Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת התנועה מתגייסת למלחמה בטרור

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי ההצלחה במלחמה בתאונות, שוטרי התנועה מסייעים לשמור על בטחון האזרחים, וככה זה גם נראה.

יום ה' בערב, אני נוסע לג'מבו בגלילות, והנה פקק גדול מצומת גלילות עד היציאה לתחנת הדלק. אני מתקרב בזחילה, ולאט לאט מתגלות ניידות של משטרת התנועה העומדות במסלול הימני, וסביבם מפוזרים על הכביש נצנצים אדומים זרחניים. נראה כאילו בהמשך יש תאונה רצינית. אז זהו, שלא.

אני מתקרב לכניסה לג'מבו, כשלפתע פורץ שוטר חוצה את כביש החוף בריצה, ונעמד בשמאל הכביש כשהוא מנופף בידיו, כאשר התוצאה המיידית היא מכונית אחת שכמעט דורסת אותו (קשה לראות שוטר מרחוק בחושך, במיוחד כשבצד השני של הכביש ניידות ונצנצים מסנוורים) ומכוניות נוספות שבולמות בלימת חרום. מה השוטר רוצה? לא ברור. הוא מסמן למכוניות שימשיכו לנסוע. אני כבר לא יודע מה לחשוב, הניחוש היחיד שלי הוא שתיכף תצא safety car מתחנת הדלק, והשוטר מסמן לנהגים שאסור לעקוף...

הטור הימני של המכוניות, שמנסה להכנס לג'מבו, מתעקל בזהירות שמאלה כדי לעקוף את הניידות ואחר כך ימינה בחזרה, וסופסוף נכנסים לג'מבו, רק כדי לגלות שהכניסה הפנימית חסומה - השומר מודיע שיש חפץ חשוד בחניון. אז אני נוטש ונוסע לסופרמרקט ברמת אביב.

עכשיו נשאלת השאלה

אם ממילא השוטרים לא חסמו את הכניסה לג'מבו (וגם לא היו צריכים לחסום, הרי לתחנת הדלק היה אפשר להכנס), וממילא לא מסרו מידע, וממילא מי שרצה לג'מבו נעצר רק בשער הפנימי ...

אז מה לעזאזל הם עשו על הכביש ??? למה לעשות בלאגן? למה לעשות פקק? למה לגרום לכמעט תאונות? אם הם כבר שם, והרי לכל שוטר תנועה יש מגאפון, אז למה שלא יודיעו ברמקולים: "הכניסה לג'מבו חסומה"?

אם מישהו מוצא הגיון אז שיסביר לי, כי כרגע הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא שכדאי לשים על כל ניידת תנועה שלט גדול שאומר "המציג אינו שוטר"...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתה שלא שפוי!

תגיד לי, מי משלם את המחירים של הסופר ברמת אביב... :shock:

צרכנים כמוך יש להוריד מהכביש ומייד! :lol:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...