Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד יום מסלול, והפעם, מועדון BMW

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 6778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי האחרון השתתפתי ביום המסלול האחרון שלי כנראה להשנה, בגלל שינוי מזג האויר.

לפני כשנה בערך רכשתי את הרכב הנוכחי שלי 1997 M3. במאי השנה עליתי על המסלול בפעם הראשונה ומאז "באשמתו" של MOTI MIATA R , התמכרתי והשתדלתי לא להחמיץ אף יום מסלול והספקתי להיות בשישה ימי מסלול, להחליף רביעיית TOYO T1-S ,סט רפידות, ושני זוגות צלחות מה שעושה את התחביב החדש ישן שלי "תודות" למוטי, יקר מאוד ואני עדיין מחכה ממנו להשתתפות בהוצאות לפני שאישתי זורקת אותי מהבית.

הפעם לראשונה עם מועדון BMW, המזג אויר היה כמעט אידיאלי, עם טמפרטורות של 18-20 מעלות, שמיים מעוננים ומסלול יבש.

התכנסות כרגיל ב 7 בבוקר , בדיקת תקינות של הרכב, מפגש נהגים ועלייה למסלול לפי קבוצות, בעוד אני ממתין לתורי לעלות למסלול, הסתובבתי בפיטס וצילמתי כמה תמונות. הרבה מהרכבים מוכרים לי מארועים קודמים. אותו גרעין של מכורים שמשתדלים להגיע לכל ארוע, ולא משנה במה זה כרוך, למרות שאני בטוח שלזה שהגיע עם ה GT3 לא היו הפסדים גדולים מדיי כמו לילד עם הסילבייה שהפסיד יום עבודה במקדונלד בלי לדעת מה מצפה לו באותו יום...

תמונה של "הפיטס" ממבט על :

norm_086D97ACE1C14FA5AA8C7CC6A07091E8.JPG

M3 E30 יפייפה עם גלגלים של E36

norm_896BE0C344DE419A9CCE3FC62BB28360.JPG

norm_554AD2D867344388A6150AC0F216D272.JPG

בעודי מרוקן את הרכב מכל מה שלא צריך להיות בו בזמן הנסיעה על המסלול ( ואני לא מדבר על מזגן או משאבת הגה כח אדון MOTI MIATA) אני שומע צליל אגזוז מרחוק, שנשמע שונה מכל משהו אחר ששמעתי לפני כן , לא משהו צווחני כמו ה V-TEC ולא בס עמום כמו של V8 האמריקאי, אלא צליל בשרני של מנוע בעל נפח גדול אבל עם זאת כל לחיצה על הדוושה גרמה למנוע לעלות לסל"ד גבוה במהירות, זאת אכן הייתה ה M5, אבל לא סתם אחת מאלה... אלא DINAN S2.

475 כ"ס, בלמים ענקיים של פרארי F40 וסט מתלים שלם של DINAN. אני בטוח שהרכב הוא חוויה משכרת על המסלול, אבל הביצועים של הנהג לא היו טובים כמו של הרכב, אז בשלב מסוים החלטתי שלמרות הצליל המטריף, הבחור מאט אותי ואני צריך לעקוף אותו....

norm_3D32FBCE0F7949AD9BE8AF48AE0AAA85.JPG,

ניסן 240SX, אל תתנו לצבע המחריד להטעות אותכם, הרכב מושקע מאוד עם כמעט כל מה שעולה בדעתכם: SR20DET, ניהול מנוע, קויל אובר, מושב של BRIDE ועוד.

norm_E289BD91A2944CF39E48B6C80C734B5E.JPG

E30 328IS עם השתלת מנוע של S50.

norm_B37F504331E144ECAEA9A5838127C86F.JPG

ZX300 אחת היפות שראיתי

norm_0D7639EA5FD943659105F8D2672EF67B.JPG

מיצובישי EVO LIMITED EDITION שייכת לאותו בחור שהגיע בפעם הקודמת עם FORD RS200, והביא הפעם גם את ה METRO שבתמונה למטה. לבחור מסתבר יש אוסף מרשים מאוד של מכוניות ראלי, וגם הבעלים הוא נהג בחסד. לא היה קשה לראות מהצד עד כמה הוא מהיר מכל שאר הנהגים למרות שהוא נהג על הצד את רוב המסלול.....צריך לראות כדי להאמין.

הנהג היה נחמד מספיק ( או אכזר מספיק) כדי להסכים לקחת את הילד עם הסילבייה לכמה הקפות \ החלקות על המסלול שהחזירו את הילד עם תהיות גדולות אם הוא יספיק להגיע עד השירותים הוא שהוא יקיא על הרצפה....המחזה הזכיר לי את הפעם הראשונה על המסלול עם מוטי.

מיותר לציין שהילד עם הסילבייה ויתר על הסשן שלו והעדיף לשבת בצד ולהסדיר את פעימות הלב.

norm_454D234A99AA481E8AB1BF3961C7F7BF.JPG

norm_CFD8F7E4BBD44B7ABE57A77BCB572BEF.JPG

MG METRO מכונית ראלי גרופ 2, מנוע אחורי 6 ציל' של רנו.

נבנו 100 יחידות, כיום יש פחות, מישהו יודע מה המחיר?

norm_35A9441FFC8F4988AD1072642687E6D7.JPG

עוד תמונות בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה mg הלבנה נקראת 6R4 ופותחה לצורך מירוצי ראלי בגרופ B ( הושקה ב 85 באופן סופי)

בגרסה הפיתוח הסופית שלה היה לה מנוע 3.5 V6 שפותח ע"י williams בעל 400 כ"ס

הרכב היה בתצורת מנוע מרכזי עם הנעה 4*4 .

נתוני ביצועים: ( של autocar )

0-100 : 3.2 ש' , 0-160 : 8.2 ש'

הרכב לא הספיק להתחרות הרבה כי ב- 86 FISA החליטה לבטל את גרופ B בעקבות ריבוי התאונות

והמסקנה שהמכוניות של גרופ B היו מהירות מידי ולא מספיק בטיחותיות.

קראתי גם משהו שנשמע קצת מוזר: mg מכרה את תכנון המנוע לסדנת TWR שהשתמשה במנוע

לבניית ה XJ220 , כלומר המנוע של ה XJ220 הוא אותו 3.5 V6 של ה- 6R4 רק עם שני

מגדשי טורבו? עוד מישהו יודע על העובדה האחרונה או שזו שטות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה mg הלבנה נקראת 6R4 ופותחה לצורך מירוצי ראלי בגרופ B ( הושקה ב 85 באופן סופי)

בגרסה הפיתוח הסופית שלה היה לה מנוע 3.5 V6 שפותח ע"י williams בעל 400 כ"ס

הרכב היה בתצורת מנוע מרכזי עם הנעה 4*4 .

נתוני ביצועים: ( של autocar )

0-100 : 3.2 ש' , 0-160 : 8.2 ש'

argh!

:shock:

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ממש יפות, עשית לי את הבוקר!

אפשר לקבל קצת הסבר, מה זה גרופ B?

ושאלה אחרונה ה ZX300, של איזה חברה היא?

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעמוס :

זו לא הייתה אפילו מכונית ה גרופ B הכי חזקה לאודי קווטרו ול 205 T16 היו כמעט 500 כ"ס!

כן אני יודע.... אבל הדגש כאן הוא 400 כ"ס על מטרו.

האמת ש-500 כ"ס על 205 זה גם די מטורף עכשיו שאני חושב על זה.. :/

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל קצת הסבר, מה זה גרופ B?

ושאלה אחרונה ה ZX300, של איזה חברה היא?

GROUP B היא קטגוריה של מרוצי ראלי העולמיים, שהייתה הקטגוריה הבכירה בשנות השמונים, עד התאונה המצערת של הנרי טויבונן בלנצ'יה דלתא S4, שהרגה אותו ואת הנווט שלו בראלי קורסיקה 1986. מיד אחרי התאונה הקטגוריה הופסקה בגלל שהייתה מסוכנת מדי. למכוניות לא היו הגבלות, היו להן הספקים של כ-500 כ"ס, מנועים מרכזיים, משקלים של עד 900 קילו ובלי ציוד בטיחות מספק.

הן היו כל כך מהירות שטויבונן נהג באותה השנה במסלול הגרנד-פרי של פורטוגל עם הדלתא S4, במהירות שהספיקה לו לצאת מהמקום השישי :idea: בגריד של מירוץ הפורמולה 1 של אותה השנה.

הגרופ B היו מסוגלות להאיץ מ-0 ל-100 בתוך 2.3 שניות על מסלול עפר!

וד"א, ZX300 היא ניסאן. והייחוד של המטרו הוא שהיא לא הייתה מוגדשת, בניגוד למכוניות הגרופ B האחרות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרו הזו יותר מכוערת מהמיאטה של מוטי...:?

גולן, חזק ואמץ! חבל שמזג האוויר לא יאפשר לנו להינות מעוד כמה סיכומי ימי מסלול בצהרי השבתות.

רק לא הבנתי את הסיפור של הילד עם הסילביה, מה נסגר עמו?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MG METRO מכונית ראלי גרופ 2, מנוע אחורי 6 ציל' של רנו.

נבנו 100 יחידות, כיום יש פחות, מישהו יודע מה המחיר?

norm_35A9441FFC8F4988AD1072642687E6D7.JPG

עוד תמונות בהמשך...

לפי המודעה הזו שאני רואה ב-www.closeratio.com המחיר כולל חבילת חלפים נאה עומד על 300K יורו.

החזרי הוצאות... אני בכלל באתי לקנות פיאט בראבו.. אתה רוצה שנתחיל לספור מי חייב למי יותר :lol:?!

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...