Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקתי את הג'אנטים?!

alexbak
שימו לב! השרשור הזה בן 5394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים נראה לי פישלתי בקטנה....

לפני חודש קניתי אוטו (יחסית) חדש 2003 ובהתלהבות קניתי מלא דברים לניקוי האוטו....

בין היתר קניתי ספריי לניקוי ג'אנטים (לא צמיגים - ג'אנטים) השתמשתי בו פעמיים פעמיים כל שבוע.

בכל מקרה לפני שבוע שמתי לב שהג'אנט קיבל גוון חום טיפה - לא משהו נורא בולט - אבל אני שם לב - במקום הכסוף הזוהר שהיה לו.

מה אפשר לעשות - או... האם אפשר לעשות משהו?

(מלבד לקנות ג'אנטים חדשים)

מישהו אמר לי שאפשר לעשות ניקוי חול ואח"כ צביעה מחדש - אבל זה לא כל כך כלכלי...

אההה הג'אנט הוא מקורי של פיז'ו.....

אשמח לשמוע מה אתם אומרים :)

תודה!

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא: אפשר להגיע לאותה תוצאה עם מברשת עם שיער עדין (כדי למנוע שריטות) ומים חמים.

כל הכימקלים האלה שווים לכפרות.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו... כל הכימיקלים האלה שווים לטוסיק.

תבדוק אם החום זה לא אבק מהרפידות בלמים או חלודה שהצטברה מהדיסק.

ג'אנטים מנקים עם תכשירי הפלא ספוג וסבון.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
  • ספונסר פורום

לאור העובדה שזהו שרשור מלפני 4 שנים,אני מניח שפותח השרשור כבר הסתדר.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...