Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה בעיות בפולו, אולי תוכלו לעזור לכתוב כותרת נורמלית , לא דחוף בכלל.

Gad
שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, מתחיל להמאס עלי, האוטו כולה שבועיים אצלי ואני כבר מתחיל לאכול ממנו קקה.

אחרי שיום אחד האוטו החליט שהוא לא נדלק, מסתבר שהמצבר היה גמור, סבבה, החלפתי, הכל טוב ויפה.

עשיתי ניקוי בית מצערת, דבר שכמובן מומלץ בכל רכב, קוויתי גם שבעיה קטנה שהייתה, אולי תסתדר (קפיצה קבועה בסל"ד, בין 1800-1900 סל"ד, קבוע), הסתדר לזמן מה, התופעה חזרה.

הופעתי באחד ממוסכי צ'מפיון (קלדס בראשל"צ, אם זה חשוב), החלפתי כבר פילטר אויר על הדרך וטענו שאני צריך כיוון מצערת (אני מכיר טוב את בעלי המוסך, זה היה ללא תשלום).

אחרי יומיים שהמנוע עבד יופי טופי, זה חזר לי אתמול.

כל היום המנוע עבד אחלה ועכשיו בנסיעה הביתה זה חזר שוב, רק שזה קבוע, זה לא מסתדר.

המנוע קופץ לי כל הזמן בין 1800-1900 סל"ד, מטריף לי את הצורה!

התחנת דלק שאני בד"כ ממלא בה הייתה היום סגורה עקב השבת, בלת ברירה מליתי בתחנת פז, כמובן 98 אוקטן.

האוטו שלי זה הדבר שהכי לא טוחן דלק שראיתי והיום אחרי שמיליתי האוטו טוחן דלק!

ידעתי שמי שאוהב את האוטו שלו לא ממלא בפז, ממש אסור בתכלית האיסור, אבל התחלתי להתקרב לקוו הרבע מיכל ולא כ"כ בא לי שהפילטר דלק יתחיל להסתם לי מכל הזבל שמונח בקרקעית המיכל.

מה עכשיו? אני בא לסגור את החלון (חלון חשמלי לצורך העניין) והוא מחליט שהוא נסגר רק עד אמצע הדרך, אחרי הרבה מלחמות ועצבים, עם עזרה מחבר הצלחנו להעלות אותו, לא לגמרי, הוא קצת פתוח.

למישהו יש הצעות איך לפתור את כל הבעיות הנאציות האלה בדרכים זולות יחסית?

לגבי החלון החשמלי אי אפשר לדעת, בקשר לצריכת דלק - למדתי על בשרי שאסור למלא בפז, בקשר לקפיצות סל"ד, אני אצטרך להחליף מצערת?

אני אשמח לשמוע מכם עצות.

תודה מראש.

גד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום גד!

קודם כל תרגע, וכדאי שתתנסח בצורה עדינה יותר...

כמו כן, כותרות ממוקדות יותר יסייעו לך לקבל עזרה יעלה יותר וגם מהירה יותר.

ולגופו של עניין:

אני מניח שקנית פולו (לפי הסימלון) בד"כ מומלץ לציין את דגם הרכב בו מדובר.

הבעיה אותה אתה מתאר מקורה במערכת הדלק. ניחושים לא יעזרו כאן, חיבור למחבר דיאגנוסטיקה יעזור גם יעזור.

גש למוסך המתמחה במערכות דלק ממוחשבות או למוסך מורשה צ'מפיון. הם יחברו את הרכב למחשב דיאגנוסטיקה ויזהו את הבעיה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אני פשוט כתבתי את ההודעה דקות ספורות אחרי שיצאתי מרכבי, הייתי מאוד עצבני.

סליחה על הכותרת, עוד פעם, זה מאותה סיבה שהייתי קצת עצבני.

אכן קניתי פולו 16V.

כבר חיברו אותי דרך שקע הדיאגנוזטיקה כדי לאפס את מחשב הרכב ובשביל עוד כמה דברים.

לא ראו משהו שקשור לתקלה במערכת הדלק.

מה שכן, הכינו אותי לזה שהמצערות בפולו 16V ידועות כבעייתיות.

למרות שפירוקה הראה רק על שכבת שמן די עבה שכמובן נוקתה.

אחרי ניקוי יסודי ומעמיק(עם ספריי קרבורטורים מבית STP כמובן) המצערת נראתה כחדשה, לא היה שם משהו שרמז על בעייתיות בעתיד.

מה שכן דחוף לי זה דווקא החלון.

אני לא אוכל להניח ראש על הכר כאשר יש בראשי מחשבה שעם קצת הפעלת כח על החלון יהיה אפשר לפתוח את הכפתור.

למרות שלמזלי האזעקה שלי מאוד רגישה.

בכל זאת, מלחיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה זאת בקצרה עקב השעה המאוחרת והעובדה שאני צריך לקום עוד 3.5 שעות.

