Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא הצלחתי לכתוב באיזה רכב דרוש כיוון ציר אחורי [A3] אבל הצלחתי לכתוב הרבה סימני קריאה

Otzem
שימו לב! השרשור הזה בן 6787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

ברשותי אאודי A3 שנת 2000 , לפני כשבועיים עליתי על אי-תנועה , בבדיקה נמצא כי הן הציר הקדמי והן האחורי התעקמו, שאלתי היא האם כיוון ציר אחורי יהיה יעיל ובטוח באותה מידה כמו החלפת הציר כיוון שישנו הבדל עצום במחיר בין השניים (החלפה דורשת הפעלת הביטוח)!!!

מצפה לתשובותיכם.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה כותב, יש גם התעקמות צירים כך שיש צורך לבצע יישור וגם כוון.

מכון כווני מתלה טוב ומקצועי יוכל לתת לך תשובה טובה לאחר שיראה את הנזק בפועל.

אם הרכב מבוטח בבטוח מקיף אז לא כדאי לחסוך בכסף על חשבון איכות התקון.

מהיכן אתה בארץ והאם חב' הבטוח מופעלת והאם שמאי ראה הנזק?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי תודה על התשובה

אני מירושלים, שמאי לא ראה את הרכב .לקחתי אותו למכוון מקצועי והוא עשה את כל הכיוונונים הדרושים , ממה שאני מרגיש כאשר אני נוהג זה שהרכב יציב הרבה יותר מלפני הכיוון.

השאלה שלי האם די בתיקון זה או שמא יש להחליף את כל הציר קיבלתי מספר חוות דעת שונות מבעלי מקצוע ( חלקם טוענים להחליף וחלקם טוענים שכיוון טוב שקול להחלפה ) איני יודע מי מהם צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...