Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מודול כרית אוויר.

בני ו.
שימו לב! השרשור הזה בן 6788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, בדייהטסו שרייד שלי הלך מחשב כרית האוויר. במוסך מורשה רוצים על מחשב תחליפי חדש 2500 ש"ח. ניסיתי בכמה מקומות שמתמחים בתיקון מחשבים אך ללא הועיל, וגם לא מצאתי חלק כזה משומש בשום מקום.

יש לי אפשרות להביא חלק משומש תקין מארה"ב בסכום של כ100 דולר כולל משלוח, הבעיה היא שהם רוצים שאני אקריא להם את המספר המדויק שרשום על המחשב הקיים, ואין לי מושג היכן הוא נמצא..האם מישהו יודע היכן הוא?

כמו כן האם התקנתו מסובכת או שניתן לבצע זאת לבד בתנאי חניון?

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב כריות אויר לא מתקנים כלל עקב ההיבט הבטיחותי.

לא כל כך כדאי להביא מחשב משומש מחו"ל כי אם הוא אינו תקין אז ממי תדרוש אחריות?.

החלפת מחשב כריות אויר יש לבצע רק ע"י מקצוען בתחום וגם זאת בגלל ההיבט הבטיחותי של פיצוץ אקראי של כרית האויר.

פנה ל "מעבדת רכב ממוחשב נ. איל ואלדר" שבקבוץ נצר סירני, טל' 08-9203737 או 054-5553787

ובקש את איל. יש לו מלאי אדיר של מחשבי רכב (כולל של כריות אויר) מפרוקית הרכב הענקית שבתוכה נמצאת המעבדה.

נא עדכננו בתוצאות.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...