Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרמקולים עד 1000 ש"ח

GuyLa
שימו לב! השרשור הזה בן 6795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי טויוטה יאריס 05 , אני רוצה להוסיף שני רמקולים יד ראשונה לרכב בחלק האחורי של הרכב .

אם למישהו יש הצעה לזוג רמקולים שיתאימו עד 1000 ש"ח אני אודה לו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתקציב הזה אתה יכול להביא קומפוננט איכותי ביותר! עזוב אותך מרמקולים אחוריים! כל הקטע זה שהמוסיקה תישמע מקדימה לנהג (אתה...) ולא מאחורה!

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שעם קומפוננט לא תקבל שום אפקט של באס, ואם אין לך סאב באוטו הסאונד אומנם יהיה איכותי אבל לא שלם כמובן.

אלא אם כן אתה שוקל קנייה של סאב ומגבר בעתיד הקרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממהר , עדיף לי להשקיע על קומפוננט שיהיה סאונד טוב , ועוד חודשיים בערך שיהיה עוד כסף נקנה סאב נורמלי...

איזה קומפוננט באיכות טובה אתם ממליצים לי להרכיב במחיר הזה ?

והאם הסאונד יהיה באיכות טובה גם עם הרדיו דיסק המקורי של הרכב ? (יש לי מערכת של פיוניר , רק לידע כללי אני רוצה לדעת....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוטק לא יהיה בזבוז בלי הגברה - אם הוא מתכוון לבנות את המערכת לאט לאט זה יהיה צעד חכם לקנות דוטק . בפעם היחידה ששמעתי אותם ללא הגברה , הייתי מאוד מופתע לטובה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=259369#post259369

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוטק עולים יותר מ850

עופר...לדעתי ללא הגברה גם קומפ' כמו פולס ישמע מספיק טוב

אדם שלא מגביר כנראה גם אין לו דרישות - אז חבל להשקיע על דוטק

כמו שאמרתי אם בעתיד יגיע מגבר (והוא כבר אמר שכן) דוטק יהיה אחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר טוב שיתאים יש את הג'יי בי אל 75.4 המוכר לכולנו מהדיוטי פרי אבל שמעתי שכרגע אין להם במלאי במקרה שיהיה המגבר הזה עולה 200$ והוא אחלה של מגבר ממש מציאה!

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...