Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר של מיצובישי סופר לנסר

ilan_grs
שימו לב! השרשור הזה בן 4519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לפני כשבוע וחצי קיבלתי רשיון (מזל טוב לי) והרכב שברשותי הוא מיצובישי סופר לנסר.

הגיר אוטומט. הבעיה היא כזו, בכל העברת הילוך הרכב קופץ, כאילו נותן מכה כזאת. זה דיי מעצבן ודיי מבאס כי הרכב נקנה לפני שבועים (מקרובי משפ'). איך אני מטפל בבעיה כך שהעברת ההילוכים לא תורגש פיזית?

בתודה מראש, אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח מתכוון בהעברה מ P ל R .

לפעמים קשה להזיז את הידית כי הפין נתקע.

לגבי שאר ההילוכים , קפיצות בעת החלפת הילוך לא תמיד מרמזות על בעייה בגיר, ישנן מכוניות חדשות שהגיעו ככה מהמפעל.

האם זה קורה בתחילת נסיעה?

האם תושבות גיר תקינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מעביר מ-N ל-D אז יש קפיצה קטנה של הרכב, כשאני מעביר ל-R זה כאילו דופקים אותי מלמטה וככה מה-R ל-D... זה מרגיז ואני אומר לאבא שלי שזה לא בסדר וזה לא אמור לעשות כאלה דברים והוא אומר שעדיף להשאיר ככה מלקחת לאיזה מוסך שיהרוס עוד יותר...

זה קורה בחילת נסיעה ובזמן נסיעה.

כמו שהבנתי עשו לרכב הזה טיפול מקיף לפני כמה חודשים.

עוד דבר קטן, בעת הבלימה אני שומע חריקות שגם כן מעצבנות אותי ואיני יודע למה הלמים חורקים.

לרכב עשו טיפולים בכמה אלפי שקלים למה זה קורה?

בעיקרון אני לא מבין בזה הרבה בגלל זה אני שואל ולא מצאתי בפורום עדיין בעיה כזאת במיצובישי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקפיצה בזמן שהרכב מחליף לבד תוך כדי נסיעה, הבעיה בכבל קינדאון מתוח

אם הקפיצה במצב עמידה של הרכב, הבעיה בסיבובי סרק גבוהים

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני צריך לעשות כדי לטפל בבעיה? כמה זה יעלה לי? מה יקרה אם אני לא אטפל בבעיה? האם זאת בעיה בכלל???

בבקשה משהו שיוכל להסביר לי - אחד שלא יודע איך נראה מנוע (טוב נו הגזמתי, כמובן שראיתי :) אבל זה בעצם הדבר היחיד בערך שאני יודע איך נראה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, גם אם אני ישים בלם יד ויעביר את האוטו שלי למצב רוורס הוא יתן דפיקה קטנה אחורה, זה מצב נורמאלי לחלוטין.

ואם אני ממצב ניוטרל יכניס למצב נסיעה תהייה דפיקה קטנה קדימה, ההילוך משתלב לכן האוטו קופץ.

נכון ששילוב אגרסיבי מידי מעיד על בעייה, אבל מכה קטנה בעת שילוב ההילוך בעמידה היא דבר נורמאלי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בטיפול או לאחרונה הוחלף שמן גיר? כמה קילומטרים בר הגיר? האם יש לגיר אינטקולר שהקרוב משפחה או מישהו אחר התקין בנוסף לקיים?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלף שמן, הגיר עבר 140000 ק"מ.

אז ככה, פתחתי את המכסה מנוע, הסתכלתי קצת, ולמרבה הצער גילית שאין שם קולר...

מקווה שאם זאת הייתה הבעיה ולאחר שהיא תטופל לא יהיו עוד בעיות...

תודה על התמיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לבדוק את הכבל קיק דאון מתוח. חבל על הזמן.

אבל באמת כדאי לבדוק מה גובה הטורים בסרק. זה עלול לגרום לדפיקה בשילוב ההילוך.

הקולר לא יפתור לך בעיה של דפיקה בשילוב הילוך, אבל כן יאריך את חיי הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

מירב הסיכוים שהבעיה נובעת מתושבת או תושבות מנוע קרועות.

בשביל מה מטמטמים לבן-אדם את השכל "כבל קיק-דון" טורים"

תפסיקו כבר סתם ליכתוב מהמותן ולהטעות את השואלים.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לכל מספידי כבל הקיקדאון - בדגמים מסויימים של הסופר לאנסר (כמו ה-GLI של 97') אין כבל קיקדאון וזה מתבצע חשמלית ע"י כפתור שנמצא בסוף מהלך דוושת האוץ.

מאיזה מודל הלאנסר המדוברת?

שבת שלום,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שמישהו בא לחתום על תעודת הפטירה של הגיר- על כמה עומדים הטורים בסרק?(ניטראל, פארקינג) כמה עבר הרכב? (יכול להיות שקלאץ' בלויי)- זהו בהחלט לא מצב נורמאלי לכל אוטו ואוטו, גם אם אוטו חדש יוצא ככה מהמפעל, אז יש בעיה....

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למוסך ותבקש שיבדקו לך את התושבות של הגיר, מירב הסוכויים כמו שבני אמר לפני , התושבות קרועות.

לגבי קולר לגיר, ברכב הנ"ל מומלץ מאוד להתקין כזה אם עדיין אין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך !

בסופר לאנסר יש בעיה עם הגיר וזה ידוע כמחלה אצלם כול 120.000 ק"מ (+-) הולך גיר בגלל שהגיר לא בנוי לארצות חמות כמו שלנו אז השמן מתחמם לטמפ' גבוהות ונוצר עם הזמן בלאי בגיר

הפתרון שיש לזה שמרכיבים מצנן חיצוני לשמן גיר (במקור בא בלי מצנן)

יכול להיות שאצלך זה כמו שאומרים ההתחלה של הסוף אבל אל תלך ותחליף גיר על סמך דברים שאומרים פה כי לפעמים צריך להרגיש את הבעיה כדי לדעת מה אפשר לעשות אני בכול ו\אופן ממליץ לך ללכת ולהתקין מצנן חיצוני ולבדוק את השמן גיר למרות שהחליפו לא מזמן

"למה לשתות ולנהוג אם אפשר לעשן ולעוף"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...