Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגמ"ש דומה לרכב?

ffff
שימו לב! השרשור הזה בן 6761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שאלה יותר מכוונת למי שהיה כבר בצבא בחיל החימוש

אם אני עובד בצבא כמאחזק נגמ"ש( חשמלאי ומכונאי ) במשך בערך שנה - אתם חושבים שניתן לקבל נסיון מזה

לגבי איך לעבוד ולהסתדר עם מכוניות(מנוע,מרכוב ,חשמל וכל המכללים)??

ויותר מזה -אתם חושבים שיקחו אותי לאחר הצבא לעבוד במוסך ?

כדרך אגב ,אין לי שום נסיון במכונאות/חשמל רכב מלפני הצבא( לא למדתי בבי"ס על נושאים אלו)

תודה מראש לכל המשיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בדיוק בתפקיד שלך בצבא.... :shock:

ליסן ליסן אנד ליסן גוד

מה שיצא לך מהנגמשים זה אולי קדחת. הדבר הכי דומה להם זה רכבים אמריקאים היום, אבל גם אז לא תוכל לעבוד עליהם, המנוע הוא שתי פעימות בכלל בנגמ"ש

ממש לא ייצא לך כלום מזה.... לך לקוסם, או המשך את שירותך כרגיל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , אבל כל המערכת בנגמש ,אם אני לא טועה ,ממש דומה לרכבים

אולי החשמל שונה במקצת ,

אבל המנוע דומה פחות או יותר!

ובכלל לעבוד על המערכות יתן לי קצת נסיון במכונאות , הרי מכונאות מבוסס על רעיון כללי (גלגלי שניים שמסובבים עוד גלגל ,בוכנות וצילנדר , הגה,גיר וכו')

כך אני מרגיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם אתה עושה דרג ג' או דרג ב', אם אתה עובד בסדנא דרג ג' אז ייצא לך טיפה להתעסק עם המנוע, ששוב הוא 2 פעימות דיזל.

אבל אם אתה עובד במת"א שזה בעצם בקושי דרג ב' אז גם לא תפתח מנוע, רק תחליף רפידות ושמנים ותוריד היגוי יבש מהנגמ"ש לא תתעסק בכלל עם המנוע, רק פירוק שלו והרכבה... בלי פתיחה ובלי כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה יוצא לך להסתובב במוסכי ארצנו היית כבר יודע שבשביל לעבוד בחלק מהמוסכים אתה לא צריך לדעת כלום. :?

אולי אפילו יעדיפו שלא תדע כלום. אתה עוד עלול להוציא לקוחות בלי תקלות חדשות... או ללא התקלות הישנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מה שלמדת בקורס, הוא באמת לא נותן כלום....

נמרוד

The M113 APC was the first modern "battle taxi"; developed to transport infantry forces on the mechanized battlefield. It is fitted with a 2 stroke six cylinder Detroit diesel providing power through a 3 speed automatic gearbox and steering differential. The main armament is a single .50 Cal heavy barrel machine gun, and the secondary armament is a single .30 Cal machine gun. The M113 is built of aircraft quality

ואם אתה לא יודע אנגלית, אז בתרגום מהיר כתוב פה שלנגמ"ש יש 2 פעימות, כמו שאני אמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...