Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוונסיס - מה דעתכם?

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי בנות!

הציעו לי לקנות אוונסיס שנת 2004, במחיר נוח. מה דעתכם על הרכב? אודה לכל התייחסות, במיוחד מבעלי נסיון!

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אכן, אמין, מרווח וחזק - אבל מה זה מ-ש-ע-מ-ם.

מי כמוני יודע... אכן, הוא משעמם, אבל מה לא עושים למען האישה...

למזלי, לספציפי יש ריפודי עור, כך שאולי הוא ייראה קצת יותר טוב!

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלך? טוב נו, הרי מה יותר טוב מדבק בקיץ ומקפיא תחת בחורף :?

לדעתי, נקסט, לרכב הבא.

האוונסיס חסרת מעוף ומשעממת. צריך להזהר לא להרדם תוך כדי הנסיעה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בנות!

הציעו לי לקנות אוונסיס שנת 2004, במחיר נוח. מה דעתכם על הרכב? אודה לכל התייחסות, במיוחד מבעלי נסיון!

אם המחיר אטרקטיבי (ביחס למתחרות: מזדה6, אקורד וכו'), ואתה באמת צריך רכב בקטגוריית הגודל הזו - לך על זה. רכב אמין ואיכותי, רק המחירון שלו קצת גבוה. (אה כן - ואין לו שום יומרות ספורטיביות...)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי הבעלים של אחת שנת 2004 רכב מצויין אמינות ללא רבב, מנוע לא רע בכלל, מרווח מאוד, מאובזר הרבה יותר לעומת האקורד ובכלל אנחנו מאוד מרוצים מהאוטו.

משעממת? בוא נגיד ככה מי שרוצה קונה אוטו ספורט הוא לא קונה אוטו משפחתי ומצפה לביצועים... היא משעממת כמו שהמאזדה 6 או האקורד שכל יומרנות ספורטיבית אצלם זה חרטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אכן, אמין, מרווח וחזק - אבל מה זה מ-ש-ע-מ-ם.

הוא לא משעמם אם תשים לו קרקס במושב האחורי.

נו באמת, הרכב לא כזה משעמם כדי לכתוב על זה אפילו. ומה זה משעמם בעצם? הוא אפרורי אבל לא משעמם. היא מאובזרת (executive), יפה, אמינה וחזקה.

אם "שיעמום" זה הפאק היחיד של המכונית הזו, אז זה עדיין עושה אותה אחת הטובות בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו טוב מאוד, אולי תסבירו מה זאת אומרת משעמם?

וד"א מושבי עור זה בונוס, ומעלה את המחיר, לא מכיר אוונסיס 1 שהיא עם מושבי עור, כנראה custom.

ולא כל מושבי העור מתחממים ממש, רק הצבעים ה"חמים" (שחור, צבעים כהים בכללי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעממת? בוא נגיד ככה מי שרוצה קונה אוטו ספורט הוא לא קונה אוטו משפחתי ומצפה לביצועים... היא משעממת כמו שהמאזדה 6 או האקורד שכל יומרנות ספורטיבית אצלם זה חרטה.

אוהו... יש הבדל גדול מאוד בין האקורד וה-6 ובין האוונסיס מבחינת יומרות ספורטיביות.

והאוונסיס, עם כל הכבוד, היא לא אחת מהמובילות בקבוצה. היא מציעה חבילה טובה, אבל נוחות הנסיעה היא מהגרועות בקטגוריה והתמורה למחיר לא טובה במיוחד. היא לא מכונית גרועה כלל (והמשפחתיות הגדולות כולן כמעט טובות, בניגוד לשאר הקבוצות שם הבדלי האיכות גדולים יותר), אבל היא גם ממש לא הבחירה הראשונה (וגם לא השנייה או השלישית...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים שאני לא מצליח להבין זה למה אתה אומר שנוחות הנסיעה גרועה... האוטו אחד המכוניות היותר נוחות שנסעתי בהם ובטח יותר נוח ממאזדה 6 שנסעתי עליה מספיק שעות גם...

לגבי האקורד יש בעיה אחת עיקרית איתה והיא מחיר גבוהה עם איבזור עלוב לגבי המנוע+גיר אין ספר שהם מצויינים אבל לא ייתכן שהרכב בגרסא הבסיסית שלו יהיה יותר יקר ויתן פחות עם כל הכבוד זה לא פרארי.

עכשיו אני רוצה לדעת באמת במה היא נופלת מה6... אני חושב שאיכות המושבים באוונסיס טובה יותר מהמושבים של ה6 והחומרים בכלל, עיצוב מרשים יותר משל ה6 (לטעמי כמובן), מנוע טוב יותר (גרסת ה2 ליטר כמובן) היא לא נופלת ממנה בכלום אולי בהתנהגות שבנינו ל90 אחוז מקוני הקטגוריה לא מעניין בשקל.

מצד שני אם היום היה לי אפשרות לחכות כמה חודשים נראה לי שהיינו הולכים על הB4 אחרי המתיחת פנים שהרי היא משלבת לטעמי את האקורד והטויוטה בצורה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האונסיס החליפה ב- 98 את הקארינה שהיתה פופולארית ואהובה גם על משרד הביטחון.

אוטו אמין, מרווח הרבה יותר מסתם משפחתית.

אם ההתלבטות בין B4 לאוונסיס עדיף שתלך על B4 , אופציות אחרות האוונסיס עדיפה!!

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...