Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק ישראלי יכול לרשום כותרת כזו ולהשאיר פרטים שגויים אחרי פגיעה ברכב אחר...

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לחזור היום מטיול בצפון ובאחד מהמקומות שהיינו היתה חניה ענקית מחצץ.

(גני חוגה למי שמכיר) ליפני שהולכים הביתה אנחנו מעמיסים את הרכב לידנו עוד כמה מישפחות שגם מעמיסים את הציוד (אוהלים מנגלים וכו') ופיתאום אחד המכוניות (סוברו די אל) יצאה בפול גז וניכנסה ברכב לאחר כמה מטרים שעמד בחניה מימול (סוזוקי בלנו) בעל הבלנו כניראה לא היה בסביבה והנזק לא קטן.

מבוגר אחד מהמישפחות שהיו לידנו רשם את מיספר הרכב של הסוברו.

לאחר שבעל הסוברו הבין מה עשה ועליו להיות חכם ניכנס חזרה לרכב הוציא פינקס והתחיל לירשום "מיצטער חיפשתי אותך דפקתי לך את הרכב זה מיספר הרכב שלי והטלפון שלי" והדביק לו על הווישרים ונסע.

לאחר פחות מ 10 דקות בעל הבלנו מגיע המום הסברנו לו מה קרה ושהבחור השאיר טלפון.

בעל הבלנו מיתקשר וואלה טעות במיספר הבחור רשם לו פרטים שגויים.

מזל שאחד מהמבוגרים רשם בכל מיקרה את מיספר הרכב ונתן לבעל הבלנו.

מעניין אותי איזה פרצוף יהייה שבעל הבלנו יאתר אותו ויתבע אותו.

אמרתי עוד איזה בחור נחמד משאיר לו דף עם כל הפרטים על הווישרים (ניקרעתי מיצחוק שהבנתי שהפרטים היו שגויים) (פשוט לא היה לבחור נעים שכולנו ראינו שהוא חמור )

איזה אנשים תאמינו לי רק ישראלים מסוגלים להשאיר פרטים שגויים.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הישראלים, אי אפשר להשמיץ ככה את כולם.

קרה לדוד שלי שמשאית עיקמה לו שם חצי פח, אבל השאירה פרטים (פרטים נכונים). הרכב היה בחנייה באזור מסחרי.

אז יש אנשים טובים, ויש לא, כמו בכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שראיתי אישה דופקת לאוטו את המראה וקלטו את זה שתי בחורים

האשה בערך בת 40 לחייה יצאה מהאוטו לראות מה קרה ובאה לעוף מהמקום

2 אנשים בערך בני 20 לאהייתי מאמין עליהים אמרו לה תשאירי פרטים של האוטו שלך על הוישר היא אמרה להם אוקי ולקחה את זה באיזי חיכתה שהבחורים יעלמו ושלא תרשום אז האנשים עמדו בכוונה וחיכו עד שהיא תרשום ותשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים בודדים, בחנייה של איזור התעשיה בנס ציונה ליד אוטודיפו יצאה אישה אחת עם ספינה אמריקאית ודפקה למיצובישי את הדלת,שמעתי "קראק" של פלסטיק נישבר. היא הדקדמה קדימה, ונסעה... היא עצרה לידי, מהר כתבתי לה את המספר של האוטו ושמתי במיצובישי, וכתבתי שרכב מס' XX XXX XX מדגם YYYY פגע בך...

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אנשים תאמינו לי רק ישראלים מסוגלים להשאיר פרטים שגויים.

רז...

באמת?!

מה תאמר ע"כ שאני מנסה לשכנע את שכני להחליף את הפנס האחורי(פיג'ו 306) הסדוק שלו לאחר שזוגתי פגעה בו בחניית הבניין?!

שלושה חודשים אני רודף אחריו, משאיר פתקים, דברתי עם בנו(בן 20+), הפנס כבר נקנה, רק מחכה שירכיבו אותו.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אשתי נוהגת כל כמה חודשים להעניק מתנה לשכנים או לסתם אנשים שהיא פוגשת בכביש. לאחד פגוש חדש, לאחר פנס, לשלישי היא מארגנת צבע חדש על כל צד האוטו - ממש סנטה קלאוס מוטורי.

חוץ מהפרמיה שאמורה לעלות, אין לזה שום משמעות אישית לגבי הפוגע כך שאני לא מבין את ההסתייגות מלהשאיר פרטים. בכל מקרה, סוכן הביטוח מנצל את התחרות בין החברות ומעביר אותה כל שנה לפראייר, סליחה חברת ביטוח, אחרת וככה גם התעריפים לא עולים.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...