Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלי סטרטר?

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מישהו יענה ברצינות לשאלה הזאת, נא למחוק את זה.

זה ממש לא לעניין. לא שקשה לגלות איך עושים את זה, אבל זה לא מכבד את הפורום שדברים כאלו יתפרסמו בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טיפש !

ובטח ובטח שלא גנב!!!! :cry:

אבל יש דברים שמסקרנים אותי למרות שאני יודע שלא יצא לי להשתמש בהם.

אתם יודעים מה אולי כן, אבל ללא פגיעה באף אדם ואף חיה!. (דוגמאות: נגיד ואני רוצה להתקין לבד סוויטש' חדש באוטו, או שהלך לי הסוויטש' ואני רוצה לקחת את המכונית למוסך.. האם הדוגמאות האלו לא יכולות להתרחש?)

ואשפוז( :oops: )! מה לא מכובד בזה? פגעתי במישהו או במשהו?(לא מבין מה נפל על אנשים..)

מנהל הפורום , אבקש להעביר הודעה זאת לפורום "טיפול ברכב".

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצא לרגע מנק' ההנחה שבאמת אין לך כוונות כאלה או אחרות.

כמו כן , אני מרשה לעצמי להניח שאין לך חצי מושג ירוק בחשמל בכלל ובחשמל רכב בפרט.(וזה לאור השאלה , כי התשובה ,אם אתה מבין בחשמל ,היא מאוד פשוטה).

עצתי לך , במיוחד אם הרכב חדש יחסית ומכיל מערכת ממוחשבת כלשהי בכ"א ממערכותיו.

אתה עלול , עם חיבור לא נכון/הפוך/לא תקין לגרום לרכב כזה נזק , שזה יעלה לך פי 20 מהגרירה למוסך או משהו דומה.

עצה מכל הלב - אל תתעסק עם דבר שאין לך לפחות את הבסיס בו.זה יעלה לך בכסף רב במקרה הטוב.

שמר

למד חשמל

למד אלקטרוניקה

התעסק עם תיקונים במכוניות

חשב שהוא מבין

בנה מערכת חשמל מאפס לאוטו שלו.

גמר לבנות

נסע

ובאמצע הדרך נדלקה כל מערכת החשמל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה שנת 1988

ובקרוב אלפא סוד 1983..

בקשר לחשמל, הרכבתי רק את המערכת שלי באוטו ככה שאתה צודק..

ברור לי שיש 2 כבלים שסוגרים את מעגל ההצתה.. אבל רציתי לדעת באיזה צבעים הם אמורים להיות?

הקמצנות נובעת מסיבה אחת: אני בן 17.5+ ומחזיק את האיביזה לבד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית יותר מדי סרטי פעולה....

שבהם מניעים רכבים ע"י מגע של שני חוטים....

אולי הגיע הזמן להחזיר אותם לבלוקבסטר??

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי שאתה אישית גנב רכב, ואם נפגעת - אני מתנצל בפומבי. אבל אתה לא היחיד שמסתכל פה בפורומים.

אתה באמת רוצה שכל ילד שלא מבין מהחיים שלו יידע בדיוק איך להתניע את האוטו שלך? אז תמשיך לשאול.

מה השלב הבא? רוצים מאיציק מדריך מצולם לפריצת רכב? למקרה ששכחתם את המפתחות בפנים כמובן... :wink:

לדעתי כל דיון כזה הוא ממש לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

אני מסכים.

מי שמבין ידע לבד כיצד לעשות זאת.

מי שלא מבין כדאי מאוד שלא יתעסק עם זה. חבל לגמור על כל המערכת חשמל באוטו בגלל משחק קטן.

ואין שום סיבה לפרסם חומר כזה, כיוון שזה בהחלט משליך על מכוניות אחרות וגם אם לא, מדובר בעניין פלילי.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שמדובר בחוטים ולא כבלים אבל בטוח שלא קבלים !!

מעבר לכך,

אם מדובר בהחלפת מתג ההתנעה המקורי,

קח מכשיר "רב-מודד" ומדוד אלו מגעים מקוצרים בעט שהמפתח מסובב למצב התנעה.

כמו כן, נסה לעקוב אחרי החוטים ההולכים ממתג ההתנעה, ומעבר לכך שתראה לאן הם מתחברים מכך תלמד על תפקידם, תלמד גם המון על דברים אחרים בדרך.

באופן עקרוני, לצורך התנעת המנוע יש לקצר רק שני חוטים המספקים חשמל לממסר המפעיל את הסטרטר. עם זאת, רק מגע בינהם לא יביא להתנעת הרכב, שכן יש לסגור מספר מעגלים במע' החשמל של הרכב בכדי שהמנוע גם ימשיך לעבור.

בנוסף, מתג ההתנעה כולל מנגנון לנעילת ההגה, כך שגם לאחר טיפול בחוטים עדיין קיימת בעיה זו.

בקיצור,

אם אתה באמת מנסה לפתור בעיה כלשהי בהקשר זה,

ההמלצה שלי היא שתנסה ללמוד בעצמך את מע' החשמל של הרכב אבל קח בחשבון את הסיכון שבגרימת נזק.

או

שפשוט תלך לחשמלאי שמבין בזה וידע בדיוק איפה לגעת ואיפה לא.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בקשר ל"קבלים" צודק.. הייתי נסער באותו רגע :shock: ...

הבנתי את כוונתכם.. אתם צודקים במובן מסויים.

דני G השיב בדיוק מה שרציתי לשמוע.. {באופן כללי מה הולך שם.. (לאחר שראדאר ג'די הסביר לי שזה לא פשוט כמו בסרטים, 2 חוטים ופוף יש התנעה.. :loco:)}

תודה...

אני זז לשחק לי קצת בחשמל של הרכב מואהה.. :evilbat:

סתם!!! ותיהיו בריאים! מתחיל להיות רטוב בחוץ... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...