Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל כלב בא יומו או שלילה לח"כ ברונפמן על טיסה בגובה נמוך

asiz
שימו לב! השרשור הזה בן 7645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה יעשה לאיש אשר טס בגובה נמוך

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2618755,00.html

כל הרעש הזה בשביל שלילה לשבועיים ??????

לפחות אם הם כ"כ התאמצו לשלול אותו אז שיז^%$& לו את הצורה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה קורה אם היו תופסים מישהו מאיתנו בכזו מהירות???

מעניין !!!

שלילה לשבועיים ......

פפפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחח

:rofl::roflmao::hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה - תרגעו!!

מדובר רק בשלילה מנהלית, ולא במשפט עצמו.

ושימו לב איך אתם מדברים - "הוא טס נמוך". מאיפה לכם?! בגלל ששוטר (שאני ממש לא מכיר, אבל יכול להיות שהוא היה שיכור/מטומטם/מתלהב/טמבל/אדיוט וכו') מדד אותו עם מכשיר (ואסקאר), שאמינותו עדיין לא הוכחה?

הדיון הזה התקיים על סמך הראיות שבידי התביעה וטענות כלליות של ההגנה בדבר יכולתן לבסס אשמה לכאורה, ומידת הסיכוי להרשעה.

כלומר, יכול להיות שברונפמן לא "טס" במהירות כזו, והוא עצמו טוען, שהוא נסע במהירות 130 קמ"ש, שהיא מהירות שמוכרת לרוב חברי הפורום. ואם כן - מגיעה לו שלילה ללא משפט?

הוא נסע לבד, בכביש ישר וריק, ואין שום סיבה לתקוע אותו, כל עוד לא מטפלים בבעיות החמורות באמת שגורמות לתאונות.

בפני ברונפמן עדיין עומד שלב המשפט וההוכחות, שם הוא יכול להעורר ספק סביר באמינות הואסקאר.

ברונפמן עדיין יכול לצאת - לטובת כולנו - זכאי.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה - תרגעו!!

מדובר רק בשלילה מנהלית, ולא במשפט עצמו.

ושימו לב איך אתם מדברים - "הוא טס נמוך". מאיפה לכם?! בגלל ששוטר (שאני ממש לא מכיר, אבל יכול להיות שהוא היה שיכור/מטומטם/מתלהב/טמבל/אדיוט וכו') מדד אותו עם מכשיר (ואסקאר), שאמינותו עדיין לא הוכחה?

הדיון הזה התקיים על סמך הראיות שבידי התביעה וטענות כלליות של ההגנה בדבר יכולתן לבסס אשמה לכאורה, ומידת הסיכוי להרשעה.

כלומר, יכול להיות שברונפמן לא "טס" במהירות כזו, והוא עצמו טוען, שהוא נסע במהירות 130 קמ"ש, שהיא מהירות שמוכרת לרוב חברי הפורום. ואם כן - מגיעה לו שלילה ללא משפט?

הוא נסע לבד, בכביש ישר וריק, ואין שום סיבה לתקוע אותו, כל עוד לא מטפלים בבעיות החמורות באמת שגורמות לתאונות.

בפני ברונפמן עדיין עומד שלב המשפט וההוכחות, שם הוא יכול להעורר ספק סביר באמינות הואסקאר.

ברונפמן עדיין יכול לצאת - לטובת כולנו - זכאי.

אוקיי, אז אם ח"כ ה"נחשב" שלנו לא מצפה מעצמו לאכוף את החוקים אז למה שאנחנו נעשה את זה ??? למה מי הוא שהוא יוכל לעבור על החוק ואני אוכל ??? החוק לא מוצא חן בעניו ?! סבבה, הוא יכול לשנות אותו הרבה יותר מהר מאתנו ...

ושוב, אם אמינות הוסקאר עדיין לא הוכחה אז איך זה שמותר לתפוס איתו כבר כמה חודשים נהגים רגילים וכאשר ח"כ מערער על אמינותו פתאום קולטים שהוא לא אמין ???

אלה דברים פשוט דפוקים שהורגים אותי, אני לא הייתי רושם את מה שאתה רושם מכיוון שהגישה לאזרח מהשורה לעומת ח"כ היא שונה, זה משהו שאנחנו צריכים לשנות במדינה שלנו !!! לא ייתכן שאנחנו נצטרך לחכות שח"כ יתפס בשביל שהוא יגרום לכך שיבדקו אם הוסקאר אמין !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו ברונפמן הוא איש ציבור נבחר שאמור להוות דוגמא לציבור.

(עכשיו אני מקצין טיפה את הנושא), תחשוב שילד שרק עכשיו הוציא רשיון קורא בעיתון שאדם שנסע לכאורה על 170קמ"ש , נתפס ורשיונו נשלל לשבועיים. מה אותו ילד יבין מזה?

ולפי דעתי, כל עוד לא העלו את המהירות המותרת גם על 130 עליו להענש, במיוחד כי הוא דמות מוכרת וציבורית שאמורה לתת דוגמא.

