Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש בפורום-לכן אני לא יודע לכתוב כותרת , ואני רוצה לקנות סאב ומגבר.

AudioRider
שימו לב! השרשור הזה בן 6778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה .. חבר שלי משתמש בפורום די הרבה זמן ומסביר לי פה ושם ..

אז בואו נתחיל בזה שאני רוצה להתחיל בקנייה של סאב ומגבר לסאב .. והקנייה שלי תעשה מחו"ל ..

יש לי הד יוניט של של KDG -805 ורמקולים פשוטים מקדימה ומאחורה .. (בלי פירמות ידועות :smile: )

הבאס באוטו שלי לא מספק בכלל והמחשבה שלי הייתה שאם אני הולך לקנות מוצרים מחול אז עדיף

ללכת על סאב ומגבר לסאב בהנחה שהם הרכיבים היקרים והאפשרות לקנותם מחול מוזילה אותם .. - כמובן מעוניין לקנות חברות מוכרות ואיכותיות ..

וכאן אתם נכנסים לתמונה ..

אני מעוניין לקנות סאב ומגבר מונו וחשבתי על החברה אינפיניטי .. הנה לינק לדוגמא:

1. http://cgi.ebay.com/INFINITY-KAPPA-PERFECT-12-1-SUBWOOFER-1600-WATT-NEW_W0QQitemZ5806481083QQcategoryZ18803QQrdZ1QQcmdZViewItem

מה אתם אומרים על הסאב ? יש לו מתחרה בטווח מחירים של המאה דולר ?

ומגבר אין לי הצעה ומבקש עזרה בבחירה ..

תודה רבה על כל העזרה !

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להכניס סאב ומונו בשביל באסים ?!

קודם כל הצעה ממני תשדרג את הרמקולים שלך תרכוש מגבר 4 ערוצים , תרכוש קומפוננט וסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה הסאב מיועד ?

את הקומפוננט אני ייקנה בארץ .. כנראה את המורל פולס .. ויש לי מגבר קטן שירים אותם ..

אני גם אולי יוסיף פיונר 6\9 330 W מאחורה ..

אני לא חושב אני צריך יותר מאחר שאני אפילו די מרוצה מהאיכות שאני שומע כרגע .. עם רמקולים של 100W :) ..

בכל אופן החסר הוא הסאב ומגבר שירים אותו כמובן ..

דעות נוספות בבקשה .. ?

תודה רבה

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink:אני אישית מציעה לך ממש בחום ...תבוא בגישה מקצועית...

מח"ל תקנה דווקא מגבר 4 ערוצים טוב (לפי התקציב שלך) וקומפוננט....(אלו דברים שקל להסתיר ממכס ....לאומת סאב ענק)

לקנות סאב טוב בארץ פחות בעייתי מקומפוננט טוב (והפולס הם ממש אבל ממש פשוטים...ב- 500 - 600 ש"ח בחו"ל אתה מביא קומפוננטים שלפחות בשני רמות מעל לפולס...)

ורמקולים כדי לוותר אבל אם לא לוותר עליהם תקנה דגם טוב איכותי (עדיף 6.5 או אפילו 5.25 אינץ) שיחוברו ישירות למערכת (בלי מגבר) ---- כך תקבל צלילים גבוהים נעים מקדימה ובאס טוב מאחור..ואת הרמוקלים האחוריים ישמעו רק היושבים מאחור...!

אם תתן תקציב שאתה מוכן להשקיע נוכל לבנות לך מערכת...

ולא חייב לקנות את כל הפריטים המכה במקרה והתציב מצומצם...(אתה תמיד יכול להוסיף)...:-)

ועל תחשוב שסאב ומגבר לסאב וקומפוננטים שיחוברו למגבר פשוט יתנו לך הנאה...! (אני כמעט ולא עשיתי טעות דומה לזו שלך...וההתעניינות המקצוענים והפורומים הצילו אותי)

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה ..

"הגודל לא קובע" - הקנייה מחול נעשית על יד חבר ששולח לי מחו"ל.. אז זה לא משנה הגודל ..

התקציב שלי הוא כ 2200 - 2400 ש"ח שיכלול : מגבר,סאב,קומפוננט ומשלוח +מיסים.

אם ככה אז אולי אני יפיל 2 ציפורים במכה אחת וייקנה את הקומפ' גם מחול..

אם ככה ולפי החישוב שלי אני יכול להשקיע :

100$ - לסאב

100$ - למגבר

100$ - לקומפ' = 1380 + 80$ משלוח (בממוצע) + 35% מס = 2350 בערך ..

אז אם ככה איזה קומפ' אני יכול להביא במאה דולר מחול שיהיה יותר טוב מהפולס ..

ואיזה מגבר 4 ערוצים בטווח המאה דולר שירים לי את הקומפ' + הסאב של האינפינטי (350RMS)

תודה על החשיבה לנושא ועל העצות שתתנו !

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא קומפונטט של פיניקס גולד מדסרת קסנון במחיר הנ"ל.

כמוכן כן, MBQ,INFINITY ,JBL.

לדעתי, תשקיע בקומפוננט איכותי , + מגבר 4 ערוצים איכותי, ולאחר מכן, תוכל להתקין סאב בגישור על 2 הערוצים הנותרים ולהנות מצליל איכותי בלי להתפשר על מחיר.

סה"כ גישור על מגבר טוב בד"כ זה משהו כמו 230-280 וואט RMS, וזה מספיק לסאב 10 או 12 עד 350 וואט RMS.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחול עדיף לקנות חלקים יחסית קטנים ויקרים (מגברים למשל)

נכון הסאב הוא חשוב אבל הוא זול ביחס לשאר החלקים וגם גדול וכבד, אז אותו עדיף לקנות בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפושים באיי ביי הנה התוצאות :

קומפ' :

פוניקס גולד קסנון - http://cgi.ebay.com/PHOENIX-GOLD-X5-0-5-1-4-XENON-COMPONENT-SPEAKERS-NEW_W0QQitemZ5814714500QQcategoryZ32818QQrdZ1QQcmdZViewItem

אינפיניטי - http://cgi.ebay.com/INFINITY-REFERENCE-5010CS-5-1-4-COMPONENTS-225WATTS_W0QQitemZ5813966032QQcategoryZ32818QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

או

http://cgi.ebay.com/NEW-PAIR-INFINITY-50-5CS-5-25-COMPONENT-SPEAKERS-99_W0QQitemZ5815428488QQcategoryZ32818QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

מה דעתכם על מה שהעלתי פה ? בואו נגיד שהציפיות שלי הן לא הכי גבוהות .. אני מצפה שיעמדו שרמה של מורל פולס ששמעתי ואהבתי .. וכמובן שאם הם יותר איכותיים אז רק אהנה .. אבל לא פחות :smile:

ובקשר למגבר שיגביר את האינפיניטי פרפקט 12.1 (350RMS) ואת הקומפ' עדיין אין לי הצעות חוץ מהחברה שהמליצו פה והיא CRUNCH .. איכותית ? הנה מגבר שלהם שמצאתי בEBAY ..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CRUNCH-BLACKMAXX-1000w-4-chan-CAR-AUDIO-AMPLIFIER-AMP_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ38638QQitemZ8004654529QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

עם הכבוד ל"לאנזר" מכוון שאני קונה מחול אני מצפה להביא מגבר "טיפה" יותר איכותי .. ומעוניין בהצעות של מגברים בטווח המאה דולר ..

אשמח לחוות דעת על המוצרים האלה ולגבש דעה סופית לגבי הקנייה ...

תודה רבה !

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסט של פיניקס גולד קסנון הוא ב2 רמות יותר טוב מהפולס...

סט מעולה, אם הייתי משווה אותו למשהו זה היה למשהו בסגנון של הFNQ,של רוקפורד עם טוויטר הרבה יותר מרוסן. ומיד יותר מדוייק.

סט מאוד עוצמתי, אך נעים ומדוייק.

שמעתי אותו מול האינפינטי רפרנס, והוא נשמע הרבה יותר טוב, לאינפיניטי יש סאונד קצת חסר באס, אך טוויטר מאוד מפורט יחסית.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה על התיאור ועל דעתך בקשר לקומפ' ואני יילך לפי עצתך וייקנה את הפיניקס ..

אז מה שנשאר זה רק מגבר 4 ערוצים ...

Green Master איזה מגבר ארבע ערוצים יתאים פה לפי דעתך ?

מה דעתכם על מגבר גם של פוניקס גולד .. (אוקטיין) הנה לינק :

http://cgi.ebay.com/PHOENIX-GOLD-R5-0-4-4-CH-OCTANE-R-AMPLIFIER-CAR-AMP-NEW_W0QQitemZ5814343927QQcategoryZ79824QQtcZphotoQQcmdZViewItem

אשמח לקבל עוד עצות ..

באמת תודה .. וחג שמח !

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוניקס גולד שהצאת ממש טוב ...יפתח לך ת'סאב ות'קומפוננט ...

אבל כמובן אם יכולת למתוך את הקציב שלך 170 - 200 $ היתה משיג ממש מוצר...

אבל ביחס למחיר הפוניקס גולד והקרנצ' שהצאתי מעולים...!!! (תחשב כמה זה יוצא בשקלים ממש כלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה ועל התמיכה המיוחד לדראגסטאר ולגרין מסטר ..

הרכיבים שאני יילך עליהם בקנייה שלי מחול יהיו :

Amp - Phoenix Gold Octane-R 8.0

Component - Phoenix Gold Xenon

Sub - Infinity Perfect 12.1

פה אני מסיים את הת'רד .. :smile:

ובאמת תודה על הכול !

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...