Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סודה פיבוריט - בעיה בהצתה

avisofy
שימו לב! השרשור הזה בן 6788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין כלום ברכב, רק שכשאני מתניע הרכב בד"כ לא מתניע מיד אלא עושה רעש מעיין גירוד של ברזלים אחד בשני כל עוד אני מחזיק את המפתח, ושותק לאחר שאני מרפה מהמפתח. כך קורה 4-5 פעמים עד שהרכב מתניע.

א. מה יכולה להיות הבעיה?

ב. האם ניתן לפותרה לבד, או שצריך מוסך?

ג. כמה, להערכתכם, התענוג של התיקון הנ"ל אמור לעלות?

בתודה מראש, א.מ.נ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי טוב למצבר מת .. כנס למוסך על מנת לאבחן את הבעיה במדויק כי דרך המחשב מבלי לראות\לבדוק את הרכב אי אפשר להגיד בודאות מה התקלקל.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לשים לב לתת לחיצה קצרה על הגז לפני התנעת הרכב כאשר המנוע קר, כדי להזרים דלק למערכת אבל לא להציף אותה. כאשר המנוע חם לא ללחוץ כלל על דוושת הגז לפני התנעה.

במידה והרכב לא מניעה עדיין יש בהחלט סיכוי שהמצבר חלש או הסטרטר לא תקין.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה מצבר באייס או קנה ובנה 55 אמפר של TUDOR. הוא מצויין וזה כבר השלישי שלי לשני הרכבים. עלה לי בזמנו 300+.

הסטרטר זה כבר סיפור יקר של לפחות 500 ומעלה.

ובקש מהמנהלים לתקן את הכותרת לסקודה ולא לסודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תווך המחירים למצבר נעים בין 300 ועד 500שח ..

בקשר לעלות סטרטר לא יכול להגיד כלום,..אולי מישהו כבר החליף ברכב דומה ויוכל לשתף אותנו בהקשר לעלות.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטרטר, כנראה הכוונה לגלגל השיניים שמסובב את גלגל התנופה? הבעיה היא שיכול להיות שגם שיני גלגל התנופה שחוקים, ואז זה סיפור הרבה יותר גדול. מקוה שלא.. אבל לא נראה לי שזה מצבר, הרי מדובר על חיכוך ברזלים.

בינתיים כדי למנוע את ההתקדמות, כשהוא מתככך עוזבים מיד. אולי אפשר לשפר את מיקום גלגלי השיניים לפני ניסיון חוזר, ע"י לחיצה והרפיה של המצמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים התקנתי בסקודה פיבוריט שלי סטרטר חדש במחיר של 450 ש"ח

כמובן שיש תמיד אפשרויות יותר זולות של משופץ כ-350 ש"ח

ומפירוק בין 100-200 ש"ח (כמובן שזה הימור לקחת סטרטר מפירוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...