אם לא יעזור ,אני אפרט מחר :

1. בנוגע לחלון, פרק את המתג שמפעיל אותו, ונקה אותו מבפנים. תיזהר לא לשבור את הנורה.

קרה לי פעם, ואז התברר שהמתג מלא ג'יפה מבפנים. דרך אגב, גיליתי את זה אחרי שפירקתי את

מנגנון החלון מתוך הדלת :? , מה שמלמד אותנו שצריך לתקוף את הבעיה מן הקל אל הכבד.

2. בנוגע לריטוטי הסל"ד : זה לא משהו שK44 במיכל דלק / אינפוזיה לא יפתור. הייתי ממליץ לך על

ניקוי מצערת, אבל מכיוון שעשית זאת, אז תצטרך להתקדם לשלב הבא.

בכל מקרה,מכאן ועד החלפת מצערת , ארוכה עוד הדרך.

3. בקשר לצריכת דלק : אולי זה קשור לכיוון שעשו לך ולא היו צריכים לעשות, ואולי זה קשור לטיב הדלק.

מתי הוחלפו פלאגים לאחרונה ? ובכלל, מהי צריכת דלק גרועה בשבילך?

ודרך אגב, אין צורך באוקטן 98... הרכב נוסע מצויין על 95 (דור-אלון) , וכך גם מומלץ בספר הרכב.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה זאת בקצרה עקב השעה המאוחרת והעובדה שאני צריך לקום עוד 3.5 שעות.

אם לא יעזור ,אני אפרט מחר :

1. בנוגע לחלון, פרק את המתג שמפעיל אותו, ונקה אותו מבפנים. תיזהר לא לשבור את הנורה.

קרה לי פעם, ואז התברר שהמתג מלא ג'יפה מבפנים. דרך אגב, גיליתי את זה אחרי שפירקתי את

מנגנון החלון מתוך הדלת :? , מה שמלמד אותנו שצריך לתקוף את הבעיה מן הקל אל הכבד.

2. בנוגע לריטוטי הסל"ד : זה לא משהו שK44 במיכל דלק / אינפוזיה לא יפתור. הייתי ממליץ לך על

ניקוי מצערת, אבל מכיוון שעשית זאת, אז תצטרך להתקדם לשלב הבא.

בכל מקרה,מכאן ועד החלפת מצערת , ארוכה עוד הדרך.

3. בקשר לצריכת דלק : אולי זה קשור לכיוון שעשו לך ולא היו צריכים לעשות, ואולי זה קשור לטיב הדלק.

מתי הוחלפו פלאגים לאחרונה ? ובכלל, מהי צריכת דלק גרועה בשבילך?

ודרך אגב, אין צורך באוקטן 98... הרכב נוסע מצויין על 95 (דור-אלון) , וכך גם מומלץ בספר הרכב.

אייל.

תודה רבה על התשובות אייל.

1. לקחתי את עצתך לתשומת ליבי, אני מחר אפרק את המתג, אני אעשה לו ניקוי עם ספריי מגעים.

2. מהו השלב הבא?

3.פלאגים עוד לא הוחלפו, גם את זה אני אעשה.

אני ממלא בדלק, 98 אוקטן דרגון.

מהי צריכת דלק גרועה? פעם שעברה כשמיליתי, לקח לי יומיים רק להוריד את המחוג מקטע שעוד מעל הקוו שמראה על מיכל מלא.

היום אחרי שמיליתי (והמחוג היה טיפה מעל הקוו שמראה על מיכל מלא) בנסיעה יומית רגילה(אני לא "לוחץ" איתה), המחוג כבר ירד לטיפה מתחת לקוו שמראה על מיכל מלא.

זה לא קשור לאיזשהו כיוון שעשו לי מכיוון שכשעשו לי את הכיוון הייתי עוד מעל החצי מיכל והצריכה נשארה צריכה טובה.

עם המיכל הקודם שמיליתי החזקתי 8 ימים, היום כשמיליתי הייתי עוד מעל הרבע, הייתי יכול להחזיק עוד יומיים על המיכל בשקט, אבל אני לא רוצה לרדת לקוו שמתחת לרבע מיכל.

עם המיכל הזה אני אשמח אם אני אחזיק 4 ימים.

למרות שאני דווקא מעדיף שהמיכל הזה כבר יתרוקן מהזבל שפז ממלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב טוב גאד (הייתי ממליץ לך להחליף כינוי אבל לא משנה)

אתה לא יכול לבוא לפורום, להתבטא איך שאתה מתבטא ולבקש עזרה בדרך בה אתה מבקש אותה ועוד לצפות ליחס טוב ותשובות! אני בשוק שמישהו בכלל ענה לך! אתה ממש חוצפן ובנוסף לכך מאיפה יש לך האומץ לבוא ולכלך על חברת פז (חברת הדלק הגדולה ביותר בארץ לפי מה שידוע לי)

מה שגם אתה יודע ממש אידיוט שאתה אומר את מה שאתה אומר על פז מבלי להגיד על איזו תחנה של פז ומאיפה הגעת לחישובים שלך שכאשר אתה מתדלק בפז הצריכה גבוהה יותר... מצטער להגיד לך שלפי מחוג אתה לא יכול בחיים לתת דיאגנוזה על צריכת דלק! יש דרך בה בודקים זאת!

שיהיה לך יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לייבוש של קטלני אני מציע לבדוק חיישן חמצן וגם להחליף מוסך דיאגנוסטיקה כי לא יכול להיות של מצאו כלום

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות אייל.

מהי צריכת דלק גרועה? פעם שעברה כשמיליתי, לקח לי יומיים רק להוריד את המחוג מקטע שעוד מעל הקוו שמראה על מיכל מלא.

היום אחרי שמיליתי (והמחוג היה טיפה מעל הקוו שמראה על מיכל מלא) בנסיעה יומית רגילה(אני לא "לוחץ" איתה), המחוג כבר ירד לטיפה מתחת לקוו שמראה על מיכל מלא.

עם המיכל הקודם שמיליתי החזקתי 8 ימים, היום כשמיליתי הייתי עוד מעל הרבע, הייתי יכול להחזיק עוד יומיים על המיכל בשקט, אבל אני לא רוצה לרדת לקוו שמתחת לרבע מיכל.

עם המיכל הזה אני אשמח אם אני אחזיק 4 ימים.

למרות שאני דווקא מעדיף שהמיכל הזה כבר יתרוקן מהזבל שפז ממלאים.

שיטת בדיקת צריכת דלק חדשה? למד אותנו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק יש לבדוק ע"י חלוקת מספר הקילומטרים שנסעת במספר ליטרי הדלק שהרכב צרך.

כל דרך חישוב אחרת פשוט לא נכונה.

אני מתדלק לעיתים בפז, ואין שום בעיה עם הדלק שלהם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקית את בית המצערת עם ספרי קרבורטורים ואתה לא מצפה לבעיות??????

טעות חמורה......אל תתקרב לחומר הזה......

כמוכן נשמע כאילו אחד החיישנים לא בסדר וזה אמור להופיע בדיאגנוסטיקה נסה מוסך אחר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאחד החיישנים לא בסדר זה לא תמיד יופיע בדיאגנוסטיקה

לדוגמא אם חיישן הלאמדה שלו דפוק ונותן קריאה שגויה - אבל נותן קריאה...אין מה שיופיע בדיאגנוסטיקה אלא אם יכנסו לנתונים עצמם של החיישן וימצאו שהוא עושה בעיות.....והם לרוב לא עושים את זה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי עידכון לגבי החלון.

פירקתי את מתג החלון הימני, הוא נוקה וזה לא עזר.

אפילו החלפתי בין שני המתגים והתוצאה זהה, החלון לא נסגר עד הסוף.

זה לא נראה כמו משהו שקשור למתג, זה נשמע ונראה כאילו יש משהו שמפריע לחלון לעלות עד הסוף.

אני אשמח לקבל עצות.

(למי שאין משהו חכם להגיד ובא להטיף לי, שיחסוך לעצמו את הזמן.)

תודה רבה.

גד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנותר זה לפרק את הדיפונים ולראות מה מפריע לחלון לעלות...

(תבריג את כפתור הנעילה החוצה,חלק התחתון יוצא במשיכה ועוד בורג מסתתר ליד הידית)

בקשר לניקוי מצערת: אני ביצעתי את זה עם ספריי לניקוי בלמים (של STP)

וכפי שנאמר: שיטת חישוב הדלק שלך לא שווה כלום...

אי אפשר לחשב לפי ימים.

לדוגמא :טנק הדלק האחרון שלי הספיק לחודש מכיוון שהיה ברשותי במשך תקופה (שנגמרה), רכב ליסינג והפולו עמדה מכוסה בבית רוב הזמן.

אתה צריך לבצע לפחות 3 מדידות מהימנות של מספר הליטרים המספיק למספר קילומטרים מסויים ולבצע חלוקה.

כאשר בין מדידה למדידה מאפסים את המונה הדיגיטלי (לחיצה ארוכה על הלחצן אם לא ברור).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(למה אי אפשר לערוך כאן הודעות???)

אנשים, אני מיואש.

האוטו שותה דלק כמו מכונית אמריקאית והסל"ד ממשיך לקפוץ קבוע בין 1800-1900 סל"ד.

החלטתי שאני משבית היום את האוטו עד להודעה חדשה.

על צ'מפיון אני לא יכול לסמוך כי הם טענו שהם סידרו את הבעיה.

מה יקרה אם אני אלך אליהם שוב? אני אמשיך לפרנס אותם והם יחפרו לי שהם סידרו לי את הבעיה?

אני כולה שבועיים עם האוטו וכבר הגעתי לשלב שנמאס לי.

עצות אנשים, אני באמת נואש לעצות.

תודה רבה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...