Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתנה לחג מה-MG

mgmort
שימו לב! השרשור הזה בן 6779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נסעתי בכביש מהיר, וכמו גבר מצוי, שיחקתי עם אותו מתג בדשבורד שלא עושה כלום.

והופ, פתאום, ללא שום סיבה או התראה, אני מרגיש את עצמי שט בשקט ובשלווה במהירויות שפעם היו כרוכות ברעשים ורעידות של סל"ד גבוה.

כן, כן, האוברדרייב בMGB החליט לעבוד.

גם בשלישי וגם וברביעי, בדיוק כמו שצריך.

האוברדרייב לא עבד מאז שקניתי את האוטו, כבר לפני 5 שנים. פירקתי אותו פעמיים, החלפתי גומיות פנימיות, בדקתי את מארך החשמל כבר עשר פעמים, אבל כלום.

ואתמול, בהכנה לראש השנה ולדלק של 6.24 לליטר, הכל הסתדר לבד.

(קובי, בטח שלחת לי קרמה טובה באותו רגע)

שיהיה לכולם שנה טובה, והרבה הרבה קילומטרים של נהיגה מהנה, ללא נזילות, תקלות, או תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:biglaugh: הבריטים האלה...

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

(קובי, בטח שלחת לי קרמה טובה באותו רגע)

בערך - ביצעתי אתמול במקרה טקס שנקרא "הקרבת קורבנות ל-LUCAS, נסיך החושך".

ובנימה רצינית יותר - האוברדרייב מופעל שם ע"י הסולנואיד שפותח מעבר שמן שמפעיל את הבוכנה שמבצעת את השילוב (זה לא מסובך - זה פשוט אנגלי...). בקיצור - יתכן שהיה שם איזה מעבר סתום שנפתח עם הזמן.

המלצה חמה - בדוק שמן בגיר - אם חסר, האוברדרייב יפסיק לעבוד. לשים כמובן שמן 20/50 ולא שמן ממסרות. ככה זה ב-MGB. המלצה נוספת - להזמין סט של O-rings, שיהיה (נדמה לי גם שאתה חייב לי סט...).

ברכותי החמות - האוברדרייב משפר משמעותית את כל איכות החיים (וצריכת הדלק...) בשיוט במכונית.

מזל טוב ושנה טובה !

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שכל בעלי ה - MG מקבלים את מתנת האוברדרייב לחג בעקבות טקס הקרבת הקורבן שביצע איש ה - MGB ק.מ. יצאתי למידג'ט שלי וחיפשתי האם במקרה גדל שם לכבוג החג מתג הפעלת אוברדרייב. כשלא מצאתי על הדשבורד חיפשתי אולי במקרה זה צמח על ידית הוינקר .

אבל שום דבר!

חבל זה כל כך חסר לי.

בכל מקרה שתהיה שנה טובה לכולנו (עם או בלי אוברדרייב).

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל זה כל כך חסר לי.

כל מה שאתה צריך הוא גיר של ספיטפייר MarkV עם אוברדרייב, מסור-דיסק ורתכת, ותוכל לשתול גיר כזה במידג'ט שלך. מצד שני זה קצת בעייתי מבחינת המקוריות...

שנה טובה !

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאתה צריך הוא גיר של ספיטפייר MarkV עם אוברדרייב, מסור-דיסק ורתכת, ותוכל לשתול גיר כזה במידג'ט שלך. מצד שני זה קצת בעייתי מבחינת המקוריות...

שנה טובה !

קובי

קובי להזכירך יש לי גיר של ספיטפייר 1500 עם אוברדרייב - אבל מי כמוך יודע כמה צריך לנסר בשביל לשתול אותו.

המיוחד במידג'ט שלי הוא שהיא מאד מקורית ולא עברה שום שינוי ולו הקטן ביותר ולכן אני מעדיף שהיא תשאר כך.

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי להזכירך יש לי גיר של ספיטפייר 1500 עם אוברדרייב - אבל מי כמוך יודע כמה צריך לנסר בשביל לשתול אותו.

המיוחד במידג'ט שלי הוא שהיא מאד מקורית ולא עברה שום שינוי ולו הקטן ביותר ולכן אני מעדיף שהיא תשאר כך.

אל תדאג - לא חשבתי לרגע שתיקח את ההצעה שלי ברצינות :wink: .

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...