Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה רועד

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה שאני סוחב מאז קניית הרכב (משהו כמו 4 חודש) ו 10K והחלטתי שהגיע הזמן לתקן!

אז ככה לפעמים כאשר אני נוסע בין 85 ל 105 קמ"ש ההגה רועד לי. לפעמים חזק יותר לפעמים חלש יותר ובדרך כלל לא רועד בכלל...

אין בעיה של כיוון פרונט (הוא ישר בבדיקות)

אין בעיה של כיוון שכן כיוונו לי לפני ארבעה חודשים כי הכשילו טסט על זה והרעידות היו גם לפני ככה ש...

אין בעיה של ציריות אני בטוח שאין בהם בעיה. אין דפיקות נקישות ותסמינים של ציריות.

יש מצב שצריך לעשות איזון גלגלים אצל בפנצ'ריה? זאת האופציה היחידית נראה לי שיש... למרות שזה מוזר כי מין הסתם כל פנצ'ריה בעת החלפת צמיגים עושה את האיזון לבד ע"י הוספת הברזל על הג'אנט

יכול להיות שזה חופש במערכת ההיגוי?

אני שואל פה מה דעתכם לפני שאני יבדוק כמו שצריך את מקור הבעיה

תודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות איזון גלגלים בפנצ'רייה. איזון לא עושים פעם בחייהם של הצמיגים, עושים לפי הצורך. הצמיג לא נשחק בצורה שווה ולכן לפעמים צריך לעשות איזון נוסף.

לא קשור לבעיה, אבל מכיוון שהזכרת, מציע לבדוק את הגומיות של הציריות/ פעמונים מדי פעם שהן לא סדוקות ולא לחכות להופעת הרעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פנצ'ריה תעשה את זה ב 40-50 שקל.תשתדל למצוא אחד טוב.עד כמה שזה נשמע מטומטם- כי סה"כ זה כולה איזון. בזמנו הלכתי אל אנטון ביפו שאומנם ידוע במחיריו הזולים - אבל בוא נגיד שהפועלים הגידמים שלו לא מצטיינים באיזונים- הם דפקו לי 4 משקולות על גלגל- כשאחת ממוקמת במקום הנכון עושה את העבודה לא פחות טוב...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם דפקו לי 4 משקולות על גלגל- כשאחת ממוקמת במקום הנכון עושה את העבודה לא פחות טוב...

אני נזכר בזה וצוחק. תומר הסתובב חמישה חודשים עם משקולת עופרת במצח.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור ת"א

קרית אונו למען הדיוק

לפני שנה בערך הייתי אצל הג'ינג'י נראה לי שזה השם של החנות או הכינוי באור יהודה והחלפתי צמיגים ועשה לי איזון עם הצמיגים החדשים והייתי מרוצה מאוד מהמחיר והשירות

יש לכם להמליץ לי על פנצ'ריה אחרת שאתם חושבים שהיא יותר טובה (זולה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי השגת אותי...

אני אחרי איזון + שני איזונים חוזרים (!) אצל אנטון שברח' סלמה ביפו הבנתי שכנראה המכונה שלו לא משהו...

נסעתי לפי תחושת בטן ליוליאן והייתי מבסוט. הבחור רציני ונחמד ולא מחפף. אני עוד אחזור אליו. חבל שאין הרבה בעלי מקצוע כמוהו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן חבר'ה... לאחר הזנחה וחוסר זמן ביחד היום היה לי קצת זמן והחלטתי לקפוץ לפנצ'מכר שלי שנמצא באיזור התעשייה החדש אור יהודה כולם קוראים לו ג'ינג'י... לא זוכר את השם האמיתי. יש שם גם אחד ליאור...

מקום באמת עם צוות מיומן והם הגונים מאוד!

בכל מקרה... אמרתי להם על הבעיה שרועד לי קצת בין 90-110 והכל והוא שם הגלגלים לבדיקה ואיזון

להלן הנה התוצאות!!!:

ג'נט אחד היה עקום מהבטנה (הוחלף!!)

ג'נט שני היה עקום והוא ישר לי אותו

ג'נט שלישי תקין

ג'נט רביעי תקין

2 ג'נטים גם נדרשו לאיזון קטן

בינתיים לא יצא לי לסוע על כביש מהר אבל נסעתי על 90 ולא היו בעיות כלל!!

דרך אגב הוא גבה ממני 150 שקלים על העבודה תיקון ג'נט החלפה של ג'נט ואיזון לכל הגלגלים

מה דעתכם על המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר סביר.

שמע ברגע שיש לך גאנטים עקומים אין ספק שזו יכולה להיות סיבה טובה לרעידות

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...