Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז איפה יש כבישים טובים לנהיגה בארץ?

X-cutioner
שימו לב! השרשור הזה בן 6783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני וחבר רוצים לצאת לטיול שנהנה בו גם מהנהיגה (אני עם מקסימה-שלא כל כך מהנה והוא עם ת'מה).

ישנם כבישים מומלצים באזור המרכז ושלא מחייבים מסע לצפון (מחירי הדלק הורגים אותי..)?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 6... הכי כיף שיש...

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתלהבות מכבישי נס הרים? אכן הם מענינים אבל רוב הזמן המצב שלהם זוועה, כרגע יש מיליון עבודות באיזור, פקקים בגלל שחצי מהכניסה לירושלים סגורה, ותמיד אתה נתקע שם מאחורי משאיות מעצבנות...

לפי דעתי איזור ירידות ים המלח הכי טוב, ולאחריו כבישי הגולן (שמה יש כמה מיוחדים באמת).

למרבה הצער, אני בכל מקרה מפחד "לבדוק את הגבולות" יותר מדי באונו שלי... לא ממש אוטו לנהיגה ספורטיבית :D

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 6 ? מה, אתה אמריקאי או משהו ?

חיחיחיחיח דוגרי. לא אני לא אמריקאי פשוט זה כביש איכותי ולא כמו גהה או כביש החוף הוא לא בנוי מ"חתיכות שטיחים"... פשוט חלק ודי ישר...

אה ואפשר לנסוע ממש מהר...

אבל לכביש שהוא ממש כיפי יש את כביש בית-אורן, ירידות סדום, ובדך לכינרת יש כמה כבישים שהם ממש כיפיים... אמממ גם ליד ים המלח, ו.... זה כל מה שהייתי שאני יכול להמליץ. יותר מזה זה יהיה סתם לפי שמועות ששמעתי...

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד (ואין כבוד) לנסוע מהר בקו ישר, שזה "ממש כיף" כאילו, הכוונה של המשורר היתה

כביש מאתגר עם עיקולים יפים, לא לנסוע דוך על 160 כי זה ממש אבל ממש לא כיף.

ורק ילדים קטנים מתלהבים מזה, סלח לי על הביטוי.

תיסע לדרום יש כבישים מהנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיחיחיחיח דוגרי. לא אני לא אמריקאי פשוט זה כביש איכותי ולא כמו גהה או כביש החוף הוא לא בנוי מ"חתיכות שטיחים"... פשוט חלק ודי ישר...

אה ואפשר לנסוע ממש מהר...

אבל לכביש שהוא ממש כיפי יש את כביש בית-אורן, ירידות סדום, ובדך לכינרת יש כמה כבישים שהם ממש כיפיים... אמממ גם ליד ים המלח, ו.... זה כל מה שהייתי שאני יכול להמליץ. יותר מזה זה יהיה סתם לפי שמועות ששמעתי...

עזוב כביש 6, תבוא לכבישי הדרום תראה מה זה כיף... כבישים חשוכים, גמלים, כבשים, מייבשי כביסה, צמיגים ועוד באמצע הכבישים (דרך מעולה לבדוק את מהירות התגובה), בני דודים (שלכם, שלי לא) שטסים על 160 בסובארו וג'יפים לפעמים גם בנתיב הנגדי... זה כיף... לנסוע על 160 בכביש רחב מואר וישר זה כל אחד יכול...

ולגבי הכבישים...

יש את כביש מדימונה לכיוון ים המלח, יש את הכביש מערד לים המלח, ומערד לסדום (כביש צר ללא מוצא בסוף), יש גם את הכביש מירוחם ולכיוון מצפה רמון והלאה לכיוון אילת, גם קטעים ארוכים וגם פניות חדות, די נחמד... יש בדרום הרבה כבישים מעניינים...

בצפון יש את הכביש לכיוון חמת גדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד (ואין כבוד) לנסוע מהר בקו ישר, שזה "ממש כיף" כאילו, הכוונה של המשורר היתה

סליחה. אבל אני נהנה מזה. אתה תבוא עכשיו ותגיד לי שזה לא כיף? לי זה כיף!

שוב, קרא שורה למעלה.

טוב אז כנראה שאני ילד קטן שאוהב לנסוע מהר. 17 זה לא סבא עדיין. מותר לי להינות...

אם היית קורא את כל ההודעה שלי תראה שאני גם אוהב פיתולים. אבל אתה נשאר בשלך- תהנה.

hagggg55 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב כביש 6, תבוא לכבישי הדרום תראה מה זה כיף... כבישים חשוכים, גמלים, כבשים, מייבשי כביסה, צמיגים ועוד באמצע הכבישים (דרך מעולה לבדוק את מהירות התגובה), בני דודים (שלכם, שלי לא) שטסים על 160 בסובארו וג'יפים לפעמים גם בנתיב הנגדי... זה כיף...

כאן בדיוק תיארת בצורה מושלמת את כביש צומת שוקת-ערד

פשוט גן חיות

Ibiza 20VT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה !

ולפי דעתי תשאל את רוני , הם ב"אוטו" מכירים המון כבישים מפותלים באזור הדרום.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה. אבל אני נהנה מזה. אתה תבוא עכשיו ותגיד לי שזה לא כיף? לי זה כיף!

שוב, קרא שורה למעלה.

טוב אז כנראה שאני ילד קטן שאוהב לנסוע מהר. 17 זה לא סבא עדיין. מותר לי להינות...

אם היית קורא את כל ההודעה שלי תראה שאני גם אוהב פיתולים. אבל אתה נשאר בשלך- תהנה.

לא דיברתי דווקא אליך, וכל אחד עם הכיף שלו, אם זה מה שעושה לך את זה, שיבושם לך ;).

וד"א לא ניסיתי להעליב אותך או משהו, אם פגעתי בך אני מתנצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...