Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסלד נופל

TTONYM
שימו לב! השרשור הזה בן 6793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה לפני כמה ימים היה לי בעיה של צלצול הלכתי למוך שייכוון לי כיוון הצתה והכל היה טוב

אתמול בערב באתי למכונית שלי התנעתי וראיתי שהטורים נופלים לי ל0 חשבתי שהמכונית קרה או משהו כזה

אבל גם שהמנוע הגיע לחום שלו הטורים היו על 0 (אם אני לא לוחץ על הגז) ואז המנוע מתכבה

המכונית היא פיאט אונו שנת 90 1.3 קרבורטור...

חייב עזרה!תוה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב את קוד המנוע שמופיע ברישיון הרכב, כתוב גם לפני הרדיאטור על פחית מרובעת.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרטים הנכונים הם:

אני אמור ללכת למוסך / מכון קרבורטורים, אך אני חייל בחופשת שבת, ואין לי את הזמן ,ואת הכסף להשקיע ברכב, אז אני מבקש מחברי הפורום המכובדים, בעלי הידע והמקצועניות, שינסו דרך מסך

המחשב, האם יתכן ולא מגיע זרם לדיזה אלקטרו מגנטית בקרבורטור, האם דיזה סרק בקרבוטור, שאבה לכלוך, האם אני יוכל לסדר זאת לבד, או אני נאלץ לבקש מאבי שיקח את הרכב למוסך מכון קרבורטורים שיפתור את הבעייה הסבוכה, במוסך, ולא בצט באינטרנט?!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה צביקה צודק,הוא גם נתן לך כמה טיפים,לא נראה לי שאתה יכול לתקן לבד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה פיאט אונו דור 1 עם מנוע 1.3 אז הדגם הנו אונו 70SL ומקורית יש בקרבורטור דיזה חשמלית המפוקדת ע"י יחידת בקרה אלקטרונית קטנה לצורך בצוע פעולת CUT OFF.

זאת פעןלה הגורמת להפסקת זרם חשמלי לדיזה החשמלית ולנתוק הדלק לקרבורטור, בזמן שדוושת תאוצה משוחררת והרכב נמצא בסל"ד קצת גבוה (כלומר, תאוצת גלגלי הרכב מסובבים המנוע).

בפעולת נתוק דלק זאת חוסכים בדלק שזורם סתם לקרבורטור ללא צורך וגורם גם לזהום אויר.

בהרבה מקרים כשמתקלקלת מע' הבקרה האלקטרונית הזאת יכבה, בסרק, מנוע הרכב וניתן לבטל המע' ע"י חיבור הזנת זרם ישירה אל הדיזה לאחר מתג ההצתה (מאובטח ע"י נתיך).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל!!! לא התכוונתי שחברי הפורום יגידו לי אייך לתקן תבעיה כי אני כן משקיע במכונית ואני כן יקח אותה למוסך...

פשוט אני לא מבין וכהרגלם של מוסכניקים הם מוסיפים כל מיני בעיות שבחיים אף בן אדם לא שמע עליהם אז אני מעדיף לבוא למוסךם אם רקע על הבעיה שיש לי!!!

תודה לכל העונים בציניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...