עד כאן ההטפה היומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז אם ח"כ ה"נחשב" שלנו לא מצפה מעצמו לאכוף את החוקים אז למה שאנחנו נעשה את זה ??? למה מי הוא שהוא יוכל לעבור על החוק ואני אוכל ??? החוק לא מוצא חן בעניו ?! סבבה, הוא יכול לשנות אותו הרבה יותר מהר מאתנו ...

ושוב, אם אמינות הוסקאר עדיין לא הוכחה אז איך זה שמותר לתפוס איתו כבר כמה חודשים נהגים רגילים וכאשר ח"כ מערער על אמינותו פתאום קולטים שהוא לא אמין ???

אלה דברים פשוט דפוקים שהורגים אותי, אני לא הייתי רושם את מה שאתה רושם מכיוון שהגישה לאזרח מהשורה לעומת ח"כ היא שונה, זה משהו שאנחנו צריכים לשנות במדינה שלנו !!! לא ייתכן שאנחנו נצטרך לחכות שח"כ יתפס בשביל שהוא יגרום לכך שיבדקו אם הוסקאר אמין !!!

התשובה היא - אולי סוף סוף חברי הכנסת מבינם שהמהירות המותרת אינה הגיונית, ויתחילו לפעול להעלאת המהירות בכבישים בטוחים, ולמלחמה אמיתית בתאונות הדרכים.

"איך זה שמותר לתפוס איתו כבר כמה חודשים נהגים רגילים וכאשר ח"כ מערער על אמינותו פתאום קולטים שהוא לא אמין ???"

התשובה פשוטה - עד היום לא הוכח שהממל"ז אמין, ועדיין תופסים איתו את כולם (כולל את השופטת דורנר, שנתפסה ב- 140 קמ"ש.

לפחות אנחנו יודעים שעל הואסקר תהיה מלחמה בבית המשפט, והוא לא יכנס אלינו בזחילה עד שתיווצר "מסה קריטית".

חוץ מזה, איך אתה יודע ששללו שלילה מנהלית לאזרחים רגילים? עליהם הרי לא מפרסמים כלום!

עכשיו שאלה אחרת.

נניח המכשיר לא אמין, וברונפמן במקרה נסע כחוק... אתם לא חושבים שכדאי להגיע לסיום המשפט כדי להאשים אותו?

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא - אולי סוף סוף חברי הכנסת מבינם שהמהירות המותרת אינה הגיונית, ויתחילו לפעול להעלאת המהירות בכבישים בטוחים, ולמלחמה אמיתית בתאונות הדרכים.

"איך זה שמותר לתפוס איתו כבר כמה חודשים נהגים רגילים וכאשר ח"כ מערער על אמינותו פתאום קולטים שהוא לא אמין ???"

התשובה פשוטה - עד היום לא הוכח שהממל"ז אמין, ועדיין תופסים איתו את כולם (כולל את השופטת דורנר, שנתפסה ב- 140 קמ"ש.

לפחות אנחנו יודעים שעל הואסקר תהיה מלחמה בבית המשפט, והוא לא יכנס אלינו בזחילה עד שתיווצר "מסה קריטית".

חוץ מזה, איך אתה יודע ששללו שלילה מנהלית לאזרחים רגילים? עליהם הרי לא מפרסמים כלום!

עכשיו שאלה אחרת.

נניח המכשיר לא אמין, וברונפמן במקרה נסע כחוק... אתם לא חושבים שכדאי להגיע לסיום המשפט כדי להאשים אותו?

לא יודע מה אתך אבל כבר כמה חברים שלי אכלו אותה חזק עם הוסקאר הזה !!! זו הסיבה שאני יודע שמשתמשים בו (ד"א, אני יודע גם על איזה מכוניות הוא מותקן, לפחות 2) ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי תפרסם באלו מכוניות מדובר?

ואם תוכל להוסיף פירוט כיצד נתפסו חבירך למען הכלל...

אחת שאני בטוח סגור עליה זו עונדה אקורד (זו לא שגיעט חטיב), השניה זו וולוו, הבעיה שאני לא זוכר בדיוק איזה דגם, כמעט בטוח שזה S60 (אבל יכול להיות S40) ...

חבר שלי שנתפס ע"י האקורד, היא נצמדה אליו לתחת ואז הוא התחיל ללחוץ והאקורד המשיכה "להתגרות" בו וככה הם המשיכו כרבע שעה עד שלשוטרים נמאס והם הוציאו צ'קלקה ועצרו אותו על 170 ומשהו קמ"ש ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טיסה בגובה נמוך?

172 קמ"ש זו לא טיסה ולא בטיח. זו נסיעה מהירה.

אני מניח שלהרבה אנשים פה יצא לסוע במהירות כזו בלילה.

החוקים המיושנים הם הבעיה, וגם שוטרים מסוימים.

יש מקומות שאפשר לסוע על 200 ויש שמסוכן לעבור בהם את ה-40 קמ"ש, אבל השוטר

החביב נוסע שם על 60...

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כלב בא יומו. ככה יעשה לאיש אשר טס בגובה נמוך

כאילו אתה נוסע תמיד במהירות המותרת.

מעניין מה הייתה תגובתך אם היו תופסים אותך... :roll:

לטובתנו עדיף שהוא ייצא זכאי בדין ושהואסקאר יוכרז כלא-אמין (yeah, right).

לא לעניין.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...