Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה בהתקנה-העברת חיווט בדלתות

hazic
שימו לב! השרשור הזה בן 6790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא פורד פוקוס, אני מרכיב זוג קומפוננט מקדימה הבעיה היא שהחיווט של הרמקולים לא משהו ואין לי איך להעביר חוטים חדשים מהדלתות לתוך האוטו כי אין שום פתח, כל החשמל מהדלתות נכנס לרכב דרך קונקטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעושים זה קודחים את השפתיים של הקונקטור...או צמוד אליו בפח חור...מעבירים את החוט צמוד לשרוול של הקונקטור ושוב פעם אותו דבר בדלת....אחים זה לוקחים איזולירבאנד רחבה או (עדיף!) בידוד מתכווץ ומחווטים יחד את כל הסיפור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שעתיד אמר, בדיוק.

להעביר את הכבלים בסמוך לקונקטור.

גם בפיג'ו ישנה אותה בעיה וכך פותרים אותה.

אין דבר כזה שלא ניתן להעביר כבלים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד ניתן להעביר את הכבלים בקונקטור המקורי.

אך בד"כ כאשר מעבירים את הכבל בסמוך לקונקטור ואז עוטפים את הכל יחד בבידוד מתכווץ, זה יוצא מאוד מקצועי ואין חשש לקריעה\פציעה של כבל או כל דבר אחר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם הצלחתי. יש חור מוכן בפח לא רחוק מהקונקטור והוא היה סתום בפקק אז עשייתי חור בפקק וככה הוצאתי את הכבל מהרכב ואז כדי להכנס לדלת עשיתי חור קטן בצינור גומי שיצא מהקונקטור והשחלתי..

אבל עכשיויש לי בעיה חדשה אני לא מוצא פתח להשחיל את הכבל פלוס מהמצבר לתוך האוטו. אני יודעשמלא חוטיפ באים משם לכיוון הקופסת פיוזים אבל זה לא פשוט כי החוטים שיוצאים לתא מנוע מוסתים ע"י על מיני מרכיבים שם שאני מפחד לפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כבל פלוס זה לא ממש הבעיה תראה מה תעשה...

סתכל תמיד מאחורי המצבר על השילדה אתה תראה מין גומי שחור כזה שעובר שמה חוטים...

קח חוט ברזל חזק קשור אותו לכבל פלוס שים עליו טיפה סבון שיחיליק תדחוף אותו ותראה אותו מצד שני,(את הברזל)

אז תמשוך אותו מבפנים והוא יכנס חלק...אם אתה עוד צריך עזרה אני יצלם לך מאיפה העברתי...

© =============== > HU © Pionner DEH-5750MP

© === > Amp © Platinum V12 + Blaupunkt Bsx240

© =============== > Sub © Lanzar MAX-12Dual

© ========== > Componet Rear © Lanzar 6.5" VX6C

© ======= > Componet Front © Magnat 5.25" Bp-2130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב את הדלת השניה גם הצלחתי להעביר אבל עכשיו נשאר הפלוס.

AlonSe באיזה רכב עשית את זה? כי אצלי בין המצבר לחור מעבר יש דברים שמסתירים ובקושי אפשר לראות את כל החוטים שנכנסים לרכב, ומתוך הרכב אם אני עוקב אחרי הצמה שיוצאת מקופסת פיוזים לתא המנוע אז זה מגיע לאיזה שלב שזה נכנס בפח אבל לא בצורה ישרה החוצה אלא עולה למעלה ויוצא אז אני לא יכול להשחיל כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה נוספת :

לך למנעול מכסה המנוע (זה שנמצא מעל הגריל) אליו מתחבר כבל פלדה בתוך צינור פלסטיק שחור הכבל הזה מגיע את מתחת לנהג (זה בעצם הידית של פתיחת מכסה המנוע) תעקוב אחריו תראה איפה הוא נכנס תרחיב טיפה את הגומי שעוטף אותו או מקסימום תרחיב טיפונת גם את הפח..וזהו סגור עיניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוקוס פותחים את המכסה מנוע עם מפתח אז אין את הכבל הזה אבל בסוף הצלחתי להשחיל מאיזור הפנס לדלת נהג ואז נכנס לאוטו יחד עם הכבל רמקול מהדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שנראה לי יש מצב שזה יעשה לך רעשים דרך הרמקול (בגלל הזרם שעובר בכבל)...חכה המבינים יבואו ויגידו

© =============== > HU © Pionner DEH-5750MP

© === > Amp © Platinum V12 + Blaupunkt Bsx240

© =============== > Sub © Lanzar MAX-12Dual

© ========== > Componet Rear © Lanzar 6.5" VX6C

© ======= > Componet Front © Magnat 5.25" Bp-2130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון באמת יש לי רעש אבל אני עוד לא יודע מאיפה ואם זה בגלל הכבל פלוס אז הייתי צריך לשמוע את זה רק מרמקול שמאל ואני שומע את הרעש מכל הרמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...