Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי דוח תנועה

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 6775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בלילה נתפסתי ברחוב אלנבי בתל אביב פונה שמאלה לרחוב מונטיפיורי, אחרי שניה דולקת אחרי ניידת משטרה שטוענת שפניתי שמאלה בניגוד לתמרור שמורה נסיעה ישר בלבד, העיגול שמואר על הרמזור (הכחול הזה) כלל לא היה מואר, הרמזור מלא עצים שבקושי רואים, אז פניתי שמאלה בירוק כמובן, השוטר לא קיבל את הטענה, ורשם קנס יחד עם השוטרת על 500 שקל, אין לו מושג לגבי נקודות, אבל אין זימון למשפט.

מה שאני מעוניין לדעת ממכם האם כדאי לי להישפט ולומר בפני השופט את הטענות הללו, ונגיד ואני נשפט והשופט לא מקבל את הטענה האם הקנס או העונש יתפחו או הקנס ישאר רגיל ויבקשו ממני לשלמו בהקדם?

כמו כן האם עליי ללכת לצלם את הצומת וללכת עם זה לבית המשפט?

ועוד משהו קטן...

כמה זמן בערך לוקח מהרגע שאני מבקש להשיפט עד הרגע שאני מגיע לבית המשפט עם הזמנה?

כי אם זה לוקח יותר מ 3 חודשים אז יהיה לי כפל קנס או שפשוט יראו שביקשתי להישפט?

תודה על העזרה זה חשוב לי...

הכסף זה לא מה שמזיז לי וגם לא הנקודות, מה שכן שעכשיו שוב יבקשו ממני בפעם ה שלישית להיות נהג חדש ושוב לגשת לעשות תאוריה, וזה סיפור מההפטרה.

תודה, ושנה טובה.

כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרחוב שפנית אליו היה תמרור של "אין כניסה"?

קודם כל תשלח מכתב מנומק למשטרה עם התמונות של הצומת (תצלם בשעת חשכה) ועם בקשה לביטול הדו"ח.

אם זה לא יעזור תשלח בקשה להישפט, ממתי שאתה שולח את הבקשה ועד למשפט זה כמה חודשים (לא יודע בדיוק, לא רוצה להגיד סתם אבל לא יהיה כפל קנס).

במשפט עצמו תגיד לשופט את כל הטענות שלך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה "אין כניסה" זאת כניסה רגילה, אבל השוטר טען שהחץ בצומת מורה נסיעה ישר בלבד, ואני פניתי שמאלה, אבל החץ שבאמת מורה זאת מוכסה בעצים ולא מואר.

ובואו לא נדבר על הכתב הזוועה של השוטרת שרק אחרי פיענוח של שעה הבנתי מה כתוב.

כמו כן בדברי הנהג היא רשמה: "מצטער גברתי שראיתי את התמרור כבר היה מאוחר להמשיך ישר מחשש לתאונה" מעולם אבל מעולם לא אמרתי דברים כאלו...

אמרתי: "לא ראיתי שום תמרור ברור שמורה נסיעה בקו ישר, ראיתי שהרחוב משמאלי אפשרי לנסיעה, חיכיתי לאור הירוק ופניתי שמאלה..."

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך לגשת ולצלם את המקום,את התמרור ולהדגיש בתמונות שלא רואים אותו.

את התמונות ביחד עם מכתב לשלוח למשטרה ולבקש את ביטול הדו"ח.

למה בדיוק התכוונת ב"יבקשו ממני בפם השלישית להיות נהג חדש"?

כמה שנים אתה כבר נהג חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי רישיון ב 2002, ב 2004 בסיום תקופת הנהג חדש נתבקשתי להגיע למשרד הרישוי לעבור מבחן עינוי (תאוריה) ורק אז יחדשו לי את הרישיון, ואז אני נשאר שוב לתקופה של שנתיים נהג חדש, בגלל שתפסו אותי על 72 במקום 50 בחיפה.

ועכשיו בגלל העברה הזאת יבקשו ששוב אני יעבור תאוריה ב 2006 ושוב להיות נהג חדש עד 2008.

זאת שטות תאמינו לי...

מה עוד אתם יכולים לייעץ לי לגבי ביטולו והאם כדאי ללכת למשפט?

למי אני פונה, איפה רשומה הכתובת בשביל לשלוח מכתב ביטול?

תודה.

כפיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עוד משהו הרבה מאוד רחובות אלנבי מאפשרות פניות משעה 21:00 במקומות שביום אסור

חוץ מזה כך מצלמה רגילה עדיף אחת שמראה את השעה תצלם את האזור כדי שהשופט יוכל להבין מהתמונות שאם אתה בן אדם שלא מכיר את האזור אז אין לך סיבה לא לפנות שם ותקווה שאשתו של השופט הייתה במצב רוח טוב בלילה שלפני המשפט

?!?!?!?מי זרק ביצה זה?!?!?!? חוליגנים, חולרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סימון על הכביש, ועל הכביש מסומן ישר בלבד.

הסימון על הכביש הוא כמו תמרור לכל דבר.

כמו"כ בדוק ו(כנראה) תגלה שעל עמוד הרמזור מופיע תמרור המודיע שהפניה שמאלה אסורה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zvit, הרשה לי לחלוק על דבריך, או לפחות להעלות שאלה נוספת.

כאשר מגיעים לצומת T, שבו אתה יכול להמשיך ישר או לפנות ימינה (אבל לא שמאלה, כי זה צומת T). יש לך חץ ישר בנתיב השמאלי וחץ ישר וימינה בנתיב הימיני. אין תמרור איסור פרסה.

האם מותר לפרסס?

זכור שאין חץ שמאלה מכיון שאין לאן לפנות שמאלה (יש שם בית).

אני טוען שמותר לפרסס כי אילו אסור היה, היה מופיע תמרור איסור פרסה.

מה דעתך?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן אני יגש לצלם מחר את המקום, ואין שום שלט שמורה אסורה פניה שמאלה, יש חץ כחול על הרמזור שלא מואר ומכוסה עצים.

על הכביש הכל מטושטש ומחוק שגם בשמש עם פנסיי קסנון אתה לא תראה כלום.

וזהו נקווה לטוב.

ועוד משהו שלא עניתם לי, אם ההזמנה למשפט עוברת את גבול ה 90 יום האם עליי לשלם כפל קנס?

או שיראו שביקשתי להישפט ולא ישלחו?

תודה.

כפיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zvit, הרשה לי לחלוק על דבריך, או לפחות להעלות שאלה נוספת.

כאשר מגיעים לצומת T, שבו אתה יכול להמשיך ישר או לפנות ימינה (אבל לא שמאלה, כי זה צומת T). יש לך חץ ישר בנתיב השמאלי וחץ ישר וימינה בנתיב הימיני. אין תמרור איסור פרסה.

האם מותר לפרסס?

זכור שאין חץ שמאלה מכיון שאין לאן לפנות שמאלה (יש שם בית).

אני טוען שמותר לפרסס כי אילו אסור היה, היה מופיע תמרור איסור פרסה.

מה דעתך?

אתה טועה ומטעה.

במקום כזה אסור לפרסס.

הדו"ח שתקבל הוא על נסיעה שלא בהתאם להוראת התמרור ולא על ביצוע פרסה במקום אסור.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל החץ שבאמת מורה זאת מוכסה בעצים ולא מואר
זה אומר שמותר לפנות שמאלה. כמובן שצילום המקום, סמוך ככל הניתן למועד התאונה- הכרחי. (רק שלא יבוא הגנן ויגזום לך את העץ...)

הייתי ממליץ לך לשלוח בקשה לביטול דו"ח [בדואר רשום] מהסיבות שציינת. תציין שיש לך תמונות המראות כי התמרור נבלע בין העצים, אל תשלח להם אותם אלא אם יבקשו.

אם בקשה זו תידחה, שלח בקשה להישפט.

ישנם סיכויים קלים שלא תקבל זימון למשפט כלל.

בכל מקרה- במידה ואין איסור לפנות שמאלה כמו שלט המורה ליסוע ישר, בין אם זה לא קיים כלל, או קיים ומוסתר [היינו הך], הרי שמותר לך לפנות שמאלה. במשפט- מומלץ לשכור עורך דין, כמובן, שיוכיח את זה משפטית.

הכתובות הרלוונטיות רשומות בגב הדו"ח, ושאר הכללים. בכל מקרה, אם שלחת בקשה לביטול דו"ח [בדואר רשום, כהוכחה לתאריך המשלוח- יש לך חודש ימים מקבלת הדו"ח], אינך צריך לשלם את הדו"ח המקורי עד להודעה חדשה.

עמית- כל עוד אין תמרור האוסר זאת, ואינך גורם מסכן את התנועה, מותר לך לפרסס כאוות נפשך.

להלן ציטוט התקנות בעניין פרסה:

44. פניית פרסה (תיקון: תש"ל, תשל"ו, תשמ"ו, תשמ"ח)

(א) לא יפנה נוהג את רכבו כדי להסתובב ולנסוע בכיוון הנגדי (להלן - פניית פרסה) אלא בנסיבות שאין בהן הפרעה לתנועה או סיכון לעוברי דרך, ולא יפנה כאמור כשהוא מתקרב לעקומה או לפסגה תלולה או במקום שרכבו אינו נראה לעיני נוהג רכב אחר המתקרב מכל צד שהוא.

(ב) בכפוף לאמור בתקנת משנה (א), מותר לפנות פניית פרסה לשמאל מנתיב לפניה שמאלה ומכל נתיב אחר שלא הוצב בו תמרור או סימון האוסר פניית פרסה.

תקנות ה תעבורה תשכ"א 1961

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשה לביטול הדו''ח יש לי לשלוח עד 30 יום, מיום קבלת הדו''ח.

כמו כן בבקשה להישפט, אז לחכות ולראות אם קיבלתי ביטול דו''ח ואם לא רק אז לבקש משפט?

ושם להראות את כל ההוחכות שבידי?

אני לא צריך עורך דין אני בא ומייצג את עצמי לבד...

סך הכל לא קיבלתי שלילה או זימון למשהו, פשוט מבאס לדעת שאני אצטרך לעשות שוב תאוריה, ושוב בפעם ה שלישית להיות נהג חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שכתב yoelbe,

רצוי שתיגש בדחיפות לצומת באותה שעה בה קיבלת את הדוח,

קח איתך חבר ומצלמה וצלם את המקום ממספר זויות בכדי שיראו איך המקום נירא5ה באותו זמן.

כמו כן שרטט את הצומת כולל מידות אם זה רלוונטי.

במידה והיו איתך נוסעים נוספים שיכתבו את מה שזכור להם ומה שראו (ממש כמו עדות כתובה)

כמו כן תעשה גם אתה.

הבעיה שלך תהיה מה שהשוטרת כתבה שכן ראית אבל מאוחר מידי.

אתה טוען שלא אמרת זאת.

ולכן זו מילה שלך מול מילה של שוטרת, אלא אם יש לך דרך להראות שהיא שיקרה.

אזכיר לך שחתמת עם הדוח כשקיבלת אותו.

וזה עלול להיות המכשול.

כמו כן חשוב שתבין-

כשאתה מבקש להישפט השופט יכול (וצפוי) להחמיר את העונש גם הכספי וגם אחר

במידה ותצא אשם.

לכן גם אני אמליץ לך לגשת עם כל החומר לעו"ד לקבל ייעוץ ואם תבחר לבקש להישפט אז גם ייצוג.

לא קל לייצג את עצמך במשפט בלי שהתכוננת או שיש לך נסיון

בוודאי באם זו הפעם הראשונה שתעלה לדוכן עדים בבמ"ש...

כי במידה ולא תבוא עם עו"ד אתה עלול לצאת אשם בשל טעות טכנית למשל.

סע בזהירות , ובהצלחה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...