדקתי את רכבי שם לפני שקניתי אותו, והבוחן המליץ לי לקנות אותו ואמר שהכל בסדר גמור, ואכלתי הרבה מאד חרא בגללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...