Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירדתי לה!!

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי ללמטה.. :D היה חם, וקצת מסריח..

סוף סוף יצא לי להרים את האיביזה על הליפט..

קצת ריחרחת שם (בזמן שה"אגזוזן" סתם לה חור שמאוד הציק לי בתקופה האחרונה :twisted: ) הסתכלתי על הברקסים וראיתי שבין הדיסקים יש חתיחת ספוג או מה שזה לא יהיה (משהו מפלסטיק) שממש היה יבש ומתפורר.. :bad-word:

מישהו אולי יכול לפענח על איזה חלק מדובר? ואם זה נשמע רציני?..

הוסיף ואכתוב שהברקסים מדי פעם שורקים..........

ההם זהו להיום.. (תקווו... :twisted: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי במאה אחוז איפה הסתכלת,אבל לפי התיאור שלך אלו הרפידות (או בלשון המצכניקים - דסקיות).

בעקרון די קשה לראות מה מצבן בלי להוריד גלגל (או,אם יש לך גלגלי סגסוגת),אבל אם יש לך ספקות , למוסך ומייד!

לא משהו לשחק איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפידות..!

disc-brake7.jpg

סימן ברור לרפידות גמורות זה שריקה קלה. זה בעצם "מד השחיקה" (ראה תמונה) שעובר על הדיסק עצמו ויוצר רעש של שריקה או שריטה או צריבה או איך שתקרא לזה.

כשהרפידה מגיעה קרוב לסוף חייה המד פשוט מגיע לכדי מגע עם הדיסק ויוצר את הרעש שתיארת.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימן ברור לרפידות גמורות זה שריקה קלה

זה לא לגמרי מדוייק, זו יכולה להיות גם בעייה אסטטית בלבד, איזשהי תופעה של תהודה (רזוננס). מושיקו בזמנו פרט ע"כ בנטקאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל במקרה הזה :

הסתכלתי על הברקסים וראיתי שבין הדיסקים יש חתיחת ספוג או מה שזה לא יהיה (משהו מפלסטיק) שממש היה יבש ומתפורר

אין הרבה אפשרויות.

ואם נוסיף לנל' את זה:

הוסיף ואכתוב שהברקסים מדי פעם שורקים..........

אז בכלל אין הרבה אפשרויות. ולכן הסקתי למרות ניסיוני הדל שזה הרפידות..

אם מישהו יתקן/יאשר אותי אני אשמח.

ראלימן

ניסיון אולי לא.

ידע? יש קצת.

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...