Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קסארה - לא מניעה...

writer12
שימו לב! השרשור הזה בן 6793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז פשוט ולענין,

הקסארה שלי שנת 2000 מנוע 1.6 - אינה מניעה יומיים -

רכשתי מצבר חדש תוצרת 'שנפ' ועדיין הבעיה קיימת,

עם כבלים היא מניעה ואז הכל טוב - אבל נראה שאחרי הכיבוי היא אינה עושה את זה.

בבדיקת 'שגריר' - נראה כי הבעיה לטענתו היא ככל הנראה אלטרנטור או שמערכת באוטו גונבת חשמל מהאוטו גם כשהוא מכובה..

חייב לציין כי אני מקפיד על כיבוי אורות באוטו - וכי הרדיו וכל השאר אינם פועלים באופן עקרוני כאשר האוטו מכובה, וכמו כן האזעקה כעת מנותקת (כך שאין חשש שהיא פעלה כל הלילה או משהו כזה).

מה לדעתכם הבעיה?

האם זה אלטרנטור וכמה יעלה תיקון או טיפול כזה?

אשמח אם תפנו אותי לאנשי מקצוע מתאימים...

תודה רבה על כל עזרה.

משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש בעיה, או בטעינה, או במערכת שגונבת חשמל.

פנה לחשמלאי רכב באזור מגוריך.

תוכל למצוא כאלה כאן: http://www.musach.co.il

לגבי עלות, אי אפשר לדעת עד שיודעים מה בדיוק הבעיה.

בהצלחה.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה,

רק כדי להיות בטוח במאה אחוז, כאשר אתה מסובב את הסוויץ' המערכות מתות לגמרי? (ז.א. אין שום נורת חיווי דולקת ושום חשמל לא זורם במערכת) או שיש חיוויום ובכל זאת אין הנעה?

אני שואל כי בקסארה שלי היתה בעיית מחשב שמנעה הנעה כאשר מערכת החשמל הייתה תקינה לחלוטין.

אגב, את האוטו פתחת עם המפתח או עם השלט הרחוק?

אם אכן ישנה בעיית טעינה אז כל חשמלאי רכב יאשר/ישלול את זה. אם יש בעיית מחשב מורכבת יותר אז צריך ללכת למוסך מורשה כי יש להם את המחשבים (והידע - בד"כ) לבדוק מהי הבעייה האמיתית.

בהצלחה,

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק את טעינת האלטרנטור וכשכל מע' החשמל כבויות את זליגת הזרם כדי לוודא שאין צרכן זרם סמוי הפורק את המצבר.

מהיכן אתה בארץ?.

בברכת שנה טובה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אכן כשאני מסובב את מפתח אין שום סימן חיים.

לאחרונה לא הוספה שום מערכת נוספת לרכב אלא להיפך - האזעקה אפילו נותקה כי היא קצת השתגעה.

לגבי מחשב הרכב הוא אכן היווה בעיה תחילה - ואחרי בדיקה מקיפה עם מחשב...על ידי חשמלאי אותרה הבעיה והיא תוקנה לדבריו -על ידי אלקטרונאי.

:)

האם ללכת למוסך מורשה יחסוך לי זמן בטיפול ? או שגם חשמאלי רגיל יכול למצוא את הבעיה?

האם הסיכוי לאלטרנטור הוא גבוה יותר?

למי לפנות..

משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אכן כשאני מסובב את מפתח אין שום סימן חיים.

לאחרונה לא הוספה שום מערכת נוספת לרכב אלא להיפך - האזעקה אפילו נותקה כי היא קצת השתגעה.

לגבי מחשב הרכב הוא אכן היווה בעיה תחילה - ואחרי בדיקה מקיפה עם מחשב...על ידי חשמלאי אותרה הבעיה והיא תוקנה לדבריו -על ידי אלקטרונאי.

:)

האם ללכת למוסך מורשה יחסוך לי זמן בטיפול ? או שגם חשמאלי רגיל יכול למצוא את הבעיה?

האם הסיכוי לאלטרנטור הוא גבוה יותר?

למי לפנות..

משה.

לא מבין אותך,היית אצל חשמלאי,שילמת כסף,ויצאת מהחשמלאי עם

אותה תקלה? וסיפור שתיקנו את המחשב? מוזר.

דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר שוב, אולי לא הובנתי נכון...

אצל החשמלאי היתה בעיה של מחשב, הסיפור הוא שזה חשמלאי שכדי לעלות על בעית המחשב היה צריך טובה של חבר שלו שעובד במוסך מרכזי של סיטרואן...

כדי שהוא יביא לו מחשב מיוחד שבו בודקים את מחשב האוטו.

יש לי חשש שהחשמלאי לא יעלה על הבעיה ושוב יזדקק למחשב שכזה (של החבר שלו) -

לבינתיים הפיוזים שלי מתקצרים בראש, והכסף שלי זורם..

חשבתי שאם אני אלך למרכזי - יעלה מה שיעלה אבל לפחות יפתרו את זה כבר לכל הרוחות.

(אני מצטער על צורת הביטוי - אני כועס מאוד על הסחבת של האוטו עצמו) אתכם אני מאוד מעריך שבעת חג מצאתם זמן לענות לי.

לכן אני שואל - מה דעתכם?

למי עלי לפנות?

תודה.

משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסרה אם מתח המצבר יורד מ 11 וולט הרכב לא מניע !!! כי המחשב צריך מנימום 11.5 וולט כי שהרכיבים האלקטרוניים תוכל לתפקד..

תבדוק זרם זליגה עם מד זרם השראתי שהרכב מכובה, אם אתה אומר שהאזעקה מנותקת אז עד 0.2 אמפר, זה בסדר אם יותר אז צריך לטפל בזליגה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מורשה של פז'ו וסיטרואן יוכל לאתר התקלות ולתקנן היטב ואינך חייב דווקא את המוסך המרכזי.

האם אתה מחולון או מקום אחר?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...