Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים - חכם או לא, הודעת מנהל הפורום

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשרשור על הענתיקות בדרכים החלו להופיע הודעות בגנות הסידור החדש:

הודעה כזאת למשל:

ויוחזר לאלתר השרשור המק'ורי של ענתיקות בדרכים :arrow:

משתתף לקראתך.

אחד הדברים הכי לא חכמים שנעשו בפורום!

אין לי דבר עקרוני כנגד תוכן ההודעה. זכותו של כל אחד להביע את דעתו, גם ביחס לחכמתם של דברים, אבל אנא לעשות זאת בשרשור נפרד ולא בגוף השרשור ההוא עצמו.

ולגופו של עניין: הגולם פשוט קם על יוצרו. לשרשור הענתיקות יש כוונה מסויימת ולכן הוא חייב להיות מעודכן. השרשור הקודם הינו ענק, עם המון כפילויות ואנשים פשוט לא השתמשו ולא ניצלו את המידע, מעבר למה שהתפרסם ממש לאחרונה.

המתכונת החדשה מאפשרת כפילות, כי עכשיו היא עידכון וכך הסוסיתא שפורסמה השבוע בתל השומר הופיעה לפחות פעמים קודמות. אבל כאן היא מעודכנת.

מעבר לכך שום דבר לא הולך לאיבוד ובהודעה הדביקה יש הפניה לכל מקום.

ובנימה אישית: ניהול פורום זה לא קל ולאמר על דבר שנעשה אחרי מחשבה והתחבטות: "אחד הדברים הכי לא חכמים שנעשו בפורום" זה, בואו נאמר בעדינות, לא תגובה הכי חכמה (כי זה בעצם אומר שזה אחד הדברים הכי מטומטמים, ללא הסתייגות). כי להיות קפוא במקומך ולא לעשות דבר או לחדש דבר, זה הכי קל, ואולי גם לא חכם (או הכי לא חכם או לא הכי חכם...)...

אז יש לנו ניסוי, תמיד אפשר להחזיר את הדברים לקדמותם, העובדות מראות שהשרשור הזה לא חייב להיות דביק כי הוא צף למעלה ולדעתי במתכונת הזאת הוא רענן, מעודכן ו"רזה" יותר וגם ממוקד יותר.

בני, מנהל הפורום

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא רוצה לעודד את המתכונת הקודמת מסיבה עיקרית אחת שהוא יצר מעיין database של מכוניות זרוקות, נכון שהיה כפילויות אבל עצם הכפילויות האלה היו עידכון שאכן הרכב עדיין נמצא במקום.

אם בן אדם רצה לחפש אוטו מסויים הוא יכול להסתכל בדפים אחורה לראות אם אכן יש אוטו שהוא מחפש וללכת לחפש אם האוטו עדיין עומד במקומו.

אני לא חושב שהשירשור צריך להיות רענן כי הרי אלו מכוניות ישנות שזרוקות בכל מיני מקומות, הם לא זזות ולכן אין ממש חשיבות לגיל התצפית.

דור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור על הענתיקות בדרכים החלו להופיע הודעות בגנות הסידור החדש:

הודעה כזאת למשל:

ויוחזר לאלתר השרשור המק'ורי של ענתיקות בדרכים :arrow:

משתתף לקראתך.

אחד הדברים הכי לא חכמים שנעשו בפורום!

אין לי דבר עקרוני כנגד תוכן ההודעה. זכותו של כל אחד להביע את דעתו, גם ביחס לחכמתם של דברים, אבל אנא לעשות זאת בשרשור נפרד ולא בגוף השרשור ההוא עצמו.[/בני, מנהל הפורום

בני

אין לי דבר לרוב ביחס לדרך ניהול הפורום

את מה שרשמתי רשמתי בתוך הודעה על תצפית ולא בנפרד. לכך, אני מסכים עימך, אין מקום שם.

ולגבי החכמה, נראה לי שהכותב היה יכול לבחור דרך מנומסת יותר להביע עמדתו.

יובל

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא רוצה לעודד את המתכונת הקודמת מסיבה עיקרית אחת שהוא יצר מעיין database של מכוניות זרוקות, נכון שהיה כפילויות אבל עצם הכפילויות האלה היו עידכון שאכן הרכב עדיין נמצא במקום.

אם בן אדם רצה לחפש אוטו מסויים הוא יכול להסתכל בדפים אחורה לראות אם אכן יש אוטו שהוא מחפש וללכת לחפש אם האוטו עדיין עומד במקומו.

אני לא חושב שהשירשור צריך להיות רענן כי הרי אלו מכוניות ישנות שזרוקות בכל מיני מקומות, הם לא זזות ולכן אין ממש חשיבות לגיל התצפית.

דור

הסידור החדש לא סותר את הכוונה שלך. כל אחד יכול להגיע בקלות לכל מסר, רק שזה מסודר לפי פרקים שאליהם ניתן להגיע באמצעות הלינקים בשרשור הדביק.

בני, מנהל הפורום

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש ושינוי הם הכרחיים לשמירת עניין, אבל בעיני מצא חן יותר דווקא הפורמט הקודם. יכול להיות שזה ענין של הרגל, אבל בצורה הנוכחית אני בקושי נכנס לזה כי זה לא במיקום הקבוע.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני חדש פה אבל יש לי הערה.

במתכונת הקודמת שהיא ארוכה והרי אני חדש ,אז מהר מאוד היתייאשתי והפסקתי לשרשר.

שמתכונת מסודרת לפי חודשים, זה פשוט יותר קל לחפש.

לגבי "הימצאות הרכב "התצפית" הרי הוא עומד נטוש הרבה זמן", זה פשוט לא נכון ,"תצפית טובה " נחטפת מהר.

אז אני חושב שמתכונת לפי חודשים יותר יעילה,

אך כמובן שזוהי דעתי!

שחר.

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ברוך הבא.

לדעתי היה יותר נח בשיטה הקודמת.

אומנם לא הגבתי על כך עד עתה מאחר וחשבתי שזו (כמעט) דעת יחיד, אך אני רואה ומבין שיש די אי שביעות רצון מהשינוי, ולכן, למרות שבאמת צריך לחדש ולנסות לא לקפוא על השמרים - אולי בפורום האספנות יש להשאר במתכונת הקודמת.

האמת היא שגם אני הפסקתי להכנס לשרשור שמופיע בצורה הנוכחית. משהו מפריע . . .

וכמובן, עדיין צריך לזכור את השפה והנימוסים, גם כשמשהו לא מתאים לנו.

בברכה - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר פה אחד מחברי הפורום (נדמה לי שזה היה הרפורמר) שאם בית מרקחת נמצא 40 שנה באותו מקום, אז למה להעביר אותו ממקומו?

(אני מקווה ששמרתי על הניסוח הנכון)

לא יודע, אבל אני נורא אהבתי את המתכונת הישנה, יש בזה מין כיף כזה שיש לך 1000 ומשהו הודעות, ואתה סורק הודעה הודעה עד שאתה מוצא את בחירת ליבך ואתה שולח ה"פ למי שפרסם והוא מספר לך שכבר שכח שבכלל פרסם את ההודעה, וכבדרך אגב הרכב עדיין עומד שם למרות כל הזמן שעבר. יש בזה מין שביב של תקווה שכל אספן צריך לצפות לה.

שצץ לי חיידק האסקורט ישבתי לילה שלם עם בקבוק של קולה ששכב ארבע שעות בפריזר קודם לכן (עם שבבי קרח, יאמי! :yum:) וסרקתי הודעה הודעה וכל הודעה שצוין בה השורש א.ס.ק.ו.ר.ט רשמתי לי על דף ושמתי אותו ברשימת ה"מחכות לביקור עם מצלמה".

אני מתגעגע לשרשור הישן... לשרשור הישן אני כמעט ולא נכנס ולא כי אני עצלן, אלא כי אין לי חשק להכנס אליו, הוא נראה לי כמצורע והכניסה אליו נראית לי כנטל במקום כיף.

ורק היום הבנתי שאני לא היחיד.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהמתכונת הקודמת היתה יותר טובה, כל פעם שהייתי נכנס לפורום והייתי רואה את השרשור הראשון של הענטיקות באותיות מודגשות הייתי ישר נכנס אליו לראות מה חדש, עכשיו לך תחפש אותו.

השרשור של האופנועים שתפס את מקומו כמעט ולא זז רק 45 הודעות, מה רע שכל מי שיש לו שאלה בקשר לאופנועים יפתח שרשור חדש שאם הוא יהיה מעניין הוא ישאר למעלה ואם לא הוא יעלם למטה,

כמו השרשור הונדה-50 (להל"ן הנסיכה)-דו"ח מצב שמחזיק מעמד הרבה זמן כי הוא כניראה מעניין,

אם מחר יקום חבר בפורום שירצה שרשור דביק בנושא אופני אספנות ? .

זו גם דעתי על הדביק של המשאיות.

אני חושב שהרבה יסכימו איתי

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחר יקום חבר בפורום שירצה שרשור דביק בנושא אופני אספנות ? .

אופיר

אופיר ידידי:

לא כל חבר פורום יוכל לבקש ולקבל דביק כזה. יקבל דביק כזה רק מי שמועדף ע"י מנהל הפורום. כמו ששמנו לב יש אנשים שהוא מגן עליהם ומאפשר להם יד חפשית גם בנושאים שלא קשורים לפורום. ובניגוד יש אחרים שהוא סותר את דבריהם באופן קבוע. ומוחק תגובותיהם.

לענינינו:

אני בעד לחזור למתכונת הישנה והטובה של ענתיקות בדרכים..., גם אני מפעם לפעם העברתי בשרשור המקורי לילות בשביל הכיף.

ועוד משהו:

לאמר על דבר שנעשה אחרי מחשבה והתחבטות: "אחד הדברים הכי לא חכמים שנעשו בפורום" זה, בואו נאמר בעדינות, לא תגובה הכי חכמה (כי זה בעצם אומר שזה אחד הדברים הכי מטומטמים, ללא הסתייגות). כי להיות קפוא במקומך ולא לעשות דבר או לחדש דבר, זה הכי קל, ואולי גם לא חכם (או הכי לא חכם או לא הכי חכם...)...

צריך לזכור שביקורת בונה היא לא דווקה בשביל להקניט את מה שעליו נכתבה הביקורת היא כדי לגרום לבנאדם לחשוב עוד הפעם.

דבר לא חכם הו לא דווקה משהו שעשה טיפש. או "מטומטם".

דבר לא חכם הוא יכול להיות משהו שנעשה בקלילות. מבלי לחשוב מכל ההיבטים.

(ידוע לי שדברי יערכו ע"י הרודן הכל יכול של הפורום ואפילו גישתי תיחסם ע"י הנ"ל. אז מי שיקרא את זה שיזכור ויעביר הלאה בכל צורה.)

בהזדמנות זו אני קורא להחליף את מנהל פורום רכבי אספנות.

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין ש"הרודן הכל יכול" של הפורום מקבל מכתבי תלונה על הסבלנות היותר מדי גדולה שלו.

ואזולאי, אינני יודע מה יש לך נגדי אבל לא אתן לך את התענוג להעמיד את הסבלנות שלי במבחן, למרות שהשרשור לא דן כרגע במנהל הפורום אלא בשרשור הענתיקות בחצרות.

לא לשכוח גם שהרודן עשה את השינוי אחרי דיון פומבי שהוא יזם.

ושאלה של הרודן הכל יכול (אזולאי, מה שגרמת הוא שאתאהב בכינוי הזה שאפילו העובדים שלי באוניברסיטה לא יצירתיים מספיק כדי להמציא אותו...):

האם לבצע שינוי נוסף ולהעמיד את השרשור השוטף בדביק?

בני, מנהל הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענ

האם לבצע שינוי נוסף ולהעמיד את השרשור השוטף בדביק?

בני, מנהל הפורום

כן, תודה

ולצרף אל השרשור המקורי את ההודעות של השרשור הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך מובן.

אני מתכוון להשאיר שרשורים דו חודשיים אבל את השוטף, תמיד להשאיר בדביק ואחר כך להוריד אותו ולהכניס שרשור שוטף חדש.

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך מובן.

אני מתכוון להשאיר שרשורים דו חודשיים אבל את השוטף, תמיד להשאיר בדביק ואחר כך להוריד אותו ולהכניס שרשור שוטף חדש.

בני

בני, עדיף שנחזור למה שהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...