Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם למשהו יש ספר טכני למיצובישי לנסר 1995 ?

vengo
שימו לב! השרשור הזה בן 6776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה הכוונה שלך ספר טכני? אתה מתכוון ספר כמו היינס???

יש לי ספר כזה לגאלנט מכל השנים המנועים קצת דומים (נפחים שונים) במידה ואתה מעוניין אתה מוזמן לבוא לצלם. או שאם אתה צריך מידע מסוים תגיד לי מה בידיוק אתה צריך אני אקרא וארשום לך.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חיפשתי ספר כמו Haynes או Workshop Manual. גם לי ישנם ספרים על galant. האם פרט למנוע המערכות האחרות שלו (בלמים, חשמלת, היגוי ...) זהות לאלה של לנסר ? לגבי מנוע - דווקה מצתי שמתאים הספר של Carisma שהמנוע שלה זהה לזה של לנסר (4G92)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך כל "הסופר לנסר" הם במקור לנסר!!! זה בישראל קראו להם SUPER למה? לך תישאל את היבואן,השם האמיתי זה לנסר.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כרגע איזה מערכת מסויימת שאני רוצה לשעול עליה, אך אני כן רוצה ללמוד את מנגנונים שלו יותר לעומק כך שבמקרה הצורך אוכל לבצע תיקון קל ואם תדרש עזרה של מכונאי אז אוכל לדבר איתו באותה שפה ולהבין בדיוק על מה הוא מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...