Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר למערכת

-באבי-
שימו לב! השרשור הזה בן 6801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי רכב מדגם גולף ואני רוצה להתחיל להשקיעה במערכת וצריך עזרה ....

אז ככה יש ברשותי

רדיו דיסק מדגם פיוניר DEHP7750MP Pioneer

רמקולים אחוריים קנווד 220 וואט

רמקולים קידמיים של האוטו סתם מגעילים לא להיתייחס.

אני רוצה לקנות שני מגברים של לאנזר

האחד : לסאב שאני קונה שהוא או פיוניר 1000 וואט 400 אר אם אס--- או לאנזר 1000 וואט

LANZAR VIBE 211

transparent.giftransparent.gif2x 75 Watts RMS at 4 Ohms

2x 180 Watts Max at 4 Ohms

1x 360 Watts Max at 4 Ohms Bridged

2x 125 Watts at 2 Ohms RMS

השני : לרמקוליים קידמיים שאני קונה PULSE Morel ורמקוליים אחוריים שיש לי הרכב קנווד 220 6 על 9

transparent.gifLANZAR VIBE 411 4 - Channel 600 Watts High

Power MOSFET Amplifier

Condition

New

4 x 75 Watts RMS at 4 Ohms

4 x 150 Watts Max at 4 Ohms

2 x 300 Watts Max at 4 Ohms Bridged

4 x 125 Watts at 2 Ohms *התקציב הוא לא בשמייים ולפי דעתי אני מביא את ההכי טוב בתקציב שלי

אז רציתי לשמוע חוות דעתי נוספות ממבינים

מה אתם אומרים איך יצא איך ישמעו איך המוצרים מה אפשר לשנות מה אפשר להסיף חוות דעת כללית תעזור מאוד לפני שאינ קונה את ה ה 2 מגברים. רמקוליים קומפוננט. וסאב

תודה רבה לעונים מקווה שהייתי ברור (:

GOLF 1.8 20V (ידנית) :-D

GOLF : SMOKE TIRES NOT DRUGS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה רמקולים אחורים , את הכסף הזה תשקיע בקמפוננט יותר טוב מהפולס -כמובן לדלתות מקדימה.

אני לא מכיר את הלאנזר (המגבר) יותר מידי כך שאני לא יכול להביע דעה אבל לגבי הפיונירים הם באמת עוצמתיים מאוד אבל ממש לא מדוייקים , יש לי אחד באוטו ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נתחיל מתקציב לקומפוננט מגבר וסאב ?

כמה יש ברשותך , הפולס זה סידרה הכי נמוכה של פיוניר , הרמה שלו לא גבוהה במיוחד , אבל זה תלוי כמה ומה ברצונך להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יעשה את החישוב שלי

המגבר 4 יציאות 800 שח

המגבר שתיי יציאות בערך 550 שח

הסאב 450 שח

המורל 400 שח

חוטים וכוו חומרים לפלטה בבאגאג' 250 בלחץ לחצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במקום שני המגברים תקנה מגבר אחד, אותו תחבר לקומפוננט ולסאב בגישור ,ואת הרמקולים האחוריים תחבר לרדיו דיסק.

מחפש קומפוננט רוקפורד T5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהמגבר של הלאנזר יוציא 360 RMS בגישור לא שבדקתי......

אבל אני בנתונים לא מאמין ללאנזר .... אני הייתי מעדיף להביא תJBL ולהסתמך יותר על ה284 בגישור שלו מאשר על 360 של לאנזר אבל זו החלטה שלך.....דעתי היא תביא מגבר 1 של JBL קומפוננט פולס או לייטינג אודיו

תרמקוליים האחוריים תחבר להד יוניט ...

וסאב אתה יכול להביא את הפיוניר 300 RMS אני לא זוכר תדגם המדוייק ....או להוסיף 200 שקל ולקנות את הפוניקס גולד 12 דגם R שמעתי אותו אצל חבר באוטו ונורא התלהבתי סאב ממש חזק...

(תנסה בחיפה אצל בלילה שמעתי שיש לו מחירים טובים על המגבר של הJBL)

אפשרויות ליד שנייה אתה יכול לחפש אבל תכלס מה שהצעתי בתקציב הזה של 1300 למגבר עוד 400 שקל שאתה הקצבת לפולס אבל אני לא יודע איפה מצאת מחיר כזה ...

אז נשאר 500 שקל לסאב הצעתי היא שתשקיע עוד 150 שקל לפוניקס וזה ממש ישתלם לך .....הפוניקס הוא 650 בלי קופסא... חדש כבר עדיף בלי להתעסק עם משומש... מניסיון....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני יקנה בסוף קומפוננט של המורל פולס

ואני לא יקנה 2 מגברים אני יכסוך ויקנה אחד חזק לאנזאר 1000 וואט יחבר את הקומפוננט ל2 יצאות ושתיי יצאות לסאב

השאלה מה אני יעשה עם הקנווד מאחורה??!! יחבר אותם לרדיו דיסק ניראה לי הם לא ישמעו טוב בכלל.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...