Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי ניקל/כרום לפלסטיקים - התארגנות בנושא

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לרבים מאיתנו יש חלקי פלסטיק ברכב, המצופים ניקל/כרום, במצב הדרוש שחזור/שיפוץ/ציפוי...

כידוע לי, אותם מפעלים/סדנאות אשר מצפים חלקי פלסטיק לא ממש להוטים לסייע לאינדבידואל, אשר מתדפק בדלתי מפעלם בבקשה לצפות איזה חלק פלסיק קטן..

הצעתי היא....בואו נתארגן, קבוצה של אנשים אשר רוצה לצפות חלקי פלסטיק, אפילו אם מדובר בחלק/שניים לכל רכב, כשנתארגן הרבה אנשים, נוכל להגיע למפעל/סדנא לציפוי ולבקש ציפוי כמותי של חלקי הפלסטיק...

מה דעתכם? מי מעוניין? מי מצטרף? מי מכיר/מרים את הכפפה לעשות בירור עם מפעלי/סדנאות ציפוי לפלסטיק לגבי הנושא הנ"ל?

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאני היחיד על גבי הפורום שרוצה לצפות חלקי פלסטיק בניקל? :)

זכור לי שהנושא עלה לא מעט פעמים בעבר וכולם ירדו מזה, בשל העובדה שאותם סדנאות לא עובדים עם יחידים....

בכל מקרה, מקפיץ שוב את הנושא :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור

באספנות צריך סבלנות , אתה מקפיץ אחרי יומיים .

תן זמן להטמיע את האפשרות הזו.

שנה טובה

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור

באספנות צריך סבלנות , אתה מקפיץ אחרי יומיים .

תן זמן להטמיע את האפשרות הזו.

שנה טובה

ישי

צודק...אני בוש ונכלם (טוב נו, קצת לחוץ כבר לראות את החלקים נוצצים... ;-) ) ....

שנה טובה :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התכונות של הניקל? כי יש לי משהו מפלסטיק (סוג של גליל בקוטר של 52 מ"מ ועובי של ס"מ) שהייתי רוצה לצפות באיזשהו חומר שיחזק אותו.

פשוט שכחתי האם כרום זה החומר החזק או שמא הניקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לרבים מאיתנו יש חלקי פלסטיק ברכב, המצופים ניקל/כרום, במצב הדרוש שחזור/שיפוץ/ציפוי...

כידוע לי, אותם מפעלים/סדנאות אשר מצפים חלקי פלסטיק לא ממש להוטים לסייע לאינדבידואל, אשר מתדפק בדלתי מפעלם בבקשה לצפות איזה חלק פלסיק קטן..

הצעתי היא....בואו נתארגן, קבוצה של אנשים אשר רוצה לצפות חלקי פלסטיק, אפילו אם מדובר בחלק/שניים לכל רכב, כשנתארגן הרבה אנשים, נוכל להגיע למפעל/סדנא לציפוי ולבקש ציפוי כמותי של חלקי הפלסטיק...

מה דעתכם? מי מעוניין? מי מצטרף? מי מכיר/מרים את הכפפה לעשות בירור עם מפעלי/סדנאות ציפוי לפלסטיק לגבי הנושא הנ"ל?

ליאור.

ליאור

האם ניתן לצפות כל פלסטיק כולל פלסטיק שעובד? בחיבור בין הכידון לגוף בהונדה (הנסיכה) מעל למיסב ההיגוי יש פלסטיק לבן שהייתי מעוניין לצפות אותו בתנאי שלא יתקלף...רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אהיה מעוניין .

אבל אין לי הרבה חלקים,ככה שזה לא עוזר הרבה.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריסי כונסים ל1000, מצופים ניקל ?

שלום לכולם,

ליאור.

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריסי כונסים ל1000, מצופים ניקל ?
בדיוק.....כמו שהיה בחלק מהגרסאות במקור...כמו שיש כיום לחלק מהספיירים שיש לי, אבל עם ניקל "דהוי".. וגם הכפתורים העגולים בדלתות, לפתיחת החלונות המשולשים, כמו שהיה בחלק מהמכוניות...

השושנים, לשאלתך, לדעתי, לא ניתן לצפות חלקים "זזים", שכן הציפוי נסדק ומתקלף אם הוא על חלק גמיש או בעל שחיקה... בכל מקרה, מומלץ לקבל חוות דעת נוספת מרופא מומחה :)

שנה טובה ומצופה :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור שלום

בחלק מהדגמים של הקורטינה על הגריל יש מעיין הלבשה של פלסטיק כסוף הדומה לניקל.

בקורטינה הכחולה הגריל בא מקורי עם ההלבשה,אך הגריל הוסר לטובת הצהובה,וכעת חסר לכחולה גריל כזה.

האם יש אפשרות לצפות את זה ,או שכדאי לנסות לחפש באיביי את ההלבשה?

מצורפות תמונות של הקורטינה הצהובה לפני שיפוץ עם הגריל הישן ללא החלק,ולאחר השיפוץ עם החלק על הגריל.

תודה מראש,

לירון

DSCF0124.JPG

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אתה מקדים את זמנך. עוד חודש אני משבית את המנטה, ככה שלפי הציפיות עוד חודשיים היא תהיה מפורקת לגמרי. אם אין לך בעיה לחכות חודשיים אז אני חזק בפנים (ויש לי דיי הרבה חלקים לצפות) ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אתה מקדים את זמנך. עוד חודש אני משבית את המנטה, ככה שלפי הציפיות עוד חודשיים היא תהיה מפורקת לגמרי. אם אין לך בעיה לחכות חודשיים אז אני חזק בפנים (ויש לי דיי הרבה חלקים לצפות) ...

אני לא ממש ממהר..למען האמת...הבוכנות והצילינדרים יגיעו גם ככה רק עוד חודשיים.... :)

יש מצב להמתנה ;-)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורפות תמונות של הקורטינה הצהובה לפני שיפוץ עם הגריל הישן ללא החלק,ולאחר השיפוץ עם החלק על הגריל.

תודה מראש,

לירון

אתר הצילום של השמאלית נראה מאוד מוכר:wink:.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש ממהר..למען האמת...הבוכנות והצילינדרים יגיעו גם ככה רק עוד חודשיים.... :)

יש מצב להמתנה ;-)

ליאור.

אז סגרנו?

אם נשארו לך גם כמה חלקים ששכחת לגלוון אז תוכל גם להצטרף. לאחר קבלת המנטה החדשה, התאפשר לי סוף סוף לעשות את מה שתמיד רציתי לעשות למנטה שלי, להביא אותה למצב תצוגה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...