Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האמר ומבחני ריסוק

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ההאמר H2 עבר מבחני ריסוק?כל קישור ברשת שאני מוצא שכתוב בו במפורש "תוצאות מבחני ריסוק"מגלה כי בעצם לא נעשו מבחנים כלל...

מה הייתה התוצאה?אם נעשה מבחן כוונתי...לדעתי הוא יקבל 7 מתוך 5.........

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

normal_hummer%20H2.jpg

כל מילה נוספת מיותרת.....

האמר או לא, הוא עמיד בדיוק כמו הטנדר שמאחוריו אם לא פחות...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לתמונה, אם תשימו לב שפרט למכסה המנוע, שקרס (כמו שאמור להיות) - החלק המרכזי של הרכב נשאר שלם..

ואם נתייחס גם לכתבה שזה פורסם במסגרתה (פורסם מזמן באחד מאתרי החדשות הגדולים בארה"ב..) אז האנשים בהאמר יצאו ללא פגיעות..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לתמונה, אם תשימו לב שפרט למכסה המנוע, שקרס (כמו שאמור להיות) - החלק המרכזי של הרכב נשאר שלם..

ואם תשים לב אז גם הטנדר מאחוריו נשאר באותו מצב פחות או יותר...גם החלק המרכזי שלו נשאר שלם..

:twisted: רק תנסו לעצבן אותי:-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהטנדר לא בטוח, זה אני ממש לא יודע..

מה שאני כן יודע זה שהאנשים שהיו בהאמר יצאו ללא פגע, ולפי מה שניתן לראות מהתמונה, החלק היחיד בהאמר שקרס היה בית המנוע - בדיוק כמו שאמור להיות במקרה של תאונה חזיתית.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תשים לב אז גם הטנדר מאחוריו נשאר באותו מצב פחות או יותר...גם החלק המרכזי שלו נשאר שלם..

וזאת הייתה כוונתי.

שום דבר בהאמר הזה לא יותר קשיח מטנדר אמריקאי ממוצע.

אם אני לא טועה זה בסך הכל שברולט עם פח אחר ו**בלינג בלינג** הרי הוא מבוסס על ג'יפ כלשהו... (לא זוכר איזה דגם)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דגם של האמר לא נבדק עד היום במבחני ריסוק. מבחינה מכנית, ה-H2 מבוסס על GMC יוקון/שברולט טאהו - והתוצאות שלהם לא טובות במיוחד.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שטל בעצם אומר זה - שלא יעבדו עליכם. האמר זה יוקון בחבילה יפה יותר. מי שמשלם 400000 פלוס על האוטו הזה צריך להבין שכמעט שליש מהסכום הזה מגיע ישירות לידיו החמדניות של היבואן...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי שטח,אם אתה עוד לא יודע מקבלים ניקוד מאוד גרוע במבחני ריסוק.

כמה שיותר אמריקאי ככה פתוח טוב.

הכי גרוע היה הונדה CRV הדגם הראשון שהתהפך במבחן ריסוק

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי :

Feds Will Probe Hummer H2

December 6, 2004

Federal safety regulators are opening an investigation into General Motors' Hummer H2. The probe follows consumer reports that a wheel fell off the hulking SUV after a steering part cracked.

The National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) said it has opened a preliminary evaluation -- a step that often precedes a recall. Being studied are the 2003 and 2004 Hummer H2, which has scored poorly in quality studies conducted by J.D. Power and Associates.

Four consumers complained that the steering knuckle fractured at the lower ball joint attachment, causing them to lose control of the H2, including three who said a wheel separated from the SUV, NHTSA said.

One consumer said he crashed into a parked vehicle, and a second veered into oncoming traffic before running into a ditch on the opposite side of the road, the

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דגם של האמר לא נבדק עד היום במבחני ריסוק.

ולמה זה?

כל מכונית חדשה חייבת להיבדק לא?

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מה פתאום? מאיפה הוצאת את זה? חסר מכוניות שלא נבדקו?

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה זה?

כל מכונית חדשה חייבת להיבדק לא?

עמוס

כל מכונית רוצה להיבדק נבדקת.

לטעמי - כל מכונית שאין לה מה להסתיר - נבדקת.

הבדיקה אפילו עולה לחברה הבודקת כסף אם אני לא טועה (עלות הבדיקה גבוהה בגלל הבובות התרסקות, אחת עולה באיזור ה100,000 יורו - אל תתפסו אותי במילה).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ראיתי **במיקום שאין צורך לפרסם** האמר H2 וחשבתי לעצמי שאם מישהו נכנס בו, זה בטח הסוף שלו (של המסכן שנכנס בו), אבל עכשיו אתם אומרים לי שזה לא כך במציאות..

מוזר הרכב נראה פשוט עצום וענק, ואוליט זה רק פסיכולוגית אבל נדמה לי שכמו שאם מישהו יכנס במשאית אותו האפקט יהיה אם הוא יתנגש בהאמר (אני מגזים לצורך העניין, אך העקרון ברור)

בכבוד רב

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...