Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבואס מהמערכת שלי מחפש דרכים לשיפור

avil84
שימו לב! השרשור הזה בן 6776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי המערכת בנוייה מ:

HU: אלפיין 9833

קומפוננט: קיקר סדרה K

מגבר 4 ערוצים: קיקר 350.4

מונובלוק : היפוניקס 1205D

סאבים: 2 קליף דיזיין 210BX אינץ 10 300 רמס כל אחד

2 קבלים של אימפנדנס 1 פארד

המכונית היא מיצובישי לנסר 92

אז ככה כל המערכת עלתה לי דיי יקר ואני ממש לא מרוצה מהסאונד באוטו הלכתי כבר ל2 מתקינים שכיוונו לי אבל עדיין חסר לי משהו בסאונד ואני לא יודע מה זה ואני משתגע מזה עד כדי כך שבא לי למכור את כל המערכת ולעבוד עם רמקולים של פיוניר אחורה וקדימה ומערכת גיויסי פשוטה במקום האלפיין....

תנו לי עצות בבבבקשה

מה לעשות לאטום? אולי תכלס מה שחסר לי זה הבאס כמו שהיה לי עם הP1 אותו דיי אהבתי אבל הסאב עצמו היה חלש ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק חסר לך בצליל?

מאיפה אתה בארץ אולי אני יכול לעזור לך?

אם אתה מרוצה מהכל חוץ מהסאבים אז מה הבעיה להביא שתי P1 (כי אחד חלש לך)?

אטימה תעזור בכל מקרה,השאלה אם תשקיע את הסכום הזה ברכיב אחר אולי תקבל תוצאה שתאהב יותר.

ויש לי עוד חדשות בשבילך,אם ההתקנה לא בוצעה כמו שצריך גם מערכת בחצי מחיר תשמע טוב יותר,כמו כן אם האופי של הצליל לא מתאים לך שוב מערכת בחצי מחיר עם אופי צליל שתאהב יותר תשמע לך טוב יותר.

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי,

אין דבר יותר עצוב לי ממישהו שהשקיע כל כך הרבה במערכת שלו , ולבסוף הוא מבואס .

אני צריך לשמוע את המערכת על מנת לתת חוות דעת ועיצה בכלל מה לשפר וכדי להבין יותר טוב למה אתה מתכוון.ומה בעצם חסר לך.

ובמילים אחרות, השבוע אין מפגש ולכן לא תהיה אפשרות לעזור לך לכוון ובאמת לנסות לשפר את הסאונד אצלך ברכב.

אבל אם תרצה, אתה יותר ממוזמן להגיע אליי , בעדיפות לסופ"ש, ואני אשמח לעזור לך לכוון את המערכת.

דבר איתי בה"פ .

G.Mr

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה שאני לא יודע מה בדיוק חסר לי הבאס שלא מרעיד אותי ולא ממלא את האוטו ...

הצליל של הקומפוננט פתאום השתנה לי והוא צורם לי מאוד(לפני ההתקנה של המגברים והסאבים התלהבתי מהם מאוד )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה שאני לא יודע מה בדיוק חסר לי הבאס שלא מרעיד אותי ולא ממלא את האוטו ...

הצליל של הקומפוננט פתאום השתנה לי והוא צורם לי מאוד(לפני ההתקנה של המגברים והסאבים התלהבתי מהם מאוד )

לגבי הקומפוננט:

1.או שהמיקום שלהם לא טוב

2.או שהם מותקנים בצורה לא טובה( רופפת וכו)

3.או שאופי הסאונד צורמני מדי לטעמך ואתה צריך קומפוננט שמוציא סאונד רך יותר.

לגבי הסאב:

1.התיבות חושבו לפי חישוב מתמטי?

2.לשקול לעבור לתיבה עם פורט במידה והתיבה אטומה- עוצמת הבאס תגדל

2.אטימה בתא המטען תיתן לך באס יותר מדויק ונעים לאוזן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסאב:

1.התיבות חושבו לפי חישוב מתמטי?

2.לשקול לעבור לתיבה עם פורט במידה והתיבה אטומה- עוצמת הבאס תגדל

2.אטימה בתא המטען תיתן לך באס יותר מדויק ונעים לאוזן..

בקשר לסאב נכון

אבל הוא אמר שהקומפוננט נשמע אחרת לפני ההתקנה של הסאב והמגברים

אני מאמין שכיוון לא נכון

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני לא מרוצה מהסט אני מרוצה ממנו מאוד אבל לאחר ההתקנה והחלפת המגבר לאותו המגבר פשוט הייתה לראשון בעייה

אני לא שומע בהם טוב

לגבי הסאבים :הסאבים באים בקופסא של קליף דיזיין מקורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם היו מותקנים וגם כרגע מותקנים באוטו

המגבר שהגביר אותם זה אותו סוג מגבר פשוט החליפו לי אותו כי 2 יציאות שלו נשרפו ושמו לי חדש

לגבי הסאבים באמת לא שמעתי 2 שלהם בשילוב אבל לפני שקניתי שמעתי אחד באוטו מוגבר על ידי ה4 ערוצים (לא המונובלוק) והיה לו צליל שאהבתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...