Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[כתבה סרוקה]רצתה להעביר את הרכב טסט,המשטרה החרימה את הרכב.

itzik901
שימו לב! השרשור הזה בן 6793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סרקתי לכם כתבה מעיתון מקומי בירושלים,בעלת רכב רצתה להעביר את רכבה טסט וסיימה בכך שרכבה הוחרם לשנה על ידי המשטרה.

אותי אישית זה מרתיח שהגברת סה"כ פעלה לפי חוק ולא חיפשה קומבינות של מוסכניקים,וסיימה בכך שרכבה הוחרם על ידי המשטרה למשך שנה,המשטרה לא פתחה חקירה,לא עצרה חשודים,הדבר היחיד שהיא עשתה זה להחרים לה את הרכב,אני אומר כל הכבוד למשטרת ישראל!! :x (בציניות כמובן)

אני מקווה שתתבע אותם בבית דין אזרחי ותוציא מהם סכום נכבד!

את השאר תקראו בכתבה.

הכתבה באדיבות העיתון "כל הזמן".

Scan4.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בסיפור הזה היא שהמשטרה לא חקרה במשך השנה.

זה שהרכב הוחרם זה חשוב ומראה שמשרדי הרישוי והטסטים בודקים גם דברים חשובים וזה מועיל למלחמה בזייפני הרכב.

אם הרכב היה באמת מזוייף, לא היית כועס ככה על המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

זה יפה שהמשטרה נלחמת בזייפני הרכב,אבל הפעם היא טעתה וזו לא סתם טעות זה הוצאות אדירות של כסף ליהיות שנה בלי אוטו. אני חושב שהיא צריכה להגיש תביעה על כל ההוצאות המיותרות שנגרמו לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סתם טעות.

התובעת הודתה שמספר הרכב משובש, אבל טענה שזה בגלל תאונה.

כמו שכתבתי, האשמה היחידה של המשטרה היא שהם לא חקרו במשך השנה הזאת, חוץ מזה כל מה שהם עשו מוצדק.

בקשר לזייפני רכב, יש לי סיפור די משעשע(מזל שבמקרה הזה זיוף רכב ניגמר בצורה משעשעת...).

השכן שלי קיבל טלפון בלילה מהמשטרה, שאומרים לו שהם מצאות את הרכב שלו בפרדס והוא מוזמן לבוא לקחת/לבדוק אותו.

השכן, שהחנייה של הבית שלהם ממש מתחת לחלון שלו, מציץ מהחלון ורואה שהרכב שלו עומד בשקט בחנייה.

השכן מנסה להסביר את זה לשוטרת, השוטרת לא מוותרת וממשיכה לטעון שהרכב שלו נגנב והוא עכשיו בתחנת המשטרה!

אחרי ויכוח של כמה דקות, השכן לוקח את האוטו שלו, נוסע לתחנת המשטרה ולתדהמתו ותדהמת השוטרים מגלה שיש שתי תאומות זהות!

מזל שבמקרה הזה זה ניגמר ככה. יכל להיגמר הרבה יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה ומשהו היתה בבניין שלי משפחה שהבן לא היה מי-יודע-מה אדם ישר...

פעם בא לבקר את ההורים ברכב החדש "שלו" ש"במקרה" היה מאוד דומה לרכב של האב, אותו סוג, אותו דגם, אותה שנה, אותו צבע, אותם לוחיות רישויי... וברוב חוכמתו החנה אותו ליד הרכב של ההורים... יש צורך לספר את ההמשך?

ובמרקה כזה אתם יודעים מה אומרים: אין שכל- אין דאגות...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה במקרה שהצגת היא אחרת לגמרי....

יכול להיות שמדובר ברכב חוקי לגמרי, החלפת הלוחיות נשעתה לצורך ה"הקלות" הבאות:

עושים רק ביטוח אחד, ורק טסט אחד.

פעם עברתי עם מישהו שהיה נוסע כל יום מנתניה לתל-אביב ברכבת.

הוא החזיק שני טוסטוסי אחד בת"א ואחד בנתניה.

הטוסטוסים מעולם לא נפגשו...

יש צורך להמשיך ? :-D

הסוף קצת שונה מהצפוי...אשתו שופטת תעבורה - אז הוא וויתר על הרעיון (הטרוואלי יש לציין)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רשלנות משטרתית.

אני בעד חקירה נגד זיוף רכבים. אבל חקירה לא רק החרמת רכב.

אני מכיר מישהו שהיה לו אופנוע שטח KTM שנגנב.

הבחור חיפש אחרי האופנוע חודשים עד שיום אחד בעזרת מידע מחברים הוא מצא את האופנוע שלו עקב אחרי הנהג ואיתר את הבית של הנהג ואת מיקום האופנוע הגנוב. הוא פנה למשטרה.

התוצאות:

האופנוע שנגנב עבר השחתת מספר שלדה אז הזהות בעניי המשטרה היתה לא ברורה.

הגנב יצא חלק כיוון שהוא טען שהאופנוע סתם חונה שם, שהוא לא הבעלים ואין לו קשר.

האופנוע נשאר בידי המשטרה כמה חודשים כיוון שלא ניתן היה להוכיח של מי הוא בשל מספר השלדה המרוטש.

בעניי שתי הדוגמאות הללו זה מראה כמה חלם המשטרה יכולה להיות. חצי חקירה זה לא מספיק.

עוד מעט הם יעצרו אנשים וישכחו לשחרר אותם ... ... ